Connect with Us

“Mburrem që jam shqiptare”/ Afrona Dika krenare për origjinën

Showbizz

“Mburrem që jam shqiptare”/ Afrona Dika krenare për origjinën

Publikuar

-

“Mburrem që jam shqiptare”/ Afrona Dika krenare për origjinën

Modelja Afrona Dika, ka treguar se ndihet shumë krenare që është shqiptare. Modelja ka realizuar së fundi një set fotografik ku shfaqet e veshur me veshje tradicionale shqiptare dhe krahas tyre tregon se mburret për origjinën e saj.

Jam lindur dhe rritur në Zvicër, por traditat shqiptare i kam në zemër dhe mburrem që jam shqiptare.”, ka shkruar Afrona.

LEXO EDHE:  “Ju dua shumë!” Këngëtarja e famshme pranon që është shqiptare në emisionin italian

Kujtojmë se Afrona është bashkëshortja e këngëtarit Blero Muharremi. Dyshja realizuan një dasmë shumë të madhe dhe luksoze në Shëngjin.

Pavarësisht që janë të martuar prej një viti, Afrona dhe Blero jetojnë larg njëri-tjetrit për shkak të profesionit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Zemra nuk komandohet”/ Sara flet për marrëdhënien e Atdheut me Antonelën

Publikuar

-

Nga

“Zemra nuk komandohet”/ Sara flet për marrëdhënien e Atdheut me Antonelën

Atdheu dhe Antonela kanë pasur shumë takime romantike dhe janë treguar shumë të afër me njëri-tjetrin. Por mesa duket mes tyre gjithçka ka mbaruar dhe në mes u fut Sara e cila që në takimin e parë me konkurentin nga Kosova ka shkëmbyer puthje.

Ditën e sotme në emision u diskutua për trekëndëshin Atdhe, Antonela dhe Sara, ku kjo e fundit u shpreh se ka filluar të ketë ndjenja për konkurentin. Ajo u shpreh se kur ai u rikthye në emision nuk e kishte problem që ai të takonte Antonelën, pasi ndjenjat për të i ishin shuar.

“Në fazën kur Atdheu është rikthyer ndjenjat e mia ishin shuar. Nuk e kisha problem ta shikoja e Atdheun me Antonelën dhe më pas ndryshuan ndjenjat. Zemra nuk komandohet. Pata ndjenja për të mu rikthyen ndjenjat”, u shpreh Sara./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sara tërheq deklaratën për Gelianin/ Arjan Konomi bën komentin epik

Publikuar

-

Nga

Sara tërheq deklaratën për Gelianin/ Arjan Konomi bën komentin epik

Ditën e sotme në emisionin Përputhen  u diskutua mbi fotot e publikuara nga Sara dhe Atdheu ku ata shfaqen shumë të afërt. Konkurrentja shprehet se ka një pëlqim shumë të fortë për Atdheun dhe nuk ndjen të njëjtën gjë për Gelianin dhe vendosi të tërheqë deklaratën se në emision është vetëm për të.

Opininisti Arjan Konomi gjatë diskutimit bën një koment epik ku shprehet se Sara i zgjedh meshkujt siç zgjedh sufllaqet. Konomi shprehet se Sara nuk ka ndjenja për Gelianin dhe prandaj bën ata veprime me Atdheun.

 “Ti Gelianin nuk e do. Jepni një vendim (deklarata për Gelianin) dhe pastaj tërhiqeni. Ti i zgjedh meshkujt sikur po zgjedh sufllaqet. Sikur po vendos të blesh sufllaqe”, shprehet Arjani./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas afrimitetit me Atdheun/ Sara marrin vendimin e papritur në lidhje me Gelianin

Publikuar

-

Nga

Pas afrimitetit me Atdheun/ Geliani dhe Sara marrin vendimin e papritur

Ditën e sotme në emisionin Përputhen  u diskutua mbi fotot e publikuara nga Sara dhe Atdheu ku ata shfaqen shumë të afërt. Sara sqaroi se ata të dy janë vetëm shokë dhe shprehet se deklaratën se në emision është vetëm për Gelianin e dha sepse donte ti jepte një mundësi.

Më tej, konkurrentja shprehet se ka një pëlqim shumë të fortë për Atdheun dhe nuk ndjen të njëjtën gjë për Gelianin dhe që të dy morën një vendim. Ata e tërhoqën deklaratën për njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Viti 2017 ishte i vipave shqiptarë/ Mësoni surprizat që i ndanë me ne

LEXO EDHE:  Modelja e famshme shqiptare që po bën namin në pasarelat botërore/ Fotot më fantastike të Tika Camaj

“Dua të tërheq deklaratën për Gelianin sepse jam ndier e fyer nga ai. Nuk më mori në telefon për të kërkuar sqarim. Më fshiu edhe nga Instagrami”, u shpreh Sara./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE