Connect with Us

Shpërthyese dhe provokuese/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

Showbizz

Shpërthyese dhe provokuese/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

Publikuar

-

Shpërthyese dhe provokuese/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

Khloe Terae është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja bukuroshe nuk humbet asnjë moment pa publikuar fotot e saj me bikini provokuese.

Ajo është vlerësuar nga Playmate e Muajit nga Playboy Meksika dhe Afrika e Jugut në vitin 2013. Ajo më vonë u emërua Playboy Cyber ​​Girl e Muajit në Janar të 2014, dhe Cyber ​​Girl of the Year në 2015.

Khloe lindi në 7 maj 1993 në Toronto, Kanada. CNA.al ka përzgjedhur fotot më shpërthyese dhe përvëluese të modeles Khloe Terae./ CNA.al

Reklamon trupin fantastik pa asnjë rrobë në trup/ Njihuni me modelen që do t’iu çmendë me format s*ksi
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E ulur në prehrin e të dashurit 26 vjeçar/ Madonna “tërbon” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Diva e muzikës botërore, Madonna,  62-vjeçe e  kaloi festën amerikane “Thanksgiving”  pranë të dashurit të saj 26 vjeçar, Ahlamalik Williams.

Madona dhe Williams janë një nga çiftet më të komentuara edhe në mediat e huaja për hskak të diferencës së madhe që kanë në moshë.

Pavarësisht kësaj dyshja janë shprehur se janë shumë të dashuruar dhe se nuk u bën përshtypje diferenca prej 36 vitesh që kanë me njëri-tjetrin.

Së fundi këngëtarja postoi foto, ku shfaqet u ulur në prehrin e të dashurit të saj, me një vello të zezë në fytyrë.

LEXO EDHE:  Forma perfekte dhe tepër tunduese/ Njihuni me modelen që po bën namin me fotot “bombë”

LEXO EDHE:  Gëzuar festat nga Megan Fox (Foto)

Fotot e festave të ndara nga mbretëresha e muzikës së zhanrit pop morën qindra-mijëra pëlqime, por edhe komente të shumta, përfshirë një në të cilin fansat dënojnë me forcë yllin për lidhjen e saj me një djalë 36 vjet më të ri dhe faktin se ai është vetëm dy vjet më i madh se vajza e saj Lourdes.

“Dashuria nuk njeh moshë dhe unë jam i lumtur”, ka thënë babai i Williams për TMZ./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi zbulon detaje nga lidhja e saj/ Këto janë tri arsyet pse zihet me të dashurin

Publikuar

-

Nga

Fifi zbulon detaje nga lidhja e saj/ Këto janë tri arsyet pse zihet me të dashurin

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Filloreta Raçi e njohur si Fifi, prej kohësh është në një lidhje dashurie. Ajo shpesh herë e ka komentuar duke treguar edhe se është shumë e dashuruar.

Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin ku ka treguar tri arsyet për të cilat zihet më shumë me të dashurin.

Fifit i është kërkuar të listojë tre gjërat e fundit për të cilat është zënë me të dashurin, dhe ajo ka listuar: Për followers-at në Instagram, se pse ai ka ndjekur një “x” vajzë, pse nuk ka hapur telefonin dhe pse nuk ka kthyer mesazhet. Janë bazike, por edhe tek unë ndodhin.”- tha këngëtarja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shmangën përballjen me njëri-tjetrin/ Ardian Bujupi i kthehet Capital T: Pyet Xhensilën dhe Elvanën

Publikuar

-

Nga

Shmangën përballjen me njëri-tjetrin/ Ardian Bujupi i kthehet Capital T: Pyet Xhensilën dhe Elvanën

Ditën e djeshme dy këngëtarët, Capital T dhe Ardian Bujupi kanë patur një përballje me njëri-tjetrin për të sqaruar deklaratat që Capital ka bërë kundrejt Ardianit.

Edhe pse u tha se do të përballeshin me njëri-tjtrin live në Instagram, dyshja janë munduar të sqarohen në Instagramet e tyre.

Ardian ka theksuar se ai nuk është aspak mosmirënjohës dhe për këtë Capital mund të pyesë lirish Elvanën apo Xhensilën.

Sipas tij, shkak i kësaj deklarate është fakti se ai i ka ofruar Capital T një bashkëpunim para se ai të lançonte “Skulpturë”, duke i dërguar të gjitha elementet e këngës, por Capital T ka dashur ta përfshijë në albumin e tij këtë këngë.

Por, Ardiani nuk e ka pranuar këtë pasi ishte ai që e kishte bërë ftesën, dhe në këtë moment Capital T ka thënë se nuk do bashkëpunojë, meqenëse Ardiani nuk pranoi të ishte në album.

“Ja kam cu një këngë edhe më tha që e do për albumin e tij. I thashë unë në albumin tënd vij me shumë qejf nëse ti më fton me këngën tënde. Kemi pas mosmarrëveshje, diçka. Dhe më tha “jo” nuk e bëjmë hiç. OK, thashë, krejt në rregull”, është shprehur Ardian Bujupi.

LEXO EDHE:  Modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj/ Fotot më të nxehta të Cristina Buccino

LEXO EDHE:  Ja vendet më të kënaqura seksualisht në botë

Ndërsa Capital është shprehur se Ardiani nuk e ka takuar dhe as nuk e ka ftuar kur ka qenë në Prishtinë në shenjë mirënjohje, apo për hir të hitit që kanë patur bashkë.

Kur ke ardh në Prishtinë nuk ke thënë “Ku je bre vlla, ajde të hamë një drekë, një darkë, a naj sen. Se të kam dost, ke bo një këngë me mua, një hit”.

Kurse Ardiani u shpreh në live e tij: “Ta kam çel derën e shpisë, ke flejt te unë, ke bo gjithçka. Pse jam mosmirënjohës?”

Në përfundim dyshja nuk i ka sqaruar të gjitha pikat por nuk e përjashtuan mundësinë që në një të ardhme mund të takohen dhe të sqarojnë gjithçka ka ndodhur mes tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE