Connect with Us

Këngëtari i famshëm shpreh dëshirën për të patur fëmijë: Dua të bëhem mami

Showbizz

Këngëtari i famshëm shpreh dëshirën për të patur fëmijë: Dua të bëhem mami

Publikuar

-

Këngëtari i famshëm shpreh dëshirën për të patur fëmijë: Dua të bëhem mami

Këngëtari me famë botërore, Sam Smith ka ndarë me të gjithë dëshirën e tij për tu bërë me fëmijë. Gjatë një interviste ai është shprehur se dëshiron të bëhet prind por ka ende ambicie të parealizuara.

Por përpos kësaj ai është shprehur se si fillim duhet të gjente një partner. Sam ka treguar se prej 3 vitesh është në kërkim të një partneri dhe shpreson shumë të gjejë dikë që ta dojë.

“Unë dua fëmijë. Dua të kem fëmijë. Dua të jem me fëmijët dhe dua t’i shohë duke u rritur dhe të jem me ta çdo ditë. Dua të bëhem mami. Në një moment do e realizoj këtë gjë, por kam shumë gjëra për të rregulluar tek vetja. Kam ende ambicie“, ka thënë Sam./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Loredana e thotë hapur/ Ja ç’mendim ka reperja për Mozzik

Publikuar

-

Nga

VIDEO-Loredana e thotë hapur/ Ja ç’mendim ka reperja për Mozzik

Dyshja Loredana Zefi dhe Mozzik vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Që pas publikimit të videos ku u panë bashkë, Mozzik dhe Loredana janë komentuar shpesh për rikthim.

Së fundi Loredana ka dhënë dhe një tjetër detaj që i bën ndjekësit të dyshojnë se ata janë sërish bashëk.

Teksa ushtrohej në palestër, Loredana ka realizuar një video live ku një nga fasnat e pyet për Mozzik dhe ajo shprehet: “Mozzik është më i miri” dhe se para se të dilte “live” kishte folur me të.


LEXO EDHE:  Fëmijët shqiptarë nxirren nga kampi Al-Hol/ Rama niset për në Liban

LEXO EDHE:  Jo vetëm këngëtar/ Robert Berisha realizon ëndrrën e tij më të madhe

Gjërat duket se po ecin shumë mirë mes dyshes dhe pavarësisht të gjithave ruajnë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin për hir të vajzës së tyre Hana.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më kanë gjykuar”/ Ish bashkëshortja e Bleros flet për herë të parë për divorcin dhe marrëdhënien me Afronën

Publikuar

-

Nga

“Më kanë gjykuar”/ Ish bashkëshortja e Bleros flet për herë të parë për divorcin dhe marrëdhënien me Afronën

Ish bashkëshortja e këngëtarit Blero, Teuta Krasniqi si asnjëherë më parë ka folur për jetën e saj pasi mori vendimin për tu divorcuar nga Blero.

E ftuar në emisionin e Rudinës, Teuta është shprehur se gjykimet kanë qenë të shumta nga njerëzit, të cilët nuk e konceptonin dot ndarjen me mirëkuptim nga të dyja anët e mbi të gjitha kur ndodhet një fëmijë në mes.

“Më kanë gjykuar, si është e mundur, pse ku ka në botë kështu… Më janë dukur budallallëqe gjykimet, sepse secili prind duhet të mendojë për të mirën e fëmijës, sepse fëmija nuk ka faj. Nuk ka përse të vuajë pasojat e ndarjes.

Jemi treguar që në fillim të pjekur në këtë aspekt, sepse unë vazhdoj të kem prioritet mirëqenien, shëndetin e vajzave para vetes edhe para gjithçkaje. Unë kam një të mirë, që në momentin që ndihem rehat me veten, edhe në momentin që unë vendos për një gjë, edhe gjithë bota me u ngrit, me më thënë që nuk është mirë, nëse unë mendoj që është mirë dhe e vlerësoj, thjesht do të vazhdoj me timen”,ka thënë Teuta.

LEXO EDHE:  Mrekulli apo arritje shkencore? Lind fëmija i parë nga uterusi i një nëne të vdekur

LEXO EDHE:  “Jam mbi re”/ Princ Harry emocionon me fjalët për të birin

Teuta ka treguar se bashkëshorti i saj, Adonisi, është një njeri i mrekullueshëm dhe se ai e ka kuptuar që në fillim situatën në të cilën ajo ndodhet dhe prioritetin për Tarën. Më tej Teuta është shprehur se ka raport shumë të mirë edhe me bashkëshorten e Bleros, Afronën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një nga modelet më të bukura shqiptare/ Kjo është vajza që po çmend ndjekësit me tiparet e saj

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më të bukura shqiptare/ Kjo është vajza që po çmend ndjekësit me tiparet e saj

Bukuri e mirfilltë shqiptare. Një vajzë shtatlartë me tipare qiellore është ish Miss Universe Albania 2015 Megi Luka.

Sot ajo është një nga fytyrat më të kërkuara nga fotografët dhe revistat e njohura. Megi është nga Fush Kruja dhe e ka filluar karrierën e saj si modele që në moshë fare të vogël.

Ajo u evidentua për bukurinë dhe trupin perfekt. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Megi Luka që mahnit me bukurinë e tiparet e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE