Connect with Us

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Showbizz

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Publikuar

-

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Capital T është një nga reperët më të komentuar dhe të suksesshëm të momentit.

Së fundi ai po shijon suksesin e albumit të tij “Skulpture” në të cilin ka shumë këngë hite dhe bashkëpunime me artsitë të njohur.

Reperi ka paralajmëruar një tjetër projekt që pritet ta sjellë së shpejti një duet me Alban Skënderaj, projekt i cili i bën bashkë dy artistët 7 vite pas duetit të parë.

LEXO EDHE:  Capital T vjen me këngën e re

Ndërkohë, së fundmi reperi përmes disa postimeve në rrjete sociale ka shprehur disa pakënaqësi ndaj kolegëve të tij, ndaj të cilëve ka përcjellë dhe një mesazh.  “Ju djema kopjoni shumë…biles herës tjetër boni tag,” shprehet Capital T, por duke mos përmendur emra./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Pak ditë më parë, ylli i televizionit Kim Kardashian, festoi 40 vjetorin e saj të lindjes.

Motrat e saj Kylie, Kourtney, Kendall dhe Khloe u kujdesën që të sillnin dhe një herë në kujtesën e saj të gjitha ditëlindjet e bukura që Kim ka festuar gjatë jetës së saj.

Së fundi bomba amerikane i ka lënë  të gjithë pa fjalë duke treguar format e saj bombastike me pozat seksi.

Me bikni super minimaliste, Kim tregoi dhe njëherë pikën më të fortë që e bëri një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Mjeku shkodran në gjendje të rëndë nga Covidi/ Kolegët mbledhin fonde për ta dërguar në Turqi

LEXO EDHE:  “Po më shkatërron”/ Reperi i famshëm shqiptar rrëfen për problemet shëndetësore

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Filmi shqiptar zgjidhet për çmimet “Oscars”/ Jonida Vokshi: Jam e lumtur

Publikuar

-

Nga

Filmi shqiptar zgjidhet për çmimet “Oscars”/ Jonida Vokshi: Jam e lumtur

Filmi “Derë e Hapur”  është zgjedhur për të përfaqësuar Shqipërinë në edicionin e 93-të të çmimeve “Oscar”.

Aktorja Jonida Vokshi, e ka bërë të ditur lajmin pasi është protagoniste në këtë film. Kjo është një arritje për aktoren, e cila është shprehur se ndihet e lumtur që është pjesë e tij përmes një postimi në rrjete sociale.

Derë e Hapur do të prezantojë Shqipërinë në edicionin e 93-të të OSCARS! E lumtur që jam pjesë e filmit! Na priftë e mbara grupi”, ka shkruar Jonida. Filmi tregon historinë e dy motrave që do të ndërmarrin një rrugëtim, duke u ballafaquar hera-herës me forcën e sistemit tradicional-patriarkal.

LEXO EDHE:  Kanë një fëmijë së bashku/ E dashura e reperit të famshëm: “Më ka përdhunuar dhe më ka ngjitur sëmundje!”

LEXO EDHE:  “Po më shkatërron”/ Reperi i famshëm shqiptar rrëfen për problemet shëndetësore

Personazhi kryesor është Elma, që është një vajzë e re shqiptare e cila jeton ilegalisht në Itali.  Ajo është shtatzënë dhe babai i fëmijës tashmë është në burg. Pas depërtimit nga policia italiane, duke mos ditur kujt t’i drejtohet për ndihmë, ajo vendos të kthehet tek motra e saj e madhe, Rudina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“A po don gjyq me mua”/ Plas keq mes Adelina Ismailit dhe këngëtarit të njohur

Publikuar

-

Nga

Këngëtaren Adelina Ismailin do ta shohim sërish në ekran, por tani si moderatore, pasi këngëtarja ka treguar se ka nisur emisionin e saj “Tetë a tetë me Adelinën”.

Të shtunën në emisionin e saj ka qenë i ftuar Fatmir Limajn ku ka folur për luftën e Kosovës dhe ka treguar detaje nga e shkuara e tij. Gjatë intervistës u përmend edhe kënga “Marshi i UÇK-së” kënduar nga Arif Vladi dhe Adelina pretendoi se ky i fundit është paguar për këngën në fjalë.

I menjëhershëm ishte reagimi i këngëtarit të njohur, i cili i mohoi akuzat dhe i kërkoi Adelinës të nxirrte fakte ose ndryshe do ta hidhte në gjyq.

Sot artistja e njohur ka vërteuar se Vladi është sponsorizuar vërtetë për këngën e UÇK-së dhe ka treguar se nuk trembet fare nga kërcënimet e tij për gjyq.

LEXO EDHE:  “Njeriu më koprrac që kam njohur”/ Ish truproja i miliarderit tregon për rregullat qesharake: Nuk do të punoja më kurrë me të

LEXO EDHE:  Reperi i revoltuar/ "Sot shet b*tha dhe arma"

Mirëmëngjesi Arif Vladi. A po don gjyq me mua? A i ke paguar taksa Kosovës kur je paguar në koncertet që lajmëroheshin si humanitare? Zvicrës? Gjermanisë? Et. Ky është vetëm fillimi. Ju duhet të qëndroni në emisionin ‘Tetë a tetë’ për të kuptuar se kush vërtet jeni. Vërtet ka kaluar koha kur keni shkelur mbi njerëzit e mirë, kur keni shitur të shenjtën. Ama tash faqen ta qnuki pak”, ka shkruar Adelina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE