Connect with Us

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal vë para zgjedhjes Mesuden, çfarë do t’i kërkojë ai?

Life Style

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal vë para zgjedhjes Mesuden, çfarë do t’i kërkojë ai?

Publikuar

-

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal vë para zgjedhjes Mesuden, çfarë do t’i kërkojë ai?

Kemal e vë Mesuden para një zgjedhjeje të vështirë, nesër në “Lule të vetmuara”

Kemal ndryshon pamjen e tij që të mos njihet nga policia. Neriman nuk e pranon Ejlylin në konvikt dhe kërkon që ajo të kthehet në shtëpi. Ejlyl ndodhet në një situatë të ëvshtirë për shkak të frikës nga Kemali dhe kërkon ndihmën e Ferides. Selen vazhdon t’ja vështirësojë jetën Gynejit dhe përpiqet ta heqë nga puna e tij e re.

Feride lajmëron vajzat se ato do të zhvendosen në një konvikt tjetër derisa policia të kap Kemalin. Songyl dhe Gynej shtrojnë një darkë në shtëpi për miqtë e tyre. Kemal kërkon të marrë Metinin nga Mesudeja.

LEXO EDHE:  Kemal tenton të abuzojë me Ejlylin/ Çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Ai e kërcënon Mesuden se do i marrë Byshrën nëse nuk merr djalin e tij. Mesude kërkon që Ejlylin ta dërgojnë jashtë shtetit për ta mbrojtur nga Kemali. Zehra insiston që Gynej të pajtohet me të ëmën./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Video që po thyen rrjetin/ Shkrimtarja e njohur lë pa fjalë moderatoren: Çfarë janë këto emisione, pash Zotin

Publikuar

-

Nga

Video që po thyen rrjetin/ Shkrimtarja e njohur lë pa fjalë moderatoren: Çfarë janë këto emisione, pash Zotin

Shkrimtarja e njohur Mimoza Ahmeti ka lënë pa fjalë moderatoren Gerta Gixhari pasi kjo e fundit I ka ndërprerë fjalën.

Ndërkohë që ajo po fliste për librin e saj, moderatorja e ka ndërprerë për të vijuar me reklamat dhe kjo gjë ka revoltuar Mimoza Ahmetin e cilë ka reaguar e revoltuar me moderatoren.

“Po çështe kjo ftesë moj më qafsh, pash zotin, ça janë këto emisione. Drejt për drejt je?! A më fal të kërkoj ndjesë, por nuk ftohet një personalitet për ti prerë fjalën se erdhi reklama e erdhi tjetra”- tha ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gjërat që nuk do t’i toleronte burrit kuksian / Rovena Stefa bën listën

Publikuar

-

Nga

Pak kohë më parë Robena Stefa i befasoi të gjithë fansat e saj ku u shpreh se e donte burrin kuksian.

E ftuar në emisionin “Glamour zone” me Ester Bylykun ajo ka treguar 3 gjërat që nuk do të toleronte që burri i saj t’ia kërkonte.

Rovena madje bëri edhe listën se për çfarë nuk do të donte që ai ti thotë ‘Jo’

1- Të mos më thotë: ‘Rovi, lëre muzikën’

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat gjejnë Mesuden

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl merr lajmin tronditës

2- Të mos thotë : ‘Rovi, nuk ka nevojë të pijë puro apo cigare’, sepse nuk e pi vetë.

3- Vera më pëlqen, të mos më ndalojë të pi një gotë.’-u shpreh këngëtarja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Vetëm lopa pjell”/ Sara Hoxha reagon pas komenteve ofenduese në rrjet

Publikuar

-

Nga

“Vetëm lopa pjell”/ Sara Hoxha reagon pas komenteve ofenduese në rrjet

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe nga dita në ditë pret të sjellë në jetë vajzën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe publikon foto të shumta ku tregon detaje rreth bebit apo ku tregon barkun e rrumbullakosur.

Por sigurisht jo të gjithë ndjekësit e saj janë dashamirë, ka nga ata që bëjnë komente shumë negative të tipit, “S’ke pjell akoma”, “na lodhe”, “sikur vetëm ti je shtatzënë”.

Pas gjithë negativitetit në rrjetet sociale ajo ka reaguar nëpërmjet një statusi duke u shprehur se nuk e kupton arsyen e shpërthimeve të tilla në rrjet.

“O njerëz të dashur dhe të mirë! E kuptoj se jeni në ankth më shumë se unë për lindjen time por s’kemi ç’të bëjmë do presim edhe pak. Por vetëm diçka nuk kuptoj, ju që më thoni “Na lodhe, na lodhe”, pse po lodheni më shumë se unë? Apo më doni kaaaq shumë saqë doni të merrni nga lodhja ime? Unë e di që për të pjell, pjell lopa. Kështuqë shumë shumë faleminderit për dashurinë!”, shkruan ajo.

LEXO EDHE:  Kemal tenton të abuzojë me Ejlylin/ Çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

LEXO EDHE:  Kemal tenton të abuzojë me Ejlylin/ Çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Nuk ëstë vetëm Sara ajo që merr komente të tilla por edhe moderatorja Elita Rudi e cila gjithashtu pak kohë më parë reagoi duke e quajtur një bullizëm ndaj grave shtatzëna./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE