Connect with Us

VIDEO-Maluma takon të ëmën pas 5 muajsh/ Reagimi i saj do t’iu emocionojë

Showbizz

VIDEO-Maluma takon të ëmën pas 5 muajsh/ Reagimi i saj do t’iu emocionojë

Publikuar

-

VIDEO-Maluma takon të ëmën pas 5 muajsh/ Reagimi i saj do t’iu emocionojë

Këngëtari i famshëm latin,  Maluma pas 5 muajsh ka mundur të takojë të kthehet në shtëpi dhe të takojë nënën e tij.

Për gati 5 muaj, Maluma ka qëndruar larg njerëzve të tij të dashur për shkak të Covid-19 dhe angazhimeve të shumta.

Së fundi këngëtari ka publikuar një video ku tregon vizitn surprizë tek e ëma dhe reagimi i saj është shumë emocionues.

Erdha në shtëpi pas 5 muajsh dhe i bëra një surprizë të vogël mamasë time.”-shkroi Maluma krahas videos emocionuese.

LEXO EDHE:  VIDEO që duhet ta shihni patjetër/ Jennifer Lopez i mëson Shakirës si të tundë të pasmet

Kujtojmë se këngëtari latin së fundi është në një lidhje dashurie dhe ka prezantuar dhe të dashurën e tij të re Susana Gomez./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MALUMA (@maluma) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Luana Vjollca në “hall” të madh/ Nuk e lënë të vishet

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca në “hall” të madh/ Nuk e lënë të vishet

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një video ku shihet duke u përgatitur për edicionin e radhës të emisionit “Shiko Kush Luan”.

Ajo tregon se është gjithnjë e zënë në prapaskenë dhe e rrethuar nga njerëz saqë nuk arrin dot as të vishet në privatësi.

Këtë “hall” ajo e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj ku tregon edhe pamjet nga dhoma e zhveshjes me njerëz që i shkojnë nga pas për ta fotografuar apo xhiruar video.

LEXO EDHE:  Kujdes kur bëni “screenshot” në Instagram/ Tashmë përdoruesit do të njoftohen!

LEXO EDHE:  Video-“Në tualetin e Kol Ballës”/ Berisha “degjeneron” Ramën

“Të paktën a mund të vishem në privatësi”, shkruan ajo krahas videos./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Tërhiqja içik veshin”/ Ish banori i Big Brother kritikon Melisën: Sjellje e patolerueshme

Publikuar

-

Nga

Ish banori I Big Brother Damiano Agalliu ka dhënë mendimin e tij rreth sjelljes së konkurrentes së Përputhen Melisa Lleshi.

Ai ka kritikuar Melisën për sjelljen e patolerueshme ndaj konkurrenteve të tjera dhe I kërkon autores Olsa Muahmeti ti tërheqë veshin Melisës.

Sjellja e Melisës është e patolerueshme kur i kthehet me mimika në fytyrë të tjerëve, në mënyrë tallëse. Olsa Muhameti tërhiqja çik veshin sepse aty bërtet duke thënë ‘Pse më shajnë mua vajzat’, ndërkohë mimikat dhe duart dhe ironitë në të shprehurit e saj është ajo që thotë Arjan Konomi ‘të neveritshme’. Një shprehje e bukur thotë mënyra sesi sillesh me të tjerët tregon për ty, edukatën dhe kulturën tënde”, shkruan Damiano.

LEXO EDHE:  Video/ Rama publikon pamjet, ‘60 sekonda nga kantieri i aeroportit të Kukësit’

LEXO EDHE:  Video/ Rama publikon pamjet, ‘60 sekonda nga kantieri i aeroportit të Kukësit’

Por pas kësaj kritike nuk ka vonuar as reagimi i Melisës në rrjetet sociale ku shkruan se ish banori i Big Brother po kërkon pak vëmendje./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U përfol për një romancë me gazetaren seksi italiane/ Can Yaman ngacmon sërish fansat

Publikuar

-

Nga

U përfol për një romancë me gazetaren seksi italiane/ Can Yaman ngacmon sërish fansat

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman dhe prezantuesja Diletta Leotta flitet se janë në një lidhje dashurie. Sipas mediave të huaja, Diletta dhe Can po takohen prej kohësh, madje thuhet se kanë kaluar 5 netë në një hotel në Romë.

Revista e njohur ‘Chi’ ka publikuar foto ku dyshja shfaqen në moment private duke u puthur dhe përqafuar.

Pas publikimit të fotove dhe lajmeve në media Can reagoi me një status ku shkruante: “Është punë për mua dhe pikë”.

LEXO EDHE:  Kjo 2 vjeçare u bë e preferuara e Rihannës/ Provoi makeupin e saj

LEXO EDHE:  Dalin pamjet/ Organizatorët e atentatit te Komuna e Parisit u arrestuan teksa flinin gjumë në hotel

Pas ndeshjes Romë-Inter, aktori shpërndau një shprehje shumë ngacmuese: “Pavarësisht shiut qielli mbi Romë mban erë ëndrrash”, duke bërë fansat të mendojnë se është një dedikim për Dilettën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE