Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e astrologut për ditën e sotme

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e astrologut për ditën e sotme

Publikuar

-

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi

Sot Hëna është aktive; në pak më shumë se një muaj, Jupiteri dhe Saturni nuk do të kundërshtohen më. Sigurisht që nuk mund të ndryshojë gjithë jetën tuaj brenda tre javësh, por ka shumë mundësi që tashmë të keni një afat ose në ditët në vijim të keni një orar të ri ose një zgjedhje të madhe për të bërë deri në fund të vitit. Fundjava nxit marrëdhëniet.

Demi

Nëse zbuloni një gënjeshtër ose shihni se situata të caktuara nuk janë të qarta, bëheni shumë nervozë. Në ditët e sotme dhe të nesërme, këshilla është që të numëroni deri në dhjetë para se të flisni , për të shmangur pendimin më vonë. Fizikisht ka edhe disa shqetësime.

Binjakët

Dita e sotme mund të sjellin pak stres ose shumë tension. Ju po kërkoni të kryeni disa projekte, por ka shumë mundësi që të bashkëpunoni me njerëz që nuk janë plotësisht konsistentë. Këshilla e astrologut për ju është të mos shqetësoheni shumë, sepse vitin e ardhshëm do t’ju shohë në një rritje të ngadaltë, por graduale . Do të jetë një 2021 e favorshme për çiftet që duan të martohen, të jetojnë së bashku ose të kenë një fëmijë.

Gaforrja

Java që po afrohet ka qenë shumë e vështirë dhe e trazuar për ju. Me siguri po e kuptoni se sa e vështirë është të qëndrosh në një ambient ku nuk je më rehat, pa pasur mundësinë të shpëtosh! Viti i ardhshëm do të jetë i rëndësishëm për ju, kështu që këshilla është të kërkoni ndryshime atje ku është e mundur , edhe në dashuri nëse është e nevojshme.

Luani

Dita e sotme ju sheh protagonistë falë Hënës në krah. Vetëm kur përjetoni emocione në një mënyrë pasionante mund të thoni se jeni vërtet të lumtur dhe të kënaqur. Këta yje nxisin marrëdhënie të rëndësishme, miqësi që nuk i keni ndier për një kohë të gjatë dhe takime.

Virgjëresha

Java që mbaroi ishte shumë e rëndë për shkak të një fillimi të trullosur. Sidoqoftë, duhet thënë se dje keni përjetuar një moment forcë më të madhe. Ky moment, sipas horoskopit të Paolo Fox, duhet të shfrytëzohet mbi të gjitha për ide, programe dhe projekte të reja . Gjithçka që fillon tani do të jetë shumë e rëndësishme për të ardhmen.

Peshorja

LEXO EDHE:  Horoskopi i fundjavës/ Astrologu i famshëm italian zbulon parashikimin e yjeve për secilën shenjë

Emocionet favorizohen këtë fundjavë dhe madje mund të përjetoni marrëdhënie më mirë falë Hënës në krah. Familja duket se ka nevojë për një afrim : pasi një muaj tetor jetoi keq, ky nëntor mund të shpëtojë disa çifte.

Akrepi

Ndiheni veçanërisht të trazuar dhe nëse do të dëgjonit instiktet tuaja, nuk do të dilnit nga shtëpia. Nëse duhet të punoni edhe në fundjavë ose jeni të detyruar të lëvizni, ekziston kjo ndjenjë ankthi që rritet dhe që shkon disi e kufizuar. Rekomandimi më i rëndësishëm është që të mos transferohet edhe kjo sëmundje në dashuri.

Shigjetari

Kjo fundjavë ju sheh veçanërisht të fuqishëm dhe Hëna është në anën tuaj. Në një nivel shoqëror dhe sentimental, gjithçka që bëni gjatë kësaj kohe mund të premtojë përparim të madh ose të vogël drejt vitit 2021 . Këshilla për ju është të mos dekurajoheni dhe të harroni të kaluarën e trishtuar, veçanërisht nëse keni përjetuar vështirësi në dashuri. Ndonjëherë edhe ju nuk jeni të vendosur të impononi vullnetin tuaj! Nëse e tërhoqët një dashuri thjesht për argëtim ose sepse nuk e kuptonit nëse funksiononte apo jo, tani jeni përballur me një zgjedhje drastike.

Bricjapi

Duket se jeni më pak të zhytur në mendime sot, ndërsa dje dhe pardje ishit mjaft nervozë. Kur jeni të shqetësuar krijoni një boshllëk rreth jush, sepse njerëzit nuk mund të kuptojnë se çfarë mendoni. Këshilla është që të jeni shumë të kujdesshëm për të mos prishur një marrëdhënie vetëm për heshtjet e panevojshme . Rimëkëmbja në sy për ju.

Ujori

Kjo është një fundjavë që ju sheh veçanërisht të lodhur dhe nën presion . Duhet të përpiqeni të mos e ngarkoni veten me shumë angazhime dhe përgjegjësi , veçanërisht midis sot dhe nesër. Përndryshe, ju rrezikoni të humbni një rrahje dhe të bëheni nervoz dhe nervoz ndaj atyre që ju rrethojnë.

Peshqit

Ju duhet diçka e re që ju intrigon . Ky muaj dhe tjetri më në fund do t’ju shohin përsëri si protagonistë në një nivel sentimental . Sidoqoftë, nëse një histori ka përfunduar ose kishit dyshime në tetor, vetëm ju mund të vendosni nëse është e përshtatshme të vazhdoni apo jo. Këshilla për ju është të jeni të kujdesshëm në marrëdhëniet ku mendoni se keni dhënë shumë për pak./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë fundjava për të gjitha shenjat?

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë fundjava për të gjitha shenjat?

Dashi

Këto janë ditë shumë të veçanta, të një zgjimi të madh ! Ju do të keni një kulm maksimal, të cilin e keni  pritur në 11 shkurt: në dy javët e para të muajit tjetër do të ketë një kombinim të planetëve, bashkimeve të rëndësishme planetare që mund të çojnë në çekuilibra jo vetëm në jetën e përditshme, por edhe në marrëdhëniet shoqërore. Në çdo rast, ju do të jeni në gjendje të përballoni të gjitha vështirësitë.

Demi

Për momentin është e rëndësishme të kërkohet një paqe sepse kohët e fundit ka pasur shumë hutime, gjithashtu ka pasur probleme në marrëdhëniet me të tjerët. Ndoshta edhe në vendin e punës nuk është shumë e lehtë të bësh gjithçka: ajo që po përjeton është një situatë e pasigurt, sa më shumë kohë të kalojë, aq më shumë do të kërkosh zgjidhje ose për të rifituar stabilitetin.

Binjakët

Nëse ka një mosmarrëveshje dashurie duhet të flisni në këto 24 orë sepse atëherë ditët e së Shtunës dhe të Dielës do të jenë pak më konfliktuale. Në përgjithësi duhet thënë që ju jeni shenja e reflektimit por edhe e energjisë që mund të kthehet. Kjo është një ditë që rregullon shumë situata në lidhje me të kaluarën.

Gaforrja

Këtë fundjavë duhet të flisni për dashurinë , duhet të përpiqeni të rilidheni me një person, veçanërisht nëse në fund të vitit 2020 kishte probleme të mëdha. Horoskopi Paolo Fox nuk përjashton dashuritë e reja. E shtuna dhe e diela do të jenë ditë shumë romantike, mbase edhe më pasionante sesa pritej.

Luani

Ju po përballeni me një situatë shqetësimi të madh ose në çdo rast pasigurie . Me siguri që do të jeni në gjendje të kapërceni këtë seri vështirësish, por ka pengesa të mëdha dhe ndoshta edhe njerëz që mund t’ju pyesin në këtë periudhë. Nuk përjashtohet që ju duhet të ndryshoni kurs, grup ose rol, por kjo varet nga ju.

Virgjëresha

Ju duhet ta përdorni këtë periudhë për të shfaqur cilësitë tuaja . Ju e dini që shkëlqeni kur ka diçka të rëndësishme për të bërë, kur ka një projekt për t’u organizuar. Mundohuni të zbërtheni skeins dhe të filloni diçka të bukur për të ardhmen. Dashuria mund të kthehet në jetën tënde.

Peshorja

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për ju, ja çfarë parashikojnë yjet

LEXO EDHE:  Më thuaj shenjën tënde të horoskopit, të të them orën ideale kur duhet të flesh

Këtë fundjavë mund të kuptoni se gjërat po ndryshojnë. Është një horoskop pozitiv sipas Paolo Fox edhe nëse mbetet ndonjë konflikt: gjërat që po bëni tani do të jenë të suksesshme më vonë. Shkurti, Marsi dhe Prilli janë tre muaj shumë të rëndësishëm për të gjetur një rrugë të humbur por edhe për të provuar mundësi të reja.

Akrepi

Në këtë të Premte jeni mjaft të mërzitur por kemi një fundjavë interesante. Kohët e fundit keni përjetuar një seri pasigurish apo edhe vështirësi sentimentale; astrologu këshillon të mos e lini veten të shkojë në hidhërim, në reflektime negative sepse kjo do të ishte vërtet e gabuar.

Shigjetari

Ju jeni pak inatosur. Nëse disa njerëz ju privojnë nga hapësira juaj ose nga ato që ju nevojiten tani mund të nervozoheni. Midis kësaj të Premte dhe të Dielë mund të ketë keqkuptime në marrëdhënie ose në familje. Mund të trembeni paksa këto tre ditët e fundit.

Bricjapi

Ju mendoni se ka diçka që nuk shkon: duhet të rregullohet një biznes i papërfunduar. Këto ditë ju preferoni të bëni më pak, por keni më shumë kohë për veten tuaj. Riparja e hapësirës është thesari më i madh, forca më e vrullshme që keni në këtë periudhë. Ju duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem të vogël familjar.

Ujori

Hëna në shenjën tuaj flet për një situatë nervozizmi të fortë : këto ditë mund t’ju duhet të mbroheni ose në çdo rast të përpiqeni të zgjidhni një problem. E juaja është shenjë e ambicjeve të mëdha, shpesh edhe e projekteve të mëdha, por në këtë moment është e vështirë të gjesh rrugën e duhur. Kini kujdes nga personat me të cilët dilni, sepse jo të gjithë janë aq të sinqertë sa mendoni.

Peshqit

Ju mund të mbështeteni në një fundjavë duke filluar të punoni: për disa orë Hëna do të jetë në shenjën tuaj. E shtuna dhe e diela do të jenë dy ditë forcë, me shumë interes, gjithashtu emocione që mund të bëhen edhe më të rëndësishme gjatë javëve të ardhshme, me Venusin dhe Jupiterin që mund të japin një dorë në marrëdhëniet. Është një horoskop forcë për ndjenjat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 15 janar 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 7 janar 2021

Dashi

21 Mars – 19 Prill

Do të jetë një ditë tjetër veçanërisht stimuluese, edhe pse më e mira do të vijë në fillim të shkurtit. Pesëmbëdhjetë ditët e para të muajit tjetër do të kenë një situatë unike astrologjike, aq ndikuese sa që disa mund të kenë pasoja edhe në jetën shoqërore. Sidoqoftë, do të keni forcën dhe qëndrueshmërinë për të përballuar çdo ngjarje dhe në ditët e ardhshme mund të planifikoni edhe diçka interesante për pranverën.

Demi

20 Prill – 20 Maj

Duhet të përpiqeni të gjeni një qetësi shpirtërore. Ditët e fundit keni pasur disa vështirësi në marrëdhënie, dyshime që ju kanë munduar. Fakti është që në punë po përjetoni një moment të pasigurisë së madhe, ndërsa do të duhej stabilitet. Sa më shumë ditë të kalojnë aq më shumë do të dëshironi të gjeni një zgjidhje për këtë problem

Binjakët

21 Maj – 20 Qershor

Kjo e premte do të jetë dita perfekte për të përballuar sqarime në dashuri, për të diskutuar një problem që lindi në të kaluarën. Yjet do të ndihmojnë, ndërsa gjatë fundjavës së ardhshme do të keni edhe dy ditë të diskutueshme dhe nervoze.

Gaforrja

21 Qershor – 22 Korrik

Duhet të organizoni diçka për fundjavën. Të shtunën dhe të dielën, me Hënën në Peshqit, do të jetë e mundur të afroheni me një person, për të rikthyer dashurinë në modë. 48 orë premtojnë të jenë veçanërisht romantike. 48 orë që do të favorizojnë çiftet dhe takime të reja, dashuri me shikim të parë.

Luani

23 Korrik – 22 Gusht

Do të jetë një ditë tjetër e karakterizuar nga tensione dhe pasiguri. Edhe nëse mendoni se keni forcën për t’u përballur me këto vështirësi, mos harroni se jeni të rrethuar nga njerëz armiqësorë, të cilët ju vënë në dyshim. Më shumë se një Luan do të duhet të vendosë të ndryshojë grupe, bashkëpunëtorë ose pozicione. Nga mesi i shkurtit do të ketë lajme interesante.

Virgjëresha

23 Gusht – 22 Shtator

Nga kjo e premte do të duhet të filloni të punoni shumë për t’i bërë talentet tuaja të spikasin: organizoni, zgjidhni situata të ndërlikuara, bëni plane të reja për të ardhmen. Kur bëhet fjalë për të qenë konkretë, produktivë, organizatorë të mirë dhe zgjidhës problemesh ju jeni një nga më të mirët! Ditë fitimprurëse ju presin. Dashuria gjithashtu mund të kthehet në plan të parë.

Peshorja

23 Shtator – 22 Tetor

Do të filloni të kuptoni me të vërtetë ndryshimin që po ndodh në jetën tuaj. Nuk është domosdoshmërisht e gjitha e thjeshtë: disa projekte për të cilët po punoni tani do t’ju sjellin rezultate më vonë. Ndoshta do të jetë vetëm një çështje e të paturit të një konfirmimi. Tre muajt e ardhshëm do të jenë të çmuar për të pasur mundësi të reja, për të gjetur rrugën e humbur.

LEXO EDHE:  Horoskopi 7 Korrik 2016

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për ju

Akrepi

23 Tetor – 21 Nëntor

Do të jetë një ditë e mërzitur që do të përfundojë në një lodhje të thellë. Ju jeni duke përjetuar ditë disi të komplikuara në dashuri, ka një mungesë sigurish. Megjithatë, ju duhet të përpiqeni të mos dorëzoheni në dëshpërim, në mendime të hidhura, por përkundrazi të përqendroheni në fundjavën e ardhshme. Hëna në Peshq mund t’ju japë edhe disa emocione.

Shigjetari

22 Nëntor – 21 Dhjetor

Ju do të jeni mjaft të irrituar. Ju do të dëshironi të keni një maturi të madhe në marrëdhëniet me të tjerët dhe, mbi të gjitha, me familjen tuaj, sepse në ditët në vijim mund të ketë keqkuptime. Do të duket se dikush po përpiqet t’ju heq hapësirën, gjërat që janë të rëndësishme për ju. Disa Shigjetarë madje do të këkohen me një farë këmbëngulje, ndërsa ata mendërisht do të jenë diku tjetër.

Bricjapi

22 Dhjetor – 19 Janar

Diçka nuk do të funksionojë këtë të premte. Shanset janë që ju do të duhet të zgjidhni një biznes të papërfunduar, që do t’ju duhet të zgjidhni një problem të vogël në familje të vogël ose një problem tjetër. Në këtë periudhë do të dëshironi të merrni pak kohë për veten tuaj, me koston e heqjes dorë nga diçka. Mbi të gjitha, rikuperimi i hapësirës tuaj do të jetë gjëja më e mirë që mund të bëni këto ditë.

Ujori

20 Janar – 18 Shkurt

Do të prisni Hënën në shenjën tuaj. Planeti mund t’ju ​​zemërojë shumë: bëni kujdes! Po përjetoni ditë disi të trazuara, ka vështirësi për të kapërcyer ose keqkuptime, kritika nga të tjerët. Ndoshta edhe ju po luftoni për të gjetur rrugën tuaj. Kini kujdes për njerëzit përreth jush – jo të gjithë janë aq të sinqertë sa duken!

Peshqit

19 Shkurt – 20 Mars

Do të filloni të ndjeni ardhjen e afërt të Hënës në shenjën tuaj. E shtuna dhe e diela mund t’ju japin emocione të mëdha. Emocione që madje do të amplifikohen gjatë ditëve në vijim nga Jupiteri dhe Venusi. Marrëdhënie të shkëlqyera private.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi

Është një e enjte mjaft e lodhshme, por pavarësisht kësaj Hëne të kundërt e cila me shumë gjasë do t’ju bëjë të ndiheni pak të lodhur, ju doni të shkoni përtej projekteve të caktuara dhe të investoni në diçka tjetër.

Demi

Duhet të përpiqesh të rimarrësh ca energji pozitive: dashuria me të vërtetë ka nevojë për disa garanci më shumë. Në këto 48 orë, inatet mund të jenë përsëri protagonistë.

Binjakët

Ju mund të mbështeteni në një pozicion të mirë të Hënës, kështu që kjo ditë nuk do të shkaktojë ndonjë shqetësim nga pikëpamja praktike . Gjërat janë më mirë tani sesa në fillim të javës.

Gaforrja

Në këto 48 orë të enjten dhe të premten do të ndjeni se disa nyje po vijnë në kokë. Kjo e enjte mund të sjellë disa shqetësime të vogla për të tjerët.

Luani

Këto 48 orë të enjten dhe të premten sinjalizojnë mendimet e dyta. Kjo mbetet një javë e nënshtruar sipas horoskopit Paolo Fox.

Virgjëresha

Është një e enjte interesante: në këtë moment astrologu këshillon të sqarojë të gjitha çështjet familjare dhe të dashurisë që nuk janë të mira . Midis të Shtunës dhe të Dielës do të përjetoni një moment agjitacioni të madh.

Peshorja

LEXO EDHE:  Horoskopi i fundjavës/ Astrologu i famshëm italian zbulon parashikimin e yjeve për secilën shenjë

LEXO EDHE:  Këto shenja horoskopi nuk dinë të marrin vendime

Për momentin është e rëndësishme të zgjidhni disa probleme të vogla : këtë të enjte ka një Hënë interesante që tregon një vizion më optimist, më të fortë të gjërave.

Akrepi

Midis të enjtes dhe të dielës do të jetë e rëndësishme të përjetoni një emocion. Dashuria bëhet protagoniste. Fatkeqësisht, edhe një herë ka një ngadalësim burokratik, një koleksion të humbur.

Shigjetari

Do të bënit mirë të shmangni konfliktet në dashuri, veçanërisht nëse ka diskutime të vazhdueshme ose një situatë të mungesës së qartësisë. E shtuna dhe e diela do të jenë ditë të nënshtruara nga ky këndvështrim.

Bricjapi

Dita e sotme ju fton të mos mbylleni në vetvete dhe të zemëroheni nëse keni vështirësi. Periudha tregon se do të duhet të bëni zgjedhje në fushën sentimentale.

Ujori

Keni nevojë për njerëz të fortë, krijues . Ndjeni këtë dëshirë për të revolucionarizuar jetën tuaj duke u rritur brenda jush.

Peshqit

Ju po përgatiteni të përjetoni një fundjavë sqarimesh. Një çështje paqëndrueshmërie mbetet në punë: ju ndoshta nuk e morët atë që donit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE