Connect with Us

Çmend meshkujt me linjat e saj bombë/ Njihuni me modelen më “hot” të momentit

Showbizz

Çmend meshkujt me linjat e saj bombë/ Njihuni me modelen më “hot” të momentit

Publikuar

-

Çmend meshkujt me linjat e saj bombë/ Njihuni me modelen më “hot” të momentit

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  Foto/ Modelet e thonjve për Halloween të cilat janë më të bukura se kostumi

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Në betejë me Covid-19/ Reperi i famshëm në gjendje kritike

Publikuar

-

Nga

Në betejë me Covid-19/ Reperi i famshëm në gjendje kritike

Reperi Jeremih po lufton me Covid -19. Mediat e huaja kan ëarportuar se reperi është në gjendje kritike. Familjarët e 33-vjeçarit njoftuan në një deklaratë për mediat se ndodhet në gjendje kritike dhe krahas japin mesazhin e fortë për të gjithë njerëzit.

Familjarët e reperit iu bënë thirrje fansave të tregohen të kujdesshëm dhe ta merrnin seriozisht pandeminë e Covid-19. Ata theksuan se gjendja e tij është e “rrallë për moshën e një të riu si Jeremih pa ndonjë sëmundje themelore”.

“Ne do të donim t’ju kujtonim të tjerëve se virusi është i vërtetë dhe të mos merret kaq lehtësisht. Gjithashtu është e rëndësishme që njerëzit e infektuar të karantinohen. Nuk është e turpshme të prekesh me Covid-19, dhe njerëzit duhet të jenë të ndërgjegjshëm dhe të vëmendshëm ndaj të tjerëve.”, thuhet në deklaratë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U infektua me Covid-19/ Këngëtari shqiptar tregon si ndikoi virusi në gjendjen e tij emocionale

Publikuar

-

Nga

U infektua me Covid-19/ Këngëtari shqiptar tregon si ndikoi virusi në gjendjen e tij emocionale

Këngëtari shumë i dashur për publkiun, Lorenc Hasrama ka treguar se si e ka përjetuar ai eksperiencën e vështië teksa ka reguar se ka qenë i infektuar me Covid-19.

I ftuar në emisionin radiofonik Live from Tirana, ai ka rrëfyer se ka qenë një eksperiencë shumë e vështurë për të,por që ka arritur ta kalojë falë mbështetjes së familjes.

Lorenci është shprehur se virusi tek ai ka ndikuar edhe në gjendjen emocionale, saqë shumë herë është përlotur.

LEXO EDHE:  Modelja që tërbon futbollistët/ Viki shfaqet tërësisht e zhveshur në fotot e fundit

LEXO EDHE:  Meshkujt “lënë kokën” pas trupit të saj/ Fotot e fundit të modeles që ndezën Instagramin

Hasrama e ka shfrytëzuar këtë periudhë për të krijuar dhe projekte të reja muzikore. Ai tregoi se ka 2 projekte muzikore gati për publikim në bashkëpunim me Irkenc Hykën, por nuk dëshiron që të nxjerrë këngë që i cilëson si “prerje damarësh”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Renato Mekolli feston ditëlindjen/ E dashura i bën surprizën romantike në shtrat

Publikuar

-

Nga

Renato Mekolli feston ditëlindjen/ E dashura i bën surprizën romantike në shtrat

Renato Mekolli feston ditën e sotme ditëlinjden Shefi i kuzhinës ka marrë një surprizë shumë romantike nga partnerja e tij e cila e ka zgjuar me këngën e ditëlindjes dhe shampanjë.

Renato ka ndarë në Instagram një video të këtij momenti, krahas së cilës ka shkruar: “Ja si të zgjon dashuria!”

Shefi i kuzhinës po e mban sekret identitetin e partneres dhe deri më tani nuk ka publikuar ende një foto pranë me të./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Renato Mekolli (@renatomekolli)

LEXO TE PLOTE