Connect with Us

Një nga modelet më të bukura shqiptare/ Kjo është vajza që po çmend ndjekësit me tiparet e saj

Showbizz

Një nga modelet më të bukura shqiptare/ Kjo është vajza që po çmend ndjekësit me tiparet e saj

Publikuar

-

Një nga modelet më të bukura shqiptare/ Kjo është vajza që po çmend ndjekësit me tiparet e saj

Bukuri e mirfilltë shqiptare. Një vajzë shtatlartë me tipare qiellore është ish Miss Universe Albania 2015 Megi Luka.

Sot ajo është një nga fytyrat më të kërkuara nga fotografët dhe revistat e njohura. Megi është nga Fush Kruja dhe e ka filluar karrierën e saj si modele që në moshë fare të vogël.

Ajo u evidentua për bukurinë dhe trupin perfekt. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Megi Luka që mahnit me bukurinë e tiparet e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Njihuni me “bombën” e Instagramit/ Anastasia Karanikolaou do t’iu lërë pa mend me format e saj

Publikuar

-

Nga

Njihuni me “bombën” e Instagramit/ Anastasia Karanikolaou do t’iu lërë pa mend me format e saj

Anastasia Karanikolaou është një nga influencueset më seksi të Instagramit.

Ajo është bërë e njohur për faktin se është një nga mikeshat më të ngushta të miliarderes Kylie Jenner.

Ngjashnëria me Kylien i ka dhënë shumë famë dhe Anastasia ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto shumë seksi ku tregon format e saj bombastike.

LEXO EDHE:  Bjondina që do t’iu heqë trurin/ Fotot më fantastike të modeles siberiane

LEXO EDHE:  FOTOT-Do të mahniteni nga bukuria e tyre/ Këto janë pamjet e mrekullueshme të kapura në lartësi

Për më tepër ne kemi përzgjedhur disa prej tyre të cilat mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Anastasia Kvitko një “bishë e vërtetë”/ Fotot e saj të fundit do t’iu lënë pa fjalë

Publikuar

-

Nga

Anastasia Kvitko një “bishë e vërtetë”/ Fotot e saj të fundit do t’iu lënë pa fjalë

Supermodelja Anastasia Kvitko është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë publikon foto tejet provokuese ku nuk ndalet së treguari linjat e saj bombastike.

Anastasia numëron rreth 11.7 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan shumë momente dhe foto provokative.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet provokuese dhe tregon format e saj shpërthyese. Për më tepër ju ftojmë të ndiqni galerinë e mëposhtme me fotot më fantastike të Anastasia Kvitko./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Nuk iu del inati/ Dafina dhe Tayna vijojnë me thumbimet ndaj njëra-tjetrës

Publikuar

-

Nga

FOTO-Nuk iu del inati/ Dafina dhe Tayna vijojnë me thumbimet ndaj njëra-tjetrës

Dy këngëtaret e hitit, “Bye Bye”, Tayna dhe Dafina Zeqiri i kanë dhënë fund miqësisë së tyre dhe e gjitha kjo u kuptua nga disset dhe thumbed që këngëtaret bënë për njëra-tjetrën në rrjetet sociale.

Pasi reperja Tayna i drejtoi një “diss” gjatë emisionit të Meriton Mjekqit, Dafina ka reaguar në rrjetet sociale pas potimeve thumbuese të Taynës.

Njerëzit që të kanë bërë keq do të mendojnë gjithmonë se postimet tuaja janë për ta!”, shkruhet në postimin e saj.

Vetëm pak minuta pas këtij statusi ka reaguar Dafina ku duket se i është kundërpërgjigjur reperes, ku ka publikuar foton e Stan, protagonist në videoklipin e Eminem.

LEXO EDHE:  FOTOT-Nënë e dy vajzave/ Emina Çunmulaj mahnit fansat

LEXO EDHE:  Modelen e ka marrë malli për ….

Në këngë, Stan i shkruan reperit se e ka idhull, por pasi ky i fundit nuk i kthen përgjigje, ai humb jetën në aksident me makinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE