Connect with Us

VIDEO-Si asnjëherë më parë/ Ermal Fejzullahu këndon këngë popullore jugu

Showbizz

VIDEO-Si asnjëherë më parë/ Ermal Fejzullahu këndon këngë popullore jugu

Publikuar

-

Këngëtarin Ermal Fejzullahu e kemi parë e dëgjuar duke kënduar këngë të muzikës së lehtë, balada dashurie dhe këngë popullore nga veriut, por nuk e kishim dëgjuar ende të këndonte këngë popullore jugu.

Gjatë një mbrëmje me miqtë e tij, Fejzullahu ia ka marrë këngës së bashku me miqtë e tij. Këngëtari ka kënduar këngën “Qeraxhiu i Grebenesë” dhe ju duhet ta shijoni këtë version.

Për më tepër shihni videot./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Fikson meshkujt me pozat e saj/ Njihuni me modelen “bombastike“

Publikuar

-

Nga

Fikson meshkujt me pozat e saj/ Njihuni me modelen “bombastike“

Eriana Blanco është një nga modelet më seksi të Instagramit. Blanco ka një trup marramendës dhe forma tejet provokuese.

Ajo tërheq mjaft vëmendjen e ndjekësve me foto e saj me bikini ku nuk nguron të tregojë linjat e saj perfekte.

Eriana numëron mbi 3 milionë ndjekës në Instagram të cilët janë shumë aktivë me komente në fotot e saj provokuese. Bukuroshja në fotot e saj ekspozon më së shumti gjoksin dhe të pasmet të cilat janë pika e saj më e fortë.

LEXO EDHE:  VIDEO-Kim Kardashian rikthehet pas në kohë/ Bën ndryshimin në pamje duke treguar asetet

LEXO EDHE:  Artan Hoxha publikon videon e vrasjes së dy të rinjve në Lushnjë

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Erianës të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina që “tërbon” Instagramin/ Fotot më përvëluese të Eve Gale

Publikuar

-

Nga

Bjondina që “tërbon” Instagramin/ Fotot më përvëluese të Eve Gale

Ylli i “Love Islands”, Eve Gale u bë e njohur pasi konkurroi së bashku me të motrën binjake në realityshoën e famshëm.

Bukuroshja ka një fizik marramendës dhe tërheq vëmendjen me pozat e saj provokuese. Ajo ka një numër të madh ndjekësish  me të cilët ndan foto tejet seksi.

Për më tepër shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trupin e saj do ta kishte zili çdo femër/ Kjo është modelja që do t’iu çmendë me format e saj

Publikuar

-

Nga

Trupin e saj do ta kishte zili çdo femër/ Kjo është modelja që do t’iu çmendë me format e saj

Ajo u bë e njohur pas kompeticionit të “Miss Bum Bum” në Brazil ku fitoi çmimin e parë si vajza me të pasmet më të mëdha në botë.

Suzy Cortez e njohur gjithashtu si tiozja seksi e Lionel Messit dhe skuadrës së Barcelonës, po çmend rrjetet sociale me fotot e postuar së fundmi, në mbështetje të skuadrës të saj, për Kupën e Amerikës.

Së fundmi në disa foto të sajat shfaqet e veshur me të brendshme, ku në shpinë shkruhet emri i saj dhe sigurisht që ka fituar pëlqimin e 1.9 milionë ndjekësve në rrjetin social “Instagram”.

LEXO EDHE:  Përkeqësohet situata nga shirat/ Urgjenca e QSUT nën ujë (video)

LEXO EDHE:  VIDEO-Kim Kardashian rikthehet pas në kohë/ Bën ndryshimin në pamje duke treguar asetet

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE