Connect with Us

FOTO-Luana Vjollca maskohet si një nga femrat më seksi në botë

Showbizz

FOTO-Luana Vjollca maskohet si një nga femrat më seksi në botë

Publikuar

-

FOTO-Luana Vjollca maskohet si një nga femrat më seksi në botë

Me rastin e festës së Halloween, një nga moderatoret më seksi të ekranit, Luana Vjollca ka vendosur të maskohet si një nga femrat më të bukura në botë.

Luana është maskuar si diva e muzikës botërore Jennifer Lopez me fustanin e famshëm jeshil me print si në xhungël, me të cilin Jennifer Lopez bëri namin në rrjetet sociale.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

Në një pozë mjaft seksi, Luana tregon dhe pamjen që do të ketë sonte në mbrëmje.

LEXO EDHE:  Sot një femër seksi, e njihni kush është

Bukuroshja bjonde ka marrë shumë komente në rrjetet sociale të cilët e komplimentojnë për maskimin. Edhe këtë herë Luana nuk zgjodhi të maskohet si ndonjë personazh të frikshëm, por si një nga femrat më seksi në botë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

7 vite nga aksidenti tragjik i Paul Walker/ Vajza e tij bën dedikimin prekës

Publikuar

-

Nga

7 vite nga aksidenti tragjik i Paul Walker/ Vajza e tij bën dedikimin prekës

Shtatë vite më parë, ylli i “The Fast and the Furious”, Paul Walker ndërroi jetë në një aksident tragjik me makinë.

Vajza e tij, 22-vjeçarja Meadow përmes një postimi në rrjetet sociale ka kujtuar babain e saj të ndierë.

Ajo ka  publikuar një foto të ëmbël ku shfaqet e mbështetur në kraharorin e aktorit, duke fjetur gjumë kur ishte e vogël. Në imazh, Paul Walker gjithashtu duket sikur po fle gjumë me të bijën në krahë.

LEXO EDHE:  Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez drejt altarit?/ Flet aktorja

LEXO EDHE:  Foto/ Si kanë ndryshuar ndër vite gazetarët dhe moderatorët më të njohur në vend

“Një ditë e shëmtuar për ta kujtuar në trishtim. Dita e sotme është festë për dashurinë dhe lumturinë që ti solle në këtë botë. Kjo është një foto e imja me shokun tim më të mirë dhe unë po fle gjumë”, ka shkruar Meadow./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E ulur në prehrin e të dashurit 26 vjeçar/ Madonna “tërbon” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Diva e muzikës botërore, Madonna,  62-vjeçe e  kaloi festën amerikane “Thanksgiving”  pranë të dashurit të saj 26 vjeçar, Ahlamalik Williams.

Madona dhe Williams janë një nga çiftet më të komentuara edhe në mediat e huaja për hskak të diferencës së madhe që kanë në moshë.

Pavarësisht kësaj dyshja janë shprehur se janë shumë të dashuruar dhe se nuk u bën përshtypje diferenca prej 36 vitesh që kanë me njëri-tjetrin.

Së fundi këngëtarja postoi foto, ku shfaqet u ulur në prehrin e të dashurit të saj, me një vello të zezë në fytyrë.

LEXO EDHE:  VIDEO-Pa grim dhe pa filtër/ Moderatorja seksi e sportit ndez Instagramin

LEXO EDHE:  Moderatorja shqiptare tregon emrin: Ky deputet i PD ka flirtuar me mua

Fotot e festave të ndara nga mbretëresha e muzikës së zhanrit pop morën qindra-mijëra pëlqime, por edhe komente të shumta, përfshirë një në të cilin fansat dënojnë me forcë yllin për lidhjen e saj me një djalë 36 vjet më të ri dhe faktin se ai është vetëm dy vjet më i madh se vajza e saj Lourdes.

“Dashuria nuk njeh moshë dhe unë jam i lumtur”, ka thënë babai i Williams për TMZ./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi zbulon detaje nga lidhja e saj/ Këto janë tri arsyet pse zihet me të dashurin

Publikuar

-

Nga

Fifi zbulon detaje nga lidhja e saj/ Këto janë tri arsyet pse zihet me të dashurin

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Filloreta Raçi e njohur si Fifi, prej kohësh është në një lidhje dashurie. Ajo shpesh herë e ka komentuar duke treguar edhe se është shumë e dashuruar.

Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin ku ka treguar tri arsyet për të cilat zihet më shumë me të dashurin.

Fifit i është kërkuar të listojë tre gjërat e fundit për të cilat është zënë me të dashurin, dhe ajo ka listuar: Për followers-at në Instagram, se pse ai ka ndjekur një “x” vajzë, pse nuk ka hapur telefonin dhe pse nuk ka kthyer mesazhet. Janë bazike, por edhe tek unë ndodhin.”- tha këngëtarja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE