Connect with Us

“Zëri yt nuk më largohet”/ Hande rrëqeth me fjalët dedikuar nënës së ndierë

Showbizz

“Zëri yt nuk më largohet”/ Hande rrëqeth me fjalët dedikuar nënës së ndierë

Publikuar

-

“Zëri yt nuk më largohet”/ Hande rrëqeth me fjalët dedikuar nënës së ndierë

Aktorja e njohur turke, Hande Erçel një vit më parë humbi njerun e saj më të , nënën. Mamaja e saj u nda nga jeta pas një lufte të gjatë me kancerin.

Në datë 25 tetor, Aylin do të festonte ditëlindjen e në këtë ditë, Hande postoi një foto të vjetër të së ëmës, nga koha kur ditëlindjet i festonin bashkë. Aktorja shkroi një dedikim mjaft emocionues krah fotos që na përloti.

Zëri jot i bukur nuk më largohet nga veshi për asnjë moment, ti je këtu. Ti ende ma puth qafën çdo mëngjes. Ditëlindja jote sot është bërë e përjetshme. E di që ti çdo ditë noton në një det më të bukur nga çfarë ne mund ta imagjinojmë. Më mungon shumë nënë”-shkroi aktorja./ CNA.al

Nuk është Hande Ercel/ Kjo është aktorja më e komentuar në rrjetet sociale
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Më dukej vetja e varur nga seksi”/ Habit blogerja e njohur: Masturbohem 3 herë në ditë

Publikuar

-

Nga

“Më dukej vetja e varur nga seksi”/ Habit blogerja e njohur: Masturbohem 3 herë në ditë

Blogerja e njohur, Tracy Kiss, ka ndarë historinë e saj duke treguar se masturbohet “tre herë në ditë”. Ajo thotë se ka nevojë për këtë, ashtu si “njerëzit e tjerë kanë nevojë për ujë”. Nëna e dy fëmijëve, Tracy Kiss, 32 vjeç, nga Buckinghamshire, filloi të fliste hapur për këtë në blogun e saj dhe nuk u kursye.Ajo tha se masturbimi “është një pjesë e natyrshme dhe normale e jetës dhe diçka për të cilën nuk duhet të turpërohemi”, sipas “The Sun”.

Tracy shkroi: “Personalisht, unë masturbohem 2-3 herë në ditë, ose ndryshe sa herë që jam në shtrat gjatë ditës kur nuk kam kryer marrëdhënie seksuale me partnerin tim dhe kam nevojë për një çlirim seksual. Unë e kuptoj që kjo mund të duket një sasi jashtëzakonisht e lartë që shumica e grave nuk mund ta diskutojnë ose rrëfejnë.”

Pavarësisht se pranoi që metoda e saj e preferuar e kënaqësisë është marrëdhënia seksuale, ajo shtoi se masturbimi është “pjesa kryesore” e ditës së saj. Tracy tha se ka eksploruar në të kaluarën për të kuptuar nëse është “e varur nga seksi”, pasi kishte partnerë që nuk mund t’i përputheshin qëndrueshmërisë së saj në dhomën e gjumit, por zbuloi se kishte dëshirë të lartë për seks.

LEXO EDHE:  Aktorja më seksi shqiptare/ Fotot më fantastike të Arta Elezaj

LEXO EDHE:  Aktorja e njohur  i jep fund martesës 20-vjeçare

Ajo shpjegoi: “Seksi më mban vigjilente ashtu si pirja e një kafeje ose e një pijeje energjike.” 32-vjeçarja tha se kur një partner dëshironte të flinte pa kryer marrëdhënie seksuale me të, ajo masturbohej për t’u çlodhur. Por kjo mund të shkaktonte tension, sepse ata mendonin se nuk ishin në gjendje ta kënaqnin atë. Trejsi pohon se thjesht kujdeset për nevojat e saj seksuale “nëse një partner nuk e bën këtë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

13 vite të dashuruar/ Miriam Cani zbulon sekretin e jetëgjatësisë së lidhjes me Alban Skënderaj

Publikuar

-

Nga

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Dashuria dhe lidhja e gjatë e tyre I ka frymëzuar për të realizuar shumë këngë që sot janë hite madje dhe janë kthyer në himne dashurie për çiftet.

Së fundi në një intervistë për revistën Class, Miriam ka zbuluar sekretin e jetëgjatësisë së lidhjes së tyre 13 vjeçare.

“Kemi ngulur themele shumë të forta bashkë në këto 13 vite. Kemi kaluar sfida të mëdha bashkë dhe këto na kanë lidhur shumë me njëri-tjetrin. Ardhja e dy fëmijëve në jetën tonë na ka ridimensionuar, lidhur dhe frymëzuar për të qenë akoma më të fokusuar tek e ardhmja dhe lumturia brenda familjes sonë. Jemi një çift i zakonshëm si gjithë të tjerët.

LEXO EDHE:  Puthje në buzë dhe dedikime romantike dashurie: Ish e dashura e Faton Shoshit e lidhur me një vajzë?

LEXO EDHE:  Mes ''Portokalli'' dhe ''Al Pazar''/ Ku është paguar më shtrenjtë aktorja e humorit [VIDEO]

Perfeksioni nuk ekziston. Qeshim, qajmë, duhemi dhe grindemi si çdo çift tjetër. Dhe është mirë kështu, sepse këto momente e mbajnë një lidhje gjallë”, u shpreh këngëtarja. Kujtojmë që Miriami dhe Albani janë prindër të dy fëmijëve, Amelisë dhe vogëlushit Duam./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ada Deda flet pa doreza: Më kanë ngacmuar djemtë e socialistëve

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur, Ada Deda ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës së saj private. E ftuar në emisionin “Glamour Zone” me Ester Bylykun, në njërën prej rubrikave, Ada i është përgjigjur pyetjeve hot të moderatores.

Teksa është pyetur nëse ka patur ngacmime nga djemtë e socialistëve ajo është përgjigjur pa nguruar: Po normal, si të socialistëve si të PD.

Gjithashtu ka ndarë me të gjithë faktin se është në një lidhje por prferon ta mbajë atë larg syrit mediatik.

LEXO EDHE:  Mes ”Portokalli” dhe ”Al Pazar”/ Ku është paguar më shtrenjtë aktorja e humorit [VIDEO]

LEXO EDHE:  Foto/ Yjet e serialeve turke që janë binjakë

“Nuk jam single. Kam vendosur të mos publikoj foto në rrjetet sociale. Nuk jam dakort me këto femrat e shoëbizit që po shkojnë 30 vjeç, 40 vjeç dhe thonë jo nuk jam në një lidhje. Tani e kuptojmë se jeni shumë të famshme. Por në momentin që ti mohon lidhjen me atë person që ti ke zgjedhur, domethënë ti po mohon edhe atë”, është shprehur Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE