Connect with Us

“E marr dhe e çoj në krevat”/ Jul Deda zbulon se si i zgjidh mosmarrëveshjet me gruan

Showbizz

“E marr dhe e çoj në krevat”/ Jul Deda zbulon se si i zgjidh mosmarrëveshjet me gruan

Publikuar

-

“E marr dhe e çoj në krevat”/ Jul Deda zbulon se si i zgjidh mosmarrëveshjet me gruan

Aktori i humorit Julian Deda është një nga personazhet më të dashur për publikun. Shpesh herë e kemi parë teksa bën dedikime romantike për bashkëshorten e tij ku i tregon dashurinë e madhe që ka për të.

Ndryshe nga herët e tjera së fundi Julian Deda ka treguar se si i zgjidh mosmarrëveshjet me bashkëshorten e tij.

I ftuar në emisionin “Glamour zone” me Ester Bylykun, i pyetur se si i zgjidh mosmarrëveshjet me bashkëshorten si gjithnjë ai është përgjigjur me shumë humor.

LEXO EDHE:  “Shpërthen” anëtari i PD/ Moralistë e puritanë, a ka bixhoz më të madh se pakti i 18 majit?!

Aaa, si e zgjidhim… , e marr dhe shkojmë në krevat (qesh). Por varet orari, nëse është orë e vonë shkojmë, ose nësë s’është orë e vonë dhe janë fëmijët nuk shkojmë (qesh). Unë nuk mbaj shumë inat, ta thashë. Edhe nëse kemi ndonjë gjë, shkoj ta sqarojmë, nuk mund të rri pa folur, nuk e mbaj dot”, është përgjigjur Julian Deda./ CNA.al

Me lule në duar dhe përparëse të zezë/ 32 vite më parë, Julian Deda kujton ditën e parë të shkollës
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kam rënë 5 kilogramë”/ Fjoralba Ponari zbulon detajet nga emisioni më i ri

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Fjoralba Ponari zbuloi surprizën duke treguar se projekti i ri televiziv i ri ku do të shfaqet së shpejti do të jetë i dedikuar tërësisht fëmijëve.

Emisioni titullohet “Më thuaj një dëshirë” ku në qendër janë fëmijët.

Në një intervsitë me ndjekësit ajo ka treguar se ky do të jetë një projekt shumë emocionues, madje ka rrëfyer se aq emocionues do të jetë ky program saqë që nga fillimi i xhirimeve ka rënë 5 kilogramë.

Një prej ndjekësve të saj i shkruan: “Parashikoj lot shumë te ky projekt I ri. Më emocionoi reklama”

LEXO EDHE:  “Shapka të akullta”/ Zgjidhja perfekte për temperaturat e nxehta, ja risia që po “çmend” njerëzit

LEXO EDHE:  Julian Deda zbulon "sekretin"/Ja kujt i telefonoi Rama në mëngjes

Ndërsa moderatorja komenton: “Ufffff aman se kam rënë 5 kg që kur kam filluar xhirimet. Sa më shumë i largoheshim qendrës së kryeqytetit, aq më të thjeshta, të pafajashme e që të thyenin zemrat ishin dëshirat”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Befason aktorja e njohur/ “Jam transgjinor, më thirrni ‘ai’”

Publikuar

-

Nga

Befason aktorja e njohur/ “Jam transgjinor, më thirrni ‘ai’”

Aktorja Ellen Page, e cila është nominuar edhe për Oscar, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e bërë së fundi. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një postim ku pranon se është transgjoinore dhe u ka kërkuar ndjekësve të mos i drejtohen me “ajo por ai” dhe se emri i saj është Elliot.

Aktorja ka theskaur se shtë me fat dhe ndihet krenare që më në fund arriti ta pranonte veten ashtu siç është.

“Përshëndetje miq, dua të ndaj me ju se jam trans, më thërrisni me ai dhe emri im është Elliot. Ndihem me fat që po e shkruaj këtë, që kam arritur këtu. Jam mirënjohës për njerëzit që më kanë mbështetur gjatë këtij rrugëtimi. Nuk mund ta përshkruaj sesa i lumtur jam që më në fund e dashuroj veten time ashtu siç jam. Jam frymëzuar nga shumë komunitete trans”, u shpreh Page./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Me një partnere gjithë jetën apo çdo vit me një të re”/ Çfarë zgjedh Dj Blunt

Publikuar

-

Nga

“Me një partnere gjithë jetën apo çdo vit me një të re”/ Çfarë zgjedh Dj Blunt

Dj Blunt është një nga reperët më të preferuar së bashku me Real 1. Dy reperët kanë qenë të ftuar në After Party me Luanën ku si rrallëherë  kanë folur edhe për detaje nga jeta personale.

Dj Blunt nuk ka nguruar tu përgjigjet pyetjeve të nxheta të intervistës. Teksa pyetet se nëse do të dëshironte një dasmë private apo tradicionale, ai është pëgjigjur private.

LEXO EDHE:  “You are desperate”/Julian Deda “explodes” against Ben Blushi:You destroyed Top Channel, because you don’t know how to work

LEXO EDHE:  Anëtari i PD përgjigje urgjente Tritan Shehut/Na thuaj shoku deputet, si e kalove lumin ...?!

Nuk kanë munguar as pyetjet pikante ku është pyetur nëse do të dëshironte seks me një partnere gjithë jetën apo çdo vit me një partnere të re. Përgjigjia e tij ishte epike: “Kjo është shumë pyetje e vështirë, varet prej partneres.”

Teksa është pyetur nëse ka tradhtuar apo e kanë tradhtuar ai është treguar shumë i sinqertë duke zgjedhur të dyja opsionet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE