Connect with Us

Provokon me pozat e saj të nxehta/ Njihuni me modelen që do t’iu “heqë trurin”

Showbizz

Provokon me pozat e saj të nxehta/ Njihuni me modelen që do t’iu “heqë trurin”

Publikuar

-

Provokon me pozat e saj të nxehta/ Njihuni me modelen që do t’iu "heqë trurin"

Jacky Romero ka lindur në Los Angeles, California dhe tani jeton në Dallas, Texas. Kohët e fundit fitoi titullin Miss HIN Los Angeles dhe para kësaj u emërua Miss DallasTexas Latina.

Ajo është bërë mjaft e njohur përsa i përket botës s ë televizionit dhe po përpiqet të krijojë një platformë të veten.

Romero është shfaqur në Univision dhe Telemundo dhe është paraqitur në disa botime përfshirë Playboy Italia dhe Kaboom Magazine.

LEXO EDHE:  WOW-Beatrix Ramosaj më në formë se kurrë/ Pozon me bikini dhe lë pa fjalë ndjekësit

Së fundi bukuroshja ka publikuar disa foto ku shfaqet tejet seksi duke ekspozuar format e saj bombastike.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bomba” amerikane lë pa fjalë 229 milionë ndjekësit e saj/ Fotot më “hot” të Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi në botë. Bëhet fjalë për bombën amerikane, Kim Kardashian.

Kim ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar me bikini minimaliste.

41 vjeçarja ka treguar linjat e saj bombastike duke mahnitur me fizikun e saj 229 milionë ndjekësit e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më “hot” të “bombës” amerikane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Si dy pika ujë”/ Sindi prezanton motrën e saj

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet e Përputhen, e cila ka tërhequr shumë vëmendjen kur ishte pjesë e emisionit.

Ajo është përfshirë në shumë debate me konkurrentë të tjerë dhe në fund vendosi të dilte vetëm nga emisioni .

Pas daljes, Sindi është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh momente nga përditshëmria e saj.

Por së fundi ka vendosur të prezantojë me ndjekëist një person shumë të rëndësishëm për të, motrën e saj Flavia Loci.

LEXO EDHE:  Bukuri mahnitëse/ Njihuni me modelen shqiptare që çmend me tiparet e saj

LEXO EDHE:  Elsa Pataky : Jam seksi sepse stërvitem

Gjëja e parë që vihet re është ngjashmëria e madhe me Sindin, madje shumë prej ndjekësve e kanë ngatërruar me të.

“Për të gjithë ju që menduat se isha unë. E di, ngjajmë shumë po ajo është një ndër yjet e mi të bukur, Flavia Loci”, shkruan Sindi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

Pas pritjes në Shkodër, destinacioni i radhës së Përputhen është Pogradeci.  Ish konkurrentët e Përputhen kanë ndaluar në Pogradec ku janë pritur nga dhjetëra njerëz.

Pranë fugonit ku ndodhen ish konkurrentët shihen shumë njerëz të cilët kërkojnë të takojnë dhe të fotografohen me ta.

Disa nga ish konkurrentët që i janë bashkuar tureve të realizuar deri më tani janë, Mevlan Shaba, Rinian Leka, Atdhe Xharavina, Jasmin Kadriu, Sara Malaj, Antonela Berisha.

LEXO EDHE:  Enada At’Nikolla modelja që u bë stiliste

LEXO EDHE:  Bukuri mahnitëse/ Njihuni me modelen shqiptare që çmend me tiparet e saj

Grupit i janë bashkangjitur dhe moderatorja Bora Zemanit, autorja e programit Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE