Connect with Us

FOTO-Rita Ora sjell trendin më të ri/ A do të guxonit ta provoni?

Fashion

FOTO-Rita Ora sjell trendin më të ri/ A do të guxonit ta provoni?

Publikuar

-

Festoi me miqtë për 30-vjetorin/ Rita Ora gjobitet me 10 mijë paund

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora është vlerësuar shpesh herë si një nga personazhet që vishet më mirë dhe kreativë.

Së fundmi Rita ka tërhequr vëmendjen me disa fotografi që ka publikuar në Instagram teksa tregon ndryshimin e saj të fundit.

Rita ka ngjyrosur vetullat me ngjyrë të kuqe.  Sigurisht, kjo pamje e çuditshme ka rënë në sy të fansave të cilët e kanë pritur mirë ndryshimin e këngëtares. “Dukesh e mrekullueshme si gjithmonë”, shkruan një ndjekës./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Java e modës në Milano/ Pak nga koleksioni i Giorgio Armanit

Publikuar

-

Nga

Java e modës në Milano/ Pak nga koleksioni i Giorgio Armanit

Giorgio Armani është magjepsur nga psikologjia e veshjes. Ai gjithmonë ka hetuar nuancat dhe pasazhet, me shumë natyrshmëri.

Gruaja e butë dhe romantike. Koleksioni kushtuar grave gjithmonë ruan shijen për linearitet dhe ashpërsi të butë, e cila rrit feminitetin.

Për ditët e ardhshme, ajo është e pasuruar me prekje të butë dhe romantike: goditje me ngjyrat me ngjyra të ujit, jeshile me reflektime bruz, vjollcë të zbehtë dhe rozë të butë.

LEXO EDHE:  Samsung Galaxy S10 pritet të bëjë namin/ Ja se çfarë surprize na pret

LEXO EDHE:  “Asnjë fjalë nuk mund ta përshkruajë atë”/ Rita Ora emocionon me dedikimin për të ëmën

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Të brendshme të kuqe apo të zeza?/ Si ta çmendni partnerin tuaj në Ditën e Shën Valentinit

Publikuar

-

Nga

Të brendshme të kuqe apo të zeza?/ Si ta çmendni partnerin tuaj në Ditën e Shën Valentinit

Festa e të dashuruarve ka qenë gjithmonë një mundësi për të veshur të brendshme më të rafinuara dhe seksi. Ndër ngjyrat më të njohura, janë e zeza dhe e kuqja.

Ndër trendet e momentit, përmendet veçanërisht për dy pjesë të forta: sytjena (e cila rrit format) dhe trupi (gjithmonë shumë i pëlqyer nga burrat).

Mbi të gjitha, një set intim për dhuratë funksionon gjithmonë. Ose mund t’ia dhuroni vetes ju bën të ndiheni të sigurt në sharmin tuaj dhe absolutisht të parezistueshme.

LEXO EDHE:  Këngëtarja e njohur shqiptare falenderon fansat me të brendshme nga shtrati

LEXO EDHE:  Thirrja kundër racizmit/ Enca ironizon vip-at shqiptarë: "Mos postoni si amerikani se është më trendy"

Shihni më poshtë disa ide./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Harta-Kjo është marka më e famshme në botë/ Ja kë preferojnë shqiptarët

Publikuar

-

Nga

Një hartë interesante e botës e ripunuar zbulon markat e modës që janë më të popullarizuara në të gjithë globin ku sipas saj,  Louis Vuitton është më i preferuari.

Në hartë tregohet se sa e kërkuar është secila markë në botë pë një vit. Marka franceze Louis Vuitton është e para në 47 vende, duke përfshirë Mbretërinë e Bashkuar dhe Australinë, ndërsa Gucci është i dyti, duke dalë i pari në 13 vende, përfshirë Italinë . Chanel është e treta dhe është marka më e kërkuar në 12 vende, përfshirë Pakistanin dhe Tajlandën .

1-Louis Vuitton – 47 vende

LEXO EDHE:  Samsung Galaxy S10 pritet të bëjë namin/ Ja se çfarë surprize na pret

LEXO EDHE:  Këngëtarja e njohur shqiptare falenderon fansat me të brendshme nga shtrati

2-Gucci – 13 vende

3-Chanel – 12 vende

4-Calvin Klein – 11 vende

5-Rolex – 9 vende

6-Traineri – 4 vende

7-Tony Burch – 3 vende

8-Loewe – 2 dhe Valentino – 2 dhe gjithashtu Fendi – 2 vende

Harta është hartuar nga faqja e këshillave financiare money.co.uk , ku tregohet se në sa vende ësht% e pëlqyer secila markë.

Sipas faqes Louis Vuitton është parë si marka më e suksesshme  dhe më e preferuar nga të pasurit dhe të famshmit për dekada.

Sipas të dhënave në hartë shqiptarët preferojnë më shumë LouisVuitton/ CNA.al

LEXO TE PLOTE