Connect with Us

Ceremoni luksoze me 300 të ftuar/ Dalin detajet e reja rreth dasmës e Fjolla Morinës me biznesmenin

Showbizz

Ceremoni luksoze me 300 të ftuar/ Dalin detajet e reja rreth dasmës e Fjolla Morinës me biznesmenin

Publikuar

-

“A po t’pëlqen zemër”/ Fjolla Morina publikon videon intime me Fisnikun

Një ditë më parë, këngëtarja Fjolla Morina, tregoi me anë të një postimi në rrjetet sociale se ishte duke bërë planet për dasmën.

Pas prorozimit për martesë nga biznesmeni, Fisnik Syla të cilit i tha “Po”, duket se Fjolla ka ndërmend të bëjë një dasmë shumë të madhe.

Burime për “Panorama” kanë zbuluar detaje nga planet e dasmës së çiftit, e cila pritet të ketë rreth 300 të ftuar.

Mes tyre do të jenë edhe personazhe të shumtë VIP, politikanë, biznesmenë e këngëtarë.

Bëhet e ditur se ceremonia luksoze e dasmës së çiftit do të mbahet në Prishtinë, mirëpo ende nuk ka një datë dhe vend të saktë.

LEXO EDHE:  Pakoja e dyshimtë në Vlorë/ Dyshohet për eksploziv, policia jep detaje

Edhe pas ngjarjes së ndodhur vetëm pak javë më parë, ku Fjolla Morina u arrestua nga policia, në rrjetet sociale ajo shfaqet shumë e lumtur teksa publikon video krah të fejuarit e saj.

Së fundi ajo ndau disa video ku shihej mbi supet e fisnikut e duke shkëmbyer puthje pasionante me Fisnikun, gjatë festës së Halloween-it./ CNA.al

U kap me armë në kufi/ Fjolla Morina “arratiset” nga banesa
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Në gjendje jo të mirë shëndetësore/ Kjo është sëmundja që e largoi Neslihan Atagylin nga seriali

Publikuar

-

Nga

Në gjendje jo të mirë shëndetësore/ Kjo është sëmundja që e largoi Neslihan Atagylin nga seriali

Kjo periudhë ka qenë shumë e vështirë për aktoren truke Neslihan Atagyl,për shkak të problemeve serioze që ka patur me shëndetin.

Mediat e huaja raportojnë se atorja ka përfunduar në spital javën e kaluar pasi ka humbur shumë peshë, dhe vuan nga sëmundja koliti spastik.

Si pasojë e problemeve shëndetësore ajo hoqi dorë edhe nga seriali ku po launte aktualisht, “Vajza e Ambasadorit.”

“Përshëndetje të gjithëve. Është koha që t’I them lamturmirë Nares sime të dashur. Gruas që e ndjeva kaq shumë teksa aktroja. Tolerova shumë situata, por trupi nuk më toleroi mua, kështu që unë kam nevojë të pushoj. Falenderoj shumë stafin tim të Vajzës së ambasadorit! Falenderoj miqtë dhe fansat që na kanë ndjekur dhe mbështetur. Shihemi në seriale të tjera”, shkruan Neslihan.

LEXO EDHE:  Shpërthimi në lokalin në Shkodër/ Zbardhen detaje, çfarë ndodhi tre muaj më parë

LEXO EDHE:  Atentati mafioz në Shkodër/ Zbulohen detaje të tjera tronditëse

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar dy fot ku tregojnë edhe gjendjen e aktores. Gjendja e Neslihan është shumë serioze dhe se duhet të bëjë shumë kujdes me ushqimin, duke përjashtuar ato që përmbajnë gluten.

Kujtojmë se në serial do ta zëvendësojë Tuba Buyukustun, e cila do luaj krah Engin Akyürek./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Një tjetër shqiptare e suksesshme/ Modelja pjesë e kopertinës së revistës së famshme

Publikuar

-

Nga

Modelja shqiptare, Mirjeta Shala po i ngjit shumë shpejt shkallët e suksesit në fushën e modelingut. Bukuorshja është zhvendosur në New York ku dhe vijon me punën e saj duke reklamuar veshje të brendeve më të famshme të momentit.

Së fundi Mirjeta Shala është bërë pjesë e revistës së njohur SohoFashion ku dhe ka ndarë historinë  e saj.

LEXO EDHE:  Zbardhen detaje të reja nga vdekja tragjike e të riut në Korçë

LEXO EDHE:  Zbardhen detaje të reja nga vdekja tragjike e të riut në Korçë

Ajo madje ka pozuar për revistën dhe imazhi i saj ndodhet në kopertinën e revistës së njohur ndërkombëtare.

Kujtojmë gjithashtu se Mirjeta ka qenë pjesë e një prej kompeticionve të bukurisë si Miss Kosova.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dushi” i Kyliet u bë meme në rrjetet sociale/ Pas komenteve, reagon Jenner

Publikuar

-

Nga

“Dushi” i Kyliet u bë meme në rrjetet sociale/ Pas komenteve, reagon Jenner

Pak ditë më parë, miliarderja Kylie Jenner publikoi një video ku tregonte ambientin e dushit, dhe menjëherë pas publikimit shpërthyen komentet dhe memet në rrjetet sociale.

Të gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale nuk e kanë menduar se një miliardere si Kylie Jenner ka një dush që ka pak presion.

Pas të gjithë reagimeve dhe memeve, Kylie ka reaguar duke shkruar: “Vazhdoj të shoh dushin tim kudo në internet. Postova një video nga dushet në zyrat e mia, që i kam shumë qejf dhe mendoj se janë të mrekullueshme. S’kam asnjë problem me to, por të gjithë paskan parë presionin e dushit.

LEXO EDHE:  Pakoja e dyshimtë në Vlorë/ Dyshohet për eksploziv, policia jep detaje

LEXO EDHE:  Zbardhen detaje të reja nga vdekja tragjike e të riut në Korçë

“Fakti që të gjithëve iu duket kaq shqetësues presioni i ujit më bën me të vërtetë të qesh. Ky është dushi im i përditshëm dhe ky është presioni i ujit. Faleminderit të gjithëve për shqetësimin tuaj!”, vijon më tej ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE