Connect with Us

U kritikua për festën e ditëlindjes në kohë pandemie/ Kris Jenner i del në mbrojtje Kendall

Showbizz

U kritikua për festën e ditëlindjes në kohë pandemie/ Kris Jenner i del në mbrojtje Kendall

Publikuar

-

U kritikua për festën e ditëlindjes në kohë pandemie/ Kris Jenner i del në mbrojtje Kendall

Modelja Kendall Jenner ka shkaktuar zemërim dhe është përballur me shumë kritika nga fansat në rrjetet sociale. E gjitha kjo pasi Kendall organizoi një festë luksoze për ditëlindje dhe Halloween në kohë pandemie.

25-vjeçarja së bashku me miqtë e saj veshën kostumet e frikshme dhe pa zbatuar asnjë rregull anti-Covid, festuan së bashku deri në orët e para të mëngjesit. Mediat e huaja bëjnë të ditur se Kendall i kishte kërkuar personave të pranishëm të mos publikonin asgjë në rrjete sociale, por motra e saj Kylie e nxorri zbuluar.

25-vjeçarja publikoi një video ku shfaqej duke fryrë qirinjtë  ndërsa pamjet janë shpërndarë kudo në rrjet. Pas kritikave, Kris Jenner i ka dalë në mbrojtje Kendall duke thënë se janë treguar të kujdesshëm për një festë sa më pak të rrezikshme.

LEXO EDHE:  VIDEO- Ngre bluzën lart dhe tregon gjoksin/ Beatrix Ramosaj ndez rrjetin

Për emisionin “SiriusXM”, Jenner tregoi se kishin marrë masa paraprake duke testuar çdo të pranishëm në ditëlindjen e Kendall-it. “Ne bëjmë atë që mundemi, përpiqemi të ndjekim rregullat”, tha ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kanë humb një thesarë që se gjejnë ma…”/ Mërzitet Antonela, kujt ia drejton mesazhin ‘thumbues’

Publikuar

-

Nga

“Kanë humb një thesar që nuk e gjejnë ma…”/ Mërzitet Antonela, kujt ia drejton mesazhin ‘thumbues’

Antonela Berishaj është kthyer në një nga personazhet më të ndjekur të showbizzit.

Bjondja bukuroshe u bë se njohur falë pjesëmarrjes së saj në Përputhen, nga ku doli beqare.

Pas daljes nga Përputhen ajo u bë pjesë e ekranit ku u bë bashkë moderuese e emisionit Top Arena.

Pas kësaj eksperience, Antonela ka vijuar pushimet e saj, teksa herë pas here publikon foto provokuese.

Mbrëmjen e sotme ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagra, një mesazh nga Elhaid Cufi, ku shkruan “Nuk duhet të mërzitesh ti pse njerëzit nuk të vlerësojnë sinqeritetin, leni të mërziten ata kur të kuptojnë se kanë humb një thesar që se gjejnë ma…”.

Nuk dihet se kujt ia drejton Antonela mesazhin ‘thumbues’, ndoshta mund të jetë dhe për Mevlanin i cili zgjodhi Ledianën para saj, megjithëse dyshja sot nuk janë më bashkë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pak ditë pas duetit me Ylli Limanin/ Elvana Gjata sjell një tjetër bashkëpunim

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, Elvana Gjata dhe Ylli Limani publikuan dy këngë në një të titulluara “E di” dhe “Marre”.

Bashkëpunimi rezultoi shumë i suksesshëm dhe numëron miliona klikime në Youtube.

Por surprizat nuk kanë mbaruar këtu. Elvana ka sjellë bashkëpunimin me dy artsitët ndërkombëtarë, Inna dhe Sickotoy, të cilin e kishte paralajmëruar më parë.

Një klip plot ngjyra dhe tejet i përshtatshëm  për sezonin veror./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arjan Konomi tenton të pajtojë Mevlanin dhe Ledjanën/ Ish konkurrenti: Mos na hap plagë të vjetra

Publikuar

-

Nga

Arjan Konomi tenton të pajtojë Mevlanin dhe Ledjanën/ Ish konkurrenti: Mos na hap plagë të vjetra

Ledjana dhe Mevlani vijojnë të jenë dy personazhet më të pëlqyer për publikun. Edhe pas ndarjes, dyshja kanë pranuar se kanë patur ndjenja shumë të forta për njëri-tjetrin.

Një nga personat që gjithnjë ka tentuar t’i pajtojë është opinonisti Arjan Konomi.

Së fundi në një foto të Mevlanit në rrjetet sociale teksa shihet në palestër, Arjani i bën komentin thumbues duke i kujtuar se në palestër duhet instruktor/e  duke nënëkuptuar Ledjanën.

LEXO EDHE:  Video/ Koka apo pjepri, kush është më i fortë?

“Bravo Mevlan qe nise palestren. Por nuk behet ashtu kot me kot. Duhet nje instruktor/e te te mesoje ushtrimet se po keput mish. Do te flas une me nje qe njoh?”, shkruan Arjan Konomi.

LEXO EDHE:  Kim Kardashian hap arkivat/ Publikon videon që do t’iu lërë pa fjalë

“Mos na hap plagë të vjetra”- i është përgjigjur Mevlani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE