Connect with Us

FOTOT- Trup perfekt/ Njihuni me modelen seksi nga Burreli që do t’iu lërë pa fjalë

Showbizz

FOTOT- Trup perfekt/ Njihuni me modelen seksi nga Burreli që do t’iu lërë pa fjalë

Publikuar

-

Jessica Kadiu është një nga modelet më të komnetuara në mediat rozë. Pas ndarjes nga Nora Istrefi në mediat rozë u përfol se Robert Berisha kishte nisur një lidhje të re me modelen Jessica Kadiu , gjë të cilën e pranoi dhe vetë modelja nëpërmjet një postimi të gjatë në rrjetet sociale ku i shprehte dashurinë këngëtarit.

LEXO EDHE:  Thonjtë e Vitit të Ri: 7 modele që do kërkoni t'i bëni gjithmonë

Modelja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram me të cilët ndan foto nga jeta e përditshme.

Jessica ka forma perfekte dhe nuk nguron së reklamuari me bikini.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot bombastike të Jessica Kadiu./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Edhe në majë të Thethit nxjerr barkun dhe c*cat”/ Komentuejsa “shpërthen” ndaj Kejvina Kthellës

Publikuar

-

Nga

“Edhe në majë të Thethit nxjerr barkun dhe c*cat”/ Komentuejsa “shpërthen” ndaj Kejvina Kthellës

Modelja Kejvina Kthella është një nga vajzat më aktiev në rrjetet sociale, ku nuk mungon me fotot e saj provokuese.

Së fundi bjondina bukuroshe ka vizituar Thethin dhe ka ndarë me ndjekësit disa foto nga ky vend i bukur.

Duke qenë se është një nga vajzat më të komentuara , nuk kanë munguar komentet në postimet e saj kur përveç atyre komplimentuese ka dhe nga ato negativet.

“Edhe ne maj te thethit nuk mund te rrini pa nxjerr barkun e cicat? Kaq shume ju pelqen qe meshkujt tju pelqejn per cicat e bythem”, shkruan njëra prej ndjekëseve.

LEXO EDHE:  FOTOT-“Kim Kardashian” shqiptare tregon gjoksin bombastik

LEXO EDHE:  FOTO-Mbahuni fort/ Tayna siç nuk e keni parë kurrë më parë

“Ça me ba barku i bukur gjynah me fsheh 😅 mos folim per aty dy tjerat qe permende Pastaj🤤🤤 Po ishte pak ftoht sot se me minifund do kisha dalur ne maje Te thethit zemer !!! U sqarova?”, i kthehet modelja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja shqiptare infektohet me Covid-19/ Tregon për gjendjen shëndetësore dhe jep mesazhin për të gjithë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Diona Fona është infektuar me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur veët këngëtarja teksa nëprmjet rrjeteve sociale ka treguar se gjendet e izoluar dhe është në gjendje të mirë shëndetësosre.

Ajo gjithashtu ka bërë thirrje për të gjithë që të jenë të kujdesshëm pasi kjo nuk është një lojë. Këngëtarja ka premtuar se ditën e nesërme do realizojë një video live në Instagram, ku do bashkëbisedojë me fansat e do flasë për eksperiencën e saj.

“Arsye pse kam qenë inaktive këto ditë, është se jam infektuar me Covid. Jam izoluar, jam mirë. Nuk është lojë, duhet ta marrim shumë seriozisht. Kush është duke e kaluar më vështirë shpresoj që ta kalojë. Nesër do të bëj një live do të ndaj me ju eksperiencën time”, është shprehur ajo nëpërmjet videove në Instagram./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

Publikoi foton me Jonida Maliqin nga dhoma e gjumit/ Ndjekësja kritikon Ardit Gjebrean: Po në tualet do na nxirrni

Publikuar

-

Nga

Publikoi foton me Jonida Maliqin nga dhoma e gjumit/ Ndjekësja kritikon Ardit Gjebrean: Po në tualet do na nxirrni

Ditën e sotme në emisionin “E diela shqiptare” do të jetë e ftuar speciale këngëtarja Jonida Maliqi, e cila do të zbulojë më shumë detaje rreth jetës së saj private si dhe emisionin e saj.

Moderatori Ardit Gjebrea, ka publikuar në rrjetet sociale një nga momentet e intervistës që do të zhvillohet në dhomën e gjumit.

Por disa nga komentuesit mendojnë që kjo është e tepërt dhe njëra prej tyre nuk ka nguruar ta kritikojë Arditin.

LEXO EDHE:  Ronaldos i dalin mesazhet erotike me modelen e njohur

LEXO EDHE:  Forma shpërthyese/ Njihuni me modelen që provokon me pozat e saj

“Ardit këto janë budalliqe. Po në tualet do na nxirrni?“- ka shkruar një ndjekëse e moderatorit, i cili nuk ka nguruar t’i kthejë një përgjigje sa ironike dhe humoristike.

“Në fakt në dush e doja intervistën dhe dikush dikur do e bëjë, por kaq për moshën tonë këtë herë.“- ka shkruar Arditi./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)

LEXO TE PLOTE