Connect with Us

“Si dreqin më ka shpëtuar kjo”/ Adelina Ismaili pozicionohet në “sherrin” mes Dafinës dhe Taynës

Showbizz

“Si dreqin më ka shpëtuar kjo”/ Adelina Ismaili pozicionohet në “sherrin” mes Dafinës dhe Taynës

Publikuar

-

“Si dreqin më ka shpëtuar kjo”/ Adelina Ismaili pozicionohet në “sherrin” mes Dafinës dhe Taynës

Prishja e miqësisë mes dy këngëtareve Dafina Zeqiri dhe Tayna është kthyer në qendër të vëmendjes.

Dy këngëtaret e kanë thumbuar njëra-tjetrën në rrjetet sociale duke lënë të kuptojnë se raporti i tyre miqësor është prishur.

Pas sherrit duket se Dafina ka nisur të ndjekë në rrjetet sociale “kundërshtaret” e Taynës, Melinda Ademin dhe Rina Balajn.

Por një tjetër personazh ka një mbështetje për njërën nga këngëtaret dhe kjo është kënëgtarja Adelina Ismaili.

LEXO EDHE:  “Edhe Rita ime e di debulesën që kam për të”/ Roza Lati tregon artisten e preferuar shqiptare

Adelina ka publikuar në Instastoryn e saj një pjesë nga freestyle i Taynës në emisionin e Meriton Mjekiqit.

Krahas postit Adelina shkruan: “WOOOW! WOW! Si dreqin më paska shpëtuar kjo. Tjetër nivel. (Të flasim për komplekset, zemër)”.

Pas këtij postimi fansat kanë nisur të aludojnë se Adelina është pozicionuar në krah të reperes Tayna./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Fifi zbulon detaje nga lidhja e saj/ Këto janë tri arsyet pse zihet me të dashurin

Publikuar

-

Nga

Fifi zbulon detaje nga lidhja e saj/ Këto janë tri arsyet pse zihet me të dashurin

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Filloreta Raçi e njohur si Fifi, prej kohësh është në një lidhje dashurie. Ajo shpesh herë e ka komentuar duke treguar edhe se është shumë e dashuruar.

Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin ku ka treguar tri arsyet për të cilat zihet më shumë me të dashurin.

Fifit i është kërkuar të listojë tre gjërat e fundit për të cilat është zënë me të dashurin, dhe ajo ka listuar: Për followers-at në Instagram, se pse ai ka ndjekur një “x” vajzë, pse nuk ka hapur telefonin dhe pse nuk ka kthyer mesazhet. Janë bazike, por edhe tek unë ndodhin.”- tha këngëtarja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shmangën përballjen me njëri-tjetrin/ Ardian Bujupi i kthehet Capital T: Pyet Xhensilën dhe Elvanën

Publikuar

-

Nga

Shmangën përballjen me njëri-tjetrin/ Ardian Bujupi i kthehet Capital T: Pyet Xhensilën dhe Elvanën

Ditën e djeshme dy këngëtarët, Capital T dhe Ardian Bujupi kanë patur një përballje me njëri-tjetrin për të sqaruar deklaratat që Capital ka bërë kundrejt Ardianit.

Edhe pse u tha se do të përballeshin me njëri-tjtrin live në Instagram, dyshja janë munduar të sqarohen në Instagramet e tyre.

Ardian ka theksuar se ai nuk është aspak mosmirënjohës dhe për këtë Capital mund të pyesë lirish Elvanën apo Xhensilën.

Sipas tij, shkak i kësaj deklarate është fakti se ai i ka ofruar Capital T një bashkëpunim para se ai të lançonte “Skulpturë”, duke i dërguar të gjitha elementet e këngës, por Capital T ka dashur ta përfshijë në albumin e tij këtë këngë.

Por, Ardiani nuk e ka pranuar këtë pasi ishte ai që e kishte bërë ftesën, dhe në këtë moment Capital T ka thënë se nuk do bashkëpunojë, meqenëse Ardiani nuk pranoi të ishte në album.

“Ja kam cu një këngë edhe më tha që e do për albumin e tij. I thashë unë në albumin tënd vij me shumë qejf nëse ti më fton me këngën tënde. Kemi pas mosmarrëveshje, diçka. Dhe më tha “jo” nuk e bëjmë hiç. OK, thashë, krejt në rregull”, është shprehur Ardian Bujupi.

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga kolumbiani/ Dafina Zeqiri në një romancë dashurie me DJ e njohur

LEXO EDHE:  'Ishte e dhimbshme', këngëtarja shqiptare flet për herën e parë

Ndërsa Capital është shprehur se Ardiani nuk e ka takuar dhe as nuk e ka ftuar kur ka qenë në Prishtinë në shenjë mirënjohje, apo për hir të hitit që kanë patur bashkë.

Kur ke ardh në Prishtinë nuk ke thënë “Ku je bre vlla, ajde të hamë një drekë, një darkë, a naj sen. Se të kam dost, ke bo një këngë me mua, një hit”.

Kurse Ardiani u shpreh në live e tij: “Ta kam çel derën e shpisë, ke flejt te unë, ke bo gjithçka. Pse jam mosmirënjohës?”

Në përfundim dyshja nuk i ka sqaruar të gjitha pikat por nuk e përjashtuan mundësinë që në një të ardhme mund të takohen dhe të sqarojnë gjithçka ka ndodhur mes tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më me ledhatim, jo me dhunë”/ Çfarë ndodhi në dhomë mes Saimirit dhe Enxhit

Publikuar

-

Nga

“Më me ledhatim, jo me dhunë”/ Çfarë ndodhi në dhomë mes Saimirit dhe Enxhit

Mbrëmjen e kaluar, u trnasmetua një nga episode e reja të emisionit “Love Story”. “Princi” Saimir kishte realizuar një takim në një dhomë masazhi me një nga vajzat, Enxhin.

Enxhi i bëri masazh “princit” i cili u zotua se do t’ia kthente. Madje gjatë kësaj pati përqafime dhe ledhatime që shkaktuan xhelozi te vajzat e tjera.

Princi i kërkoi vajzës që ta masazhonte më me ledhatim jo me dhunë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE