Connect with Us

“Çmendet” Miley Cyrus/ Pozon nudo brenda një arkivoli

Showbizz

“Çmendet” Miley Cyrus/ Pozon nudo brenda një arkivoli

Publikuar

-

Këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj. Fotoja e saj ku shfaqet duke pozuar tërësisht nudo brenda një arkivoli po bën xhiron në rrjetet sociale. Ajo shfaqet në foto duke mbuluar gjoksin me duar, ndërsa në pjesën e poshtme me një buqetë me lule të bardha.

Fotoja është realizuar nga fotografi i njohur i personazheve të famshëm, Vijat Mohindra. Fotografi do të publikojë një libër të ri me punët e tij dhe ka treguar se paratë e fituara nga çdo kopje e shitur do të shkojë tek fondacioni “Happy Hippie” i Miley Cyrus, që ndihmon të rinjtë LGBTQ që janë të pastrehë.

LEXO EDHE:  “Përditë i jap urdhër vetes”/ Irma Libohova jep mesazhin e rëndësishëm

Ndërkohë vetë Miley pritet të publikojë albumin e saj të shtatë, “Plastic Hearts” në fund të këtij muaji. Albumi do të lançohet në 27 nëntor dhe Miley është shprehur se albumi i ri zbulon sekrete rreth jetës së saj personale, ndryshimet dramatike pas divorcit nga Liam Payne./ CNA.al

“Edhe pse je larguar, asgjë nuk ka ndryshuar”/ Miley Cyrus jep lajmin e trishtë, humb njeriun e dashur
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kanë humb një thesarë që se gjejnë ma…”/ Mërzitet Antonela, kujt ia drejton mesazhin ‘thumbues’

Publikuar

-

Nga

“Kanë humb një thesar që nuk e gjejnë ma…”/ Mërzitet Antonela, kujt ia drejton mesazhin ‘thumbues’

Antonela Berishaj është kthyer në një nga personazhet më të ndjekur të showbizzit.

Bjondja bukuroshe u bë se njohur falë pjesëmarrjes së saj në Përputhen, nga ku doli beqare.

Pas daljes nga Përputhen ajo u bë pjesë e ekranit ku u bë bashkë moderuese e emisionit Top Arena.

Pas kësaj eksperience, Antonela ka vijuar pushimet e saj, teksa herë pas here publikon foto provokuese.

Mbrëmjen e sotme ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagra, një mesazh nga Elhaid Cufi, ku shkruan “Nuk duhet të mërzitesh ti pse njerëzit nuk të vlerësojnë sinqeritetin, leni të mërziten ata kur të kuptojnë se kanë humb një thesar që se gjejnë ma…”.

Nuk dihet se kujt ia drejton Antonela mesazhin ‘thumbues’, ndoshta mund të jetë dhe për Mevlanin i cili zgjodhi Ledianën para saj, megjithëse dyshja sot nuk janë më bashkë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pak ditë pas duetit me Ylli Limanin/ Elvana Gjata sjell një tjetër bashkëpunim

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, Elvana Gjata dhe Ylli Limani publikuan dy këngë në një të titulluara “E di” dhe “Marre”.

Bashkëpunimi rezultoi shumë i suksesshëm dhe numëron miliona klikime në Youtube.

Por surprizat nuk kanë mbaruar këtu. Elvana ka sjellë bashkëpunimin me dy artsitët ndërkombëtarë, Inna dhe Sickotoy, të cilin e kishte paralajmëruar më parë.

Një klip plot ngjyra dhe tejet i përshtatshëm  për sezonin veror./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arjan Konomi tenton të pajtojë Mevlanin dhe Ledjanën/ Ish konkurrenti: Mos na hap plagë të vjetra

Publikuar

-

Nga

Arjan Konomi tenton të pajtojë Mevlanin dhe Ledjanën/ Ish konkurrenti: Mos na hap plagë të vjetra

Ledjana dhe Mevlani vijojnë të jenë dy personazhet më të pëlqyer për publikun. Edhe pas ndarjes, dyshja kanë pranuar se kanë patur ndjenja shumë të forta për njëri-tjetrin.

Një nga personat që gjithnjë ka tentuar t’i pajtojë është opinonisti Arjan Konomi.

Së fundi në një foto të Mevlanit në rrjetet sociale teksa shihet në palestër, Arjani i bën komentin thumbues duke i kujtuar se në palestër duhet instruktor/e  duke nënëkuptuar Ledjanën.

LEXO EDHE:  FOTO-Njihuni me Bugatti Chiron/Supermakinën me 1500 kuaj/fuqi

“Bravo Mevlan qe nise palestren. Por nuk behet ashtu kot me kot. Duhet nje instruktor/e te te mesoje ushtrimet se po keput mish. Do te flas une me nje qe njoh?”, shkruan Arjan Konomi.

LEXO EDHE:  Fotot e heronjve të Bejrutit pak para shpërthimit të madh

“Mos na hap plagë të vjetra”- i është përgjigjur Mevlani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE