Connect with Us

Një “dhuratë” nga Parajsa/ Kaney West i bën surprizën më emocionuese Kim Kardashian për ditëlindje

Showbizz

Një “dhuratë” nga Parajsa/ Kaney West i bën surprizën më emocionuese Kim Kardashian për ditëlindje

Publikuar

-

Një “dhuratë” nga Parajsa/ Kaney West i bën surprizën më emocionuese Kim Kardashian për ditëlindje

Pak muaj më parë në të gjitha mediat e huaja rozë shkruhej për divorcing e Kim Kardashian dhe Kaney Ëest. Por çifti ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet dhe duket se gjërat po shkojnë në rugën e duhur.

Kim Kardashian ka  zbuluar surprizën që Kaney i kishte përgatitur për ditëlindjen e saj dhe e quajti padyshim dhuratën më të bukur në jetë.

Me një mesazh prej 2 minutash, Robert Kardashian u ‘shpreh’ se sa krenar ndihet për familjen që ajo ka krijuar, për pasurinë dhe bizneset e saj, për ndjekjen e studimeve në Drejtësi. Po ashtu ai ‘thotë’ se ajo ka një nënë dhe bashkëshort të mrekullueshëm.

LEXO EDHE:  Dedikim më të bukur se ky nuk keni parë/ Sabri Fejzullahu uron bashkëshorten për ditëlindje

Hologram nga parajsa. Për ditëlindje Kanye më bëri dhuratën e jetës. Një surprizë speciale nga parajsa. Një hologram të babait tim. Kam qarë shumë. E kam parë kushedi se sa herë. As nuk arrij ta përshkruaj se sa domethënëse ishte për mua dhe motrat e mia, për vëllain tim, për nënën dhe për miqtë e ngushtë. Faleminderit Kanye për këtë kujtim që do zgjasë përgjithmonë”, shkruan ajo./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ishte e ftuar në emisionin e Luana Vjollcës/ Infektohet me Covid Manjola Nallbani

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur shqiptare, Manjola Nallbani ka ndarë me të gjithë ndjekësit lajmin se është infektuar me Covid-19.

Mbrëmjen e kaluar ajo ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” me Luana Vjollcën, ku ishte një episod dedikuar festave të 28-29 Nëntorit.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale Manjola ka shkruar se prej pak ditësh ajo ka rezultuar pozitive me Covid dhe ndodhet e izoluar.

Gjithashtu thekson se emisioni është realizuar pak ditë më parë ndonëse transmetohet të shtunave.

LEXO EDHE:  Make up artisti i Kim Kardashian: “Përdorni më pak make-up”

LEXO EDHE:  Kim Kardashian publikon kartolinën e Krishtlindjes, dikush mungon…

Të shumtë kanë qenë personazhet që i kanë uruar shërim të shpejtë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beli i hollë e të pasmet bombastike/ Bjondina që do t’iu lërë pa frymë me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Modelja e Instagramit Chloe Ferry është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë.

Gjatë periudhës së karantinës, Chloe ka ndarë me ndjekësit e saj foto dhe poza shumë provokuese.

E veshur me bikini dhe krenare për rezultatin e arritur me trupin e saj, Chloe Ferry nuk ndalet me pozat seksi.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja me të pasmet gjigante/ Fotot më provokuese të Katya Elise Henry

Publikuar

-

Nga

Modelja me të pasmet gjigante/ Fotot më provokuese të Katya Elise Henry

Katya Elise Henry është një modele fitnessi me forma tejet shpërthyese. Katya është bërë e njohur njësoj si Demi Rose apo Anastasia Kvitko falë formave bombastike.

Katya ka 6.8 milionë ndjekës në Instagram të cilët sa vijnë e shtohen falë fotove tejet seksi dhe provokuese që poston Katya.

Tashmë janë të shumta supermodelet me forma bombastike që po bëhen shumë të famshme si influencuese të rrjeteve sociale dhe Katya po kthehet një prej tyre.

LEXO EDHE:  “E jashtëzakonshme”/ Pipero përlotet nga surpriza që i bëjnë fëmijët

LEXO EDHE:  Në rrjetën e Kim Kardashian

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të zjarrta të Katya Elise Henry./ CNA.al

LEXO TE PLOTE