Connect with Us

Modelja me të pasmet bombastike/ Fotot më fantastike të “bombës” meksikane

Showbizz

Modelja me të pasmet bombastike/ Fotot më fantastike të “bombës” meksikane

Publikuar

-

Modelja me të pasmet bombastike/ Fotot më fantastike të “bombës” meksikane

Yanet Garcia është nëj modele, një aktore dhe një yll televizioni shumë i suksesshëm. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram rreth 13.3 milionë.

Bukuroshja meksikane është bërë shumë e njohur falë bukurisë dhe formave të saj super. Fotot e saj janë shumë të pëlqyera dhe të kometuara në rrjetet sociale.

Përveç të gjitha profesioneve që ushtron Yanet ka dhe një pasion të madh për palestrën. Ajo tregon se ushtrohet shumë dhe pika më e fortë në trupin e saj janë të pasmet. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Trup fantastik/ Njihuni me bukuroshen meksikane që po çmend rrjetin
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kam rënë 5 kilogramë”/ Fjoralba Ponari zbulon detajet nga emisioni më i ri

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Fjoralba Ponari zbuloi surprizën duke treguar se projekti i ri televiziv i ri ku do të shfaqet së shpejti do të jetë i dedikuar tërësisht fëmijëve.

Në një intervsitë me ndjekësit ajo ka treguar se ky do të jetë një projekt shumë emocionues, madje ka rrëfyer se aq emocionues do të jetë ky program saqë që nga fillimi i xhirimeve ka rënë 5 kilogramë.

Një prej ndjekësve të saj i shkruan: “Parashikoj lot shumë te ky projekt I ri. Më emocionoi reklama”

LEXO EDHE:  Fotot e nxehta të Joan Small me bikini

LEXO EDHE:  VIDEO-Me muzikë popullore dhe pamje nga deti/ Françeska Jaçe ndez Instagramin duke treguar të pasmet

Ndrsa moderatorja komenton: “Ufffff aman se kam rënë 5 kg që kur kam filluar xhirimet. Sa më shumë i largoheshim qendrës së kryeqytetit, aq më të thjeshta, të pafajashme e që të thyenin zemrat ishin dëshirat”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Befason aktorja e njohur/ “Jam transgjinor, më thirrni ‘ai’”

Publikuar

-

Nga

Befason aktorja e njohur/ “Jam transgjinor, më thirrni ‘ai’”

Aktorja Ellen Page, e cila është nominuar edhe për Oscar, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e bërë së fundi. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një postim ku pranon se është transgjoinore dhe u ka kërkuar ndjekësve të mos i drejtohen me “ajo por ai” dhe se emri i saj është Elliot.

Aktorja ka theskaur se shtë me fat dhe ndihet krenare që më në fund arriti ta pranonte veten ashtu siç është.

“Përshëndetje miq, dua të ndaj me ju se jam trans, më thërrisni me ai dhe emri im është Elliot. Ndihem me fat që po e shkruaj këtë, që kam arritur këtu. Jam mirënjohës për njerëzit që më kanë mbështetur gjatë këtij rrugëtimi. Nuk mund ta përshkruaj sesa i lumtur jam që më në fund e dashuroj veten time ashtu siç jam. Jam frymëzuar nga shumë komunitete trans”, u shpreh Page./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Me një partnere gjithë jetën apo çdo vit me një të re”/ Çfarë zgjedh Dj Blunt

Publikuar

-

Nga

“Me një partnere gjithë jetën apo çdo vit me një të re”/ Çfarë zgjedh Dj Blunt

Dj Blunt është një nga reperët më të preferuar së bashku me Real 1. Dy reperët kanë qenë të ftuar në After Party me Luanën ku si rrallëherë  kanë folur edhe për detaje nga jeta personale.

Dj Blunt nuk ka nguruar tu përgjigjet pyetjeve të nxheta të intervistës. Teksa pyetet se nëse do të dëshironte një dasmë private apo tradicionale, ai është pëgjigjur private.

LEXO EDHE:  Fotot-Sensuale dhe me format seksi/ Njihuni me modelen që “tërboi” tifozët e Lazios

LEXO EDHE:  Fotot-Sensuale dhe me format seksi/ Njihuni me modelen që “tërboi” tifozët e Lazios

Nuk kanë munguar as pyetjet pikante ku është pyetur nëse do të dëshironte seks me një partnere gjithë jetën apo çdo vit me një partnere të re. Përgjigjia e tij ishte epike: “Kjo është shumë pyetje e vështirë, varet prej partneres.”

Teksa është pyetur nëse ka tradhtuar apo e kanë tradhtuar ai është treguar shumë i sinqertë duke zgjedhur të dyja opsionet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE