Connect with Us

Modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj/ Fotot më provokuese të Cristina Buccino

Showbizz

Modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj/ Fotot më provokuese të Cristina Buccino

Publikuar

-

Modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj/ Fotot më provokuese të Cristina Buccino

Cristina Buccino është një modele dhe shoëgirl e lindur në Castrovillari , Kalabria, më 16 qershor 1985. Ajo u transferua në Romë dhe, pasi u diplomua në institutin socio-psiko-pedagogjik , filloi të punojë si modele.

E para që e vuri re bukurinë e saj është një fotografe, e cila i kërkoi asaj të pozojë për një fotosesion .Format e saj fizike dhe eksplozive e bëjnë atë një nga gratë më të dashura dhe të dëshiruara, por gjithashtu është treguar shumë e hapur duke treguar se ka bërë një ndërhyrje plastike në gjoks.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Cristina Buccino që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ishte e ftuar në emisionin e Luana Vjollcës/ Infektohet me Covid Manjola Nallbani

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur shqiptare, Manjola Nallbani ka ndarë me të gjithë ndjekësit lajmin se është infektuar me Covid-19.

Mbrëmjen e kaluar ajo ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” me Luana Vjollcën, ku ishte një episod dedikuar festave të 28-29 Nëntorit.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale Manjola ka shkruar se prej pak ditësh ajo ka rezultuar pozitive me Covid dhe ndodhet e izoluar.

Gjithashtu thekson se emisioni është realizuar pak ditë më parë ndonëse transmetohet të shtunave.

LEXO EDHE:  Vajza e aktorëve të njohur tërheq vëmendjen në SHBA/ Shfaqet pa reçipeta në protestën për Floyd

LEXO EDHE:  FOTOT-E blinduar dhe rezistente ndaj shpërthimeve/ Brabus prezanton Mercedes Benz G-Wagen

Të shumtë kanë qenë personazhet që i kanë uruar shërim të shpejtë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beli i hollë e të pasmet bombastike/ Bjondina që do t’iu lërë pa frymë me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Modelja e Instagramit Chloe Ferry është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë.

Gjatë periudhës së karantinës, Chloe ka ndarë me ndjekësit e saj foto dhe poza shumë provokuese.

E veshur me bikini dhe krenare për rezultatin e arritur me trupin e saj, Chloe Ferry nuk ndalet me pozat seksi.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja me të pasmet gjigante/ Fotot më provokuese të Katya Elise Henry

Publikuar

-

Nga

Modelja me të pasmet gjigante/ Fotot më provokuese të Katya Elise Henry

Katya Elise Henry është një modele fitnessi me forma tejet shpërthyese. Katya është bërë e njohur njësoj si Demi Rose apo Anastasia Kvitko falë formave bombastike.

Katya ka 6.8 milionë ndjekës në Instagram të cilët sa vijnë e shtohen falë fotove tejet seksi dhe provokuese që poston Katya.

Tashmë janë të shumta supermodelet me forma bombastike që po bëhen shumë të famshme si influencuese të rrjeteve sociale dhe Katya po kthehet një prej tyre.

LEXO EDHE:  Vajza e aktorëve të njohur tërheq vëmendjen në SHBA/ Shfaqet pa reçipeta në protestën për Floyd

LEXO EDHE:  Linja perfekte dhe poza seksi/ Fotot më të nxehta të Melissa Riso

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të zjarrta të Katya Elise Henry./ CNA.al

LEXO TE PLOTE