Skandali/ “Kapter” Lleshaj pas sulmit ndaj mediave kërcënon uniformat blu

Sot “kapter” Sandër Lleshaj, regjistroi skandalin e tij të radhës. I lodhur, i braktisur, i vetmuar më shumë se kurrë “kapteri i qeverisë” në krye të Ministrisë së Brendshme ka fyer dhe tallur sot uniformat blu. Njeriu që përdori një thes me para për të blerë një makinë luksoze në mes të pandemisë dhe pas … Continue reading Skandali/ “Kapter” Lleshaj pas sulmit ndaj mediave kërcënon uniformat blu