Connect with Us

Njihuni me “bombën” e Instagramit/ Anastasia Karanikolaou do t’iu lërë pa mend me format e saj

Showbizz

Njihuni me “bombën” e Instagramit/ Anastasia Karanikolaou do t’iu lërë pa mend me format e saj

Publikuar

-

Njihuni me “bombën” e Instagramit/ Anastasia Karanikolaou do t’iu lërë pa mend me format e saj

Anastasia Karanikolaou është një nga influencueset më seksi të Instagramit.

Ajo është bërë e njohur për faktin se është një nga mikeshat më të ngushta të miliarderes Kylie Jenner.

Ngjashnëria me Kylien i ka dhënë shumë famë dhe Anastasia ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto shumë seksi ku tregon format e saj bombastike.

LEXO EDHE:  Modelja në versionin "fshatare seksi"/ Ekspozon format bombastike

Për më tepër ne kemi përzgjedhur disa prej tyre të cilat mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Anastasia Kvitko një “bishë e vërtetë”/ Fotot e saj të fundit do t’iu lënë pa fjalë

Publikuar

-

Nga

Anastasia Kvitko një “bishë e vërtetë”/ Fotot e saj të fundit do t’iu lënë pa fjalë

Supermodelja Anastasia Kvitko është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë publikon foto tejet provokuese ku nuk ndalet së treguari linjat e saj bombastike.

Anastasia numëron rreth 11.7 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan shumë momente dhe foto provokative.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet provokuese dhe tregon format e saj shpërthyese. Për më tepër ju ftojmë të ndiqni galerinë e mëposhtme me fotot më fantastike të Anastasia Kvitko./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Nuk iu del inati/ Dafina dhe Tayna vijojnë me thumbimet ndaj njëra-tjetrës

Publikuar

-

Nga

FOTO-Nuk iu del inati/ Dafina dhe Tayna vijojnë me thumbimet ndaj njëra-tjetrës

Dy këngëtaret e hitit, “Bye Bye”, Tayna dhe Dafina Zeqiri i kanë dhënë fund miqësisë së tyre dhe e gjitha kjo u kuptua nga disset dhe thumbed që këngëtaret bënë për njëra-tjetrën në rrjetet sociale.

Pasi reperja Tayna i drejtoi një “diss” gjatë emisionit të Meriton Mjekqit, Dafina ka reaguar në rrjetet sociale pas potimeve thumbuese të Taynës.

Njerëzit që të kanë bërë keq do të mendojnë gjithmonë se postimet tuaja janë për ta!”, shkruhet në postimin e saj.

Vetëm pak minuta pas këtij statusi ka reaguar Dafina ku duket se i është kundërpërgjigjur reperes, ku ka publikuar foton e Stan, protagonist në videoklipin e Eminem.

LEXO EDHE:  “Jam gati”/Modelja e famshme pret stinën e verës topless

LEXO EDHE:  Modelet veshin edhe robdishambër

Në këngë, Stan i shkruan reperit se e ka idhull, por pasi ky i fundit nuk i kthen përgjigje, ai humb jetën në aksident me makinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatori i njohur infektohet me Covid-19/ Tregon për gjendjen e tij shëndetësore

Publikuar

-

Nga

Moderatori i njohur infektohet me Covid-19/ Tregon për gjendjen e tij shëndetësore

Moderatori i njohur italian, Gerry Scotti, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Moderatori e ka bërë të ditur vetë lajmin në rrjetet sociale. Ai ka treguar se ndodhet i izoluar në shtëpi ku dhe po merr kujdesin e duhur.

Moderatori është shprehur se gjendja e tij është e mirë dhe i falenderon të gjithë për mbështetjen që i kanë dhënë në këtë periudhë të vështirë për të.

LEXO EDHE:  Provokuese dhe shumë joshëse/ Njihuni me modelen australiane që do t’iu lërë pa fjalë me pozat e saj

LEXO EDHE:  Foto/ Modelet e flokëve që ju duhen me patjetër këtë verë!

“Doja të isha ai që do të ta tregoja. Jam infektuar me Covid-19. Jam në shtëpi, nën mbikëqyrje mjekësore. Faleminderit të gjithëve për afeksionin dhe interesin”- ka shkruar ai./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gerry Scotti (@gerryscotti) on

LEXO TE PLOTE