Connect with Us

Konfirmoi lidhjen me të dashurin 19 vite më të ri, aktorja shqiptare flet për divorcin me ish bashkëshortin: Kisha vetëm dy mundësi

Showbizz

Konfirmoi lidhjen me të dashurin 19 vite më të ri, aktorja shqiptare flet për divorcin me ish bashkëshortin: Kisha vetëm dy mundësi

Publikuar

-

/
Konfirmoi lidhjen me të dashurin 19 vite më të ri, aktorja shqiptare flet për divorcin me ish bashkëshortin: Kisha vetëm dy mundësi

Pak ditë më parë, aktorja Adriana Matoshi konfirmoi lidhjen me futbollistin 19 vite më të ri, Keith Groenveld. Pasi bëri publike lidhje në rrjetet sociale pati shumë reagime kritikuese ndaj aktores për shkak të diferencës në moshë me partnerin e saj.

Por pas kësaj Adriana reagoi duke thënë se ndihej e lumtur krah tij dhe se komentet e bëra nuk e pengojnë aspak.

Ndërkohë në një intervistë aktorja ka folur për divorcin nga ishburri, babai i fëmijëve të saj. Ajo ka treguar se e ka përjetuar rëndë këtë ngjarje, ndërsa shtoi se kishte vetëm dy mundësi pas këtij divorci: të ecte përpara ose të shkatërronte veten.

LEXO EDHE:  “A je e dashuruar ti Luana?”/ Moderatorja e thotë për herë të parë publikisht

“Kam pasur një moment kur gjithçka u thy, shpirtërisht, emocionalisht, fizikisht shumë rëndë. Është periudhë që ka lënë varrë në shpirtin tim. I kam pasur vetëm dy mundësi, me shkatërru vetën apo me ecë përpara. Kam zgjedh me ecë përpara për hir të fëmijëve të mi pasi ata janë qenia më e pafajshme në botë”, tha ajo në emisionin “Tetë a Tetë me Adelinën”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Unë i rrotulloj këta këtu”/ Iliri bën deklaratën e papritur për banorët e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Iliri është një nga konkurentët e “Big Brother vip”, ndër më të komentuar të momentit.Kujtojmë se Iliri është një konkurent shumë strateg dhe e kemi parë në situata të ndryshme, duke nisur që nga të pathënat e jetës së tij si tradhëtia, k apërlotur me takimin me bashkëshorten apo telefonatën me vajzën në Itali.Së fundi gjatë një bisede me banoren më të re Big Mama ai ka lënë të nënkutuar se e di shumë mirë se është një konkurent i fortë.
Këngëtarja e ka cilësuar si “piper djegës”, referuar lojës së tij. Dhe, deklarata e radhës e Ilirit ndaj banorëve të tjerë ishte me të vërtetë shumw e guximshme: “Unë i rrotulloj këta këtu”- u shpreh Iliri.
Mbetet të shohim si do reagojnë banorët e tjerë kur të dëgjojnë këtë deklaratë të balerinit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO- Më e bukur se kurrë/ Marina Vjollca kthehet në ekran

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kanë kaluar shumë pak ditë që kur Marina Vjollca lindi vjazën Marget, e megjithatë moderatorja ka vendosur të rikthehet në punë.

Marina ka postuar disa foto ku duket e veshur me një fustan shumë elegant ngjyrë bezhë dhe e kuruar deri në detaj me një make-up shumë profesional.Marina, si gjithmon mahnit me pamjen e saj dhe si duket vijon të ketë linjat perfekte trupore edhe pasi solli në jetë vajzë e saj.

LEXO EDHE:  10 emrat që tërheqin më shumë në internet

LEXO EDHE:  Përdori Tean për të rritur numrin e ndjekësve në rrjetet sociale/ Blogerja flet hapur për Beartin

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Duam një përballje 4 minuta me Donaldin”/ Ish-konkurenti i “Përputhen” ironizon hapur Bora Zemanin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bora Zemani ka postuar një foto të re në Instagram ku duket me look-un e sotëm në “Përputhen Prime”.

Ajo duket e veshur me një fustan të shkurtër shumë elegant me nje make-up shumë profesionist.

Fotot janë komentuar pafund nga ana e ndjekësve të Borës.Por komenti që tërhoqi vëmendje ishte ai i ish konkurrentit të Përputhen që bëri edhe ai bujë të madhe në rrjet me historinë e dhunës ndaj Alvisës, Hysenit, i cili i kërkoi Borës një përballje 4 minuta me Donaldin.

LEXO EDHE:  FOTO-A jam e …/ Fjolla Morina zbulon arsyen për të cilën zihet më shumë me partnerin

LEXO EDHE:  “A je e dashuruar ti Luana?”/ Moderatorja e thotë për herë të parë publikisht

Duam një përballje 4 minuta me Donaldin”, shkroi Hyseni tek fotoja e Borës./CNA.al

LEXO TE PLOTE