Connect with Us

FOTOT-Modelja Jojo Babie, femra e ëndrrave të çdo mashkulli

Showbizz

FOTOT-Modelja Jojo Babie, femra e ëndrrave të çdo mashkulli

Publikuar

-

FOTOT-Modelja Jojo Babie, femra e ëndrrave të çdo mashkulli

Modelja e njohur e Instagramit Jojo Babie, njihet për fotot provokative në rrjetet sociale. Jojo ka publikuar setin e saj më të fundit ku ka treguar më së miri format e saj trupore.

Jojo Babie nuk mban asnjëherë reçipeta dhe këtë e tregojnë edhe fotot që ajo publikon. Modelja ka pranuar se ka bërë operacion për zmadhimin e gjoksit. Ajo numëron mbi 9 milionë ndjekës në rrjetet sociale ku ndan foto shumë seksi.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Shpërthyese me format e saj/ Jojo Babie çmend meshkujt me fotot e nxehta
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Olta Gixhari pozon pa të brendshme/ ”Shpërthejnë” komentet në rrjet: Çfarë je, mami apo…

Publikuar

-

Nga

Olta Gixhari pozon pa të brendshme/ ”Shpërthejnë” komentet në rrjet: Çfarë je, mami apo…

Aktorja Olta Gixhari ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet tejet seksi.

Bjondina ka pozuar e mbuluar me një mbulesë ku ndjekësit kanë vënë në dukje që ajo nuk ka veshur të brendshme.

Të shumtë janë ata që e kanë komplimentuar por ka dhe nga ata që e kanë kritikuar duke iu drejtuar se tani është një mami dhe foto të tilla janë të ekzagjeruara.

LEXO EDHE:  Foto/ Modelja që po sundon reklamat e të brendshmeve

LEXO EDHE:  “Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Ja disa prej komenteve që kanë shkruar krahas fotos:

LEXO TE PLOTE

Showbizz

32 vite në skenë/ Rrëfehet Altin Shira: Kam martuar shumë breza, shqiptarët kanë qenë më dorëlëshuar

Publikuar

-

Nga

32 vite në skenë/ Rrëfehet Altin Shira: Kam martuar shumë breza, shqiptarët kanë qenë më dorëlëshuar

Këngëtari i njohur, Altin Shira, ka plot 32 vite në skenë dhe i ka dhuruar publikur shumë hite të cilat dëgjohen ende nga shqiptarët.

I ftuar në emisionin “Abc e Mëngjesit”, Altin ka treguar se muzikën e ka pasur pasion dhe ka treguar se për 32 vite ka kënduar në dasma duke rrëfyer se në atë kohë shqiptarët kanë qenë më dorëlëshuar.

“Muzikën e kam të trashëguar. Unë kam edhe dy vëllezër të tjerë dhe një motër. Në atë kohë filluan edhe vëllezërit, por u tërhoqën. Ndërsa unë e kam pasur shumë pasion”, tha Shira.

Më tej, këngëtari ka rrëfyer se ka martuar shumë persona, madje dhe breza të ndryshëm nga e njëjta familje.

LEXO EDHE:  Ishte një nga modelet më të komentuara të Botërorit/ Kjo është “bisha ruse” që përvëlon me fotot e saj

LEXO EDHE:  Modelja shqiptare që po bën namin në SHBA/ Fotot më bombastike të Lorena Halitit

“Nuk mbahet mend sa njerëz kam martuar, llogarite 30 e ca vite. Një ditë më kërkojnë të isha në një dasmë, unë nuk e njihja të zotin e shtëpisë. Më takoi më thanë që në 94 martova babain, ndërkohë më ftoi të martoja vajzën. Shumë e bukur të martosh brezat”. Altini nuk ka mbetur pa kujtuar edhe kohët e shkuara: “Fitonim më shumë atëherë. Kanë qenë më dorë lëshuar shqiptarët atëherë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam rënë 5 kilogramë”/ Fjoralba Ponari zbulon detajet nga emisioni më i ri

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Fjoralba Ponari zbuloi surprizën duke treguar se projekti i ri televiziv i ri ku do të shfaqet së shpejti do të jetë i dedikuar tërësisht fëmijëve.

Emisioni titullohet “Më thuaj një dëshirë” ku në qendër janë fëmijët.

Në një intervsitë me ndjekësit ajo ka treguar se ky do të jetë një projekt shumë emocionues, madje ka rrëfyer se aq emocionues do të jetë ky program saqë që nga fillimi i xhirimeve ka rënë 5 kilogramë.

Një prej ndjekësve të saj i shkruan: “Parashikoj lot shumë te ky projekt I ri. Më emocionoi reklama”

LEXO EDHE:  Tifozja më e zjarrtë e Milan/ Fotot më provokuese të modeles së Playboy

LEXO EDHE:  Modelja e njohur nënë për herë të dytë, vjen në jetë djali i saj

Ndërsa moderatorja komenton: “Ufffff aman se kam rënë 5 kg që kur kam filluar xhirimet. Sa më shumë i largoheshim qendrës së kryeqytetit, aq më të thjeshta, të pafajashme e që të thyenin zemrat ishin dëshirat”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE