Connect with Us

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal pret dorën me sëpatë

Life Style

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal pret dorën me sëpatë

Publikuar

-

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal pret dorën me sëpatë

Vajzat i japin Nerimanit lajmin e bukur se Ejlyl erdhi në vete. Zehra përpiqet të bind Sadullahun që të flasë me Selenin. Mesude i kërkon falje Ejlylit për padrejtësitë që i ka bërë. Ajo i premton Ejlylit se sapo të shërohet do jenë shumë të lumtura së bashku. Kemal mëson se do ta çojnë në burg.

Gynej kërkon për punë. Xhemre planifikon të bëjë një festë pasi Ejlyli të dalë nga spitali. Mert përpiqet të rregullojë marrëdhënien me Meralin.

Zehra i gjen një shtëpi për të jetuar Songylin dhe Gynejit, por çfarë qëllimi ka ajo? Kemal në përpjekje për të hequr prangat pret dorën e tij më sëpatë. Ai godet rojen dhe ia mbath nga spitali. Ejlyl merr veten dhe vajzat i qëndrojnë pranë. Serkan vendos të mbetet mik me Ejlylin duke qenë se lidhja e tyre nuk funksionoi. Ejlyl tronditet kur mëson se Kemal ia ka mbathur./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ledri Vula djalë për shtëpi/ Publikon foto duke hekurosur rroba

Publikuar

-

Nga

Ledri djalë për shtëpi/ Publikon foto duke hekurosur rroba

Ledri Vula është padyshim një nga këngëtarët më të preferuar të vajzave, pavarësisht se tashmë ai e ka zgjedhur partneren e jetës dhe është në pritje për t’u bërë baba.

Pavarësisht pasionit për muzikën, Ledri na ka vërtetuar se është një djalë dhe një burrë i mbarë edhe për shtëpinë.

Fillimisht ai na ka treguar se di të gatuajë, ndërsa sonte na zbulon se e ndihmon partneren e tij Sarën edhe me punët e tjera.

LEXO EDHE:  Sot ora 20:45 finalja e Europa League. Dnipro – Sevilla

LEXO EDHE:  Kuvendi mblidhet sot në seancë plenare

Ledri ka publikuar një foto ku shihet duke hekurosur rrobat, ndërkohë që lan dhëmbët, ndërsa foton e ka shoqëruar me shpehjen “djalë për shtëpi”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Vdekjes do t’i thoja më rri larg”/ Këngëtarja flet për mungesën e babait të saj

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Rosela Gjylbegu ka qenë e ftuar në emisionin “ABC e pasdites” ku ka folur për jetën e saj personale dhe profesionale.

Gjylbegu është ndalur te vdekja e babai të saj para disa vteve dhe është shprehur se dhimbja nuk kalon, por thjesht mësohesh me mungesën.

Nuk kalon dhimbja, thjesht jeton dhe mësohesh me mungesën. Nuk ka asnjë ditë pa të cilën unë nuk e mendoj tim atë. Shpesh herë them po sikur të ishte babi çfarë do më thoshte. Vdekjes do t’i thoja më rri larg, më rri shumë larg se e kam përjetuar një dhimbje të madhe kështu që kam nevojë të jetoj dhe ka kohë për atë”, tha Gjylbegu.

E pyetur për garim në festivalin e RTSH-së Gjylbegu tha se kënga që ka zgjedhur është e qëllimtë dhe nuk dontë të ishte e paparashikueshme.

LEXO EDHE:  Sot ora 20:45 finalja e Europa League. Dnipro – Sevilla

LEXO EDHE:  Eni Koçi sjell baladën ‘Sot’

“Kënga që kam zgjedhur është e qëllimtë sepse mendova që të gjithë do e parashikonin Roselën me një baladë, nuk doja të isha e parashikueshme. Më duhej një këngë që ta këndonin të gjithë që nga fëmijët, mosha e re, adoleshentet dhe ka rezultuar kështu sepse është fetive e gëzueshme”, tha Rosela./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më e “nxehtë” e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Modelja më e "nxehtë" e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

Kelly Galle është një nga modelet më seksi të pasarelave. Kelly ka një trup tejet të tonifikuar dhe këtë e tregon në të gjitha fotot e saj me bikini.

Këmbë të tonifikuara dhe bark me muksuj, modelja ka trupin që çdo femër do të dëshironte.

Bukuroshja është një nga modelet e Victoria Secret dhe nuk ndalet së provokuari me fotot e saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE