Connect with Us

VIDEO-Loredana e thotë hapur/ Ja ç’mendim ka reperja për Mozzik

Showbizz

VIDEO-Loredana e thotë hapur/ Ja ç’mendim ka reperja për Mozzik

Publikuar

-

VIDEO-Loredana e thotë hapur/ Ja ç’mendim ka reperja për Mozzik

Dyshja Loredana Zefi dhe Mozzik vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Që pas publikimit të videos ku u panë bashkë, Mozzik dhe Loredana janë komentuar shpesh për rikthim.

Së fundi Loredana ka dhënë dhe një tjetër detaj që i bën ndjekësit të dyshojnë se ata janë sërish bashëk.

Teksa ushtrohej në palestër, Loredana ka realizuar një video live ku një nga fasnat e pyet për Mozzik dhe ajo shprehet: “Mozzik është më i miri” dhe se para se të dilte “live” kishte folur me të.

LEXO EDHE:  Mos ndoshta ky postim do të thotë se Mozzik dhe Loredana do ta çojnë lidhjen e tyre në tjetër nivel?

Gjërat duket se po ecin shumë mirë mes dyshes dhe pavarësisht të gjithave ruajnë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin për hir të vajzës së tyre Hana.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk do ta besoni/ Kjo është puna e parë që bënte Brad Pitt para se të bëhej i famshëm

Publikuar

-

Nga

Nuk do ta besoni/ Kjo është puna e parë që bënte Brad Pitt para se të bëhej i famshëm

Brad Pitt është një nga aktorët më të famshëm dhe të pasur në botë. Por jo gjithnjë ka patur luksin dhe famën me të cilën ai jeton sot.

Si shumë prej yjeve të ekranit, edhe Brad ka përshkuar një rrugë të vështirë për të arritur deri aty ku është sot.

Historia e tij vjen nga disa fillesa mjaft modeste, dhe vitet e tij të para në Kaliforni kaluan duke kryer punë të ndryshme për të jetuar. Dashuria e tij për kinematografinë ishte e madhe, dhe ndërsa bënte të pamundurën për të hyrë në qarqet e duhura, atij i duhet të siguronte jetesën.

LEXO EDHE:  FOTOT-Nuk ka më dyshim për ribashkimin/ Loredana kthehet në Kosovë, Mozzik e pret në aeroport

LEXO EDHE:  U akuzua për kërcënim dhe zhvatje/ Policia merr vendimin për këngëtaren shqiptare

Kur u transferua për herë të parë në Los Angeles, aktori punoi për restorantin “El Pollo Loco”, ku iu desh të vishej si një pulë dhe të shpërndante fletëpalosje si një mënyrë për të tërhequr klientë të rinj./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja iu “nxjerr” të vërtetën Vip-ave/ “Shkojnë në Dubai për të punuar si eskorta”

Publikuar

-

Nga

Sophie Kasaei është një nga modelet më t ëkomentuar si për pamjen e saj si për jetën private. Së fundi bukuroshja ka hedhur një thumb për të gjihë të famshmit që shkonjë në Emiratet e Bashkuara Arabe me justifikimin për punë.

“Të gjithë që po shkojnë për punë në Dubai, le të më … mua, nuk ka punë atje?”, ironizoi bukuroshja duke lënë të kuptohet se ato punojnë si eskorta të të pasurve në Dubai.

Megjithëse nuk përmendi asnjë person të famshëm, ajo la të kuptohet qartë pse po shkojnë vajzat e bukura në Dubai gjatë kësaj periudhe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Doja t’ia përplasja të vërtetën në fytyrë”/ Revoltohet Adrola Dushi: Ndjej keqardhje për to

Publikuar

-

Nga

“Doja t’ia përplasja të vërtetën në fytyrë”/ Revoltohet Adrola Dushi: Ndjej keqardhje për to

Modelja Adrola dushi i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me statsuin e publikuar së fundi në rrjetet sociale.

Modelja ka treguar se nuk i duron dot njerëzit që gënjejnë dhe ndonëse ka treguar se ku shkrim është i huazuar, duket se jetën e saj ka patur njerëz që e kanë gënjyer madje duke e parë drejt në sy.

“Gjithmonë bëhesha me nerva kur dikush merrte guximin të më gënjente në sy. Gjithmonë më lindte ajo dëshira për t’ia përplasur të vërtetën në fytyrë. Sot, ende ka njerëz që më gënjejnë, por unë nuk reagoj më. I shoh drejt në sy dhe filloj të ndjej keqardhje për to, gjithsesi i dëgjoj deri në fund dhe tek ata presin fjalët e mia, unë ngrihem me gjithë qetësinë time dhe largohem me buzën në gaz. Nuk ka më të dëshpëruar se ata që besojnë gënjeshtrat e tyre, vetëm për t’u dukur në shkallë më të lartë se sa dikush tjetër. ( e huazuar)”, shkruan ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE