Connect with Us

Pas prishjes së miqësisë me Taynën/ Dafina Zeqiri komplimenton “kundërshtaren” e saj

Showbizz

Pas prishjes së miqësisë me Taynën/ Dafina Zeqiri komplimenton “kundërshtaren” e saj

Publikuar

-

Pas prishjes së miqësisë me Taynën/ Dafina Zeqiri komplimenton "kundërshtaren" e saj

Dy këngëtaret e hitit Bye Bye, Tyana dhe Dafina Zeqiri duke se i kanë prishur raportet e tyre të miqësisë.

Në rrjetet e tyre sociale Dafina dhe Tayna thumbuan njëra-tjetrën pasi kjo e fundit i kushtoi një “diss” të fortë në emisionin e Meriton Mjekiqit.

Por pas sherrit me Taynën, Dafina ka nisur të ndjekë në Instagram Melindën “kundërshtaren” e Taynës.

Madje, Dafi gjithashtu i ka komentuar Melindës duke i lënë një emoji “flakë” dhe menjëherë në rrjet kanë vërshuar komentet./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Publikuar

-

Nga

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Pak ditë më parë, këngëtarja Dafina Zeqiri zbuloi se kishte kaluar një situatë shumë të ndrëlikuar shëndetësore. Për shkak të lëndimit të disa ligamenteve në gju, ajo i ishte nënshtruar një operacioni.

“Kanë qenë 5 javë të gjata”, shkruante Daffina në një postim në Instagramin e saj ku tregonte momentet në spital.

Ajo tregoi se i fejuari i saj Dj Geek, i kishte qëndruar pranë dhe ishte kujdesur gjatë gjithë kohës për të.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Por pavarësisht operacionit, ajo nuk ndalet kur vjen puna tek muzika. Dafina ka zbuluar se javën e ardhshme do të vijojë me xhirimet e klipit “Duro”.

LEXO EDHE:  Pas suksesit me “Qe Qe”/ Tayna shpërthen Instagramin me pozat “hot”

LEXO EDHE:  Sherr për turnin e punës/ Shqiptari sulmon me shufër hekuri shefin

E emocionuar! Këtë javë do të nisim xhirimet për “Duro”, gjithashtu e lumtur që s’kam nevojë të kërcej pasi s’mund të bëj asnjë lëvizje për shkak të ndëhyrjes”, shkruan Dafina në postim./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gjykata e dënoi me burg/ Ja si e priti Fjolla Morina vendimin

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme Gjykata e Kukësit mori vendimin dënim me burg për këngëtaren Fjolla Morina.

Ndryshimi i masës së sigurisë është bërë në mungesë të këngëtares, pasi ajo është arratisur prej javësh nga banesa ku ndodhej në arrest shtëpie.

Pas arratisjes Fjollës iu shtua edhe një tjetër akuzë për veprën penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Ndërkohë që Gjykata ka marrë këtë vendim, Fjolla nga ana tjetër në arrati dhe po shijonte mbrëmjen me të fejuarin dhe mikeshën e saj./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  “Me makinë që bën më shumë se 6500 euro”/ Ermal Mamaqi bën komentin ironizues në postimin e Elvana Gjatës

LEXO EDHE:  “Je për të ardhur keq”/ Ndjekësja sulmon Kejvina Kthellën: “Vendos një rolex, jo 500 ora 5 mijë lekëshe”

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Moderatorja Orinda Huta ka realizuar një set shumë të bukur fantastik duke sjellë ngjyrat e pranverës me veshjen e saj.

Komentet komplimentuese kanë qenë të shumta, por ai që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishtte komenti i vjehrrës së saj, nënës së Turjan Hyskos.

Lulja më e bukur e stinës”, shkruan vjehrra e saj duke treguar se mes tyre ka një marrëdhënie perfekte.

Kujtojmë se së fundi Orinda po përflitet për shtatzëni, detaji që është kapur nga ndjekësit pas komenteve të mikeshave të saj në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Zmadhohet sherri në familjen Hadërgjonaj: Beatrix-it i ka ngelur hatri dhe me Albërijen?

LEXO EDHE:  "Idiot, gomar ..."!/Plas sherri në Opinion (Video)

Xhemi Shehu komentoi tri zemra në foton e Orindës dhe Turit po kështu edhe Marçela Lati, e cila ka zgjedhur ngjyrën rozë për zemrën, duke na zbulaur se nëse është e vërtetë çifti mund të jetë në pritje të një vajze./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

LEXO TE PLOTE