Connect with Us

Nuk do të arrini t’i dalloni dot/ Moderatorja shqiptare një “sozi” e Kim Kardashian

Showbizz

Nuk do të arrini t’i dalloni dot/ Moderatorja shqiptare një “sozi” e Kim Kardashian

Publikuar

-

Nuk do të arrini t'i dalloni dot/ Moderatorja shqiptare një “sozi” e Kim Kardashian

Megi Poajni është një nga vajzat e showbizit që komentohet shumë në rrjetet sociale për pamjen e saj.

Ajo u bë e njohur fillimisht si aktore e në serialin shqip “Anabel hostel”, por tani ajo tërheq gjithnjë vëmendjen me daljet e saj në publik.

Së fundi ndjekësit po e krahasojnë me biznesmenen dhe yllin e famshëm të Keeping up With the Kardashians, Kim Kardashian.

E njëtja pamje, i njëjti look, Megi ka një ngjashmëri të madhe me Kim, e cila është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Bjondina seksi do t’iu lërë pa frymë/ Fotot më "hot" të modeles së njohur

Ne kemi përzgjedhur disa nga fotot dhe e kishim shumë të vështirë t’i dallonim, po ju?

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Maluma takon të ëmën pas 5 muajsh/ Reagimi i saj do t’iu emocionojë

Publikuar

-

Nga

VIDEO-Maluma takon të ëmën pas 5 muajsh/ Reagimi i saj do t’iu emocionojë

Këngëtari i famshëm latin,  Maluma pas 5 muajsh ka mundur të takojë të kthehet në shtëpi dhe të takojë nënën e tij.

Për gati 5 muaj, Maluma ka qëndruar larg njerëzve të tij të dashur për shkak të Covid-19 dhe angazhimeve të shumta.

Së fundi këngëtari ka publikuar një video ku tregon vizitn surprizë tek e ëma dhe reagimi i saj është shumë emocionues.

Erdha në shtëpi pas 5 muajsh dhe i bëra një surprizë të vogël mamasë time.”-shkroi Maluma krahas videos emocionuese.

LEXO EDHE:  Kim Kardashian ka ndarë me fansat kartolinën e Krishtlindjes në pjesë të ndara

LEXO EDHE:  Bjondina seksi do t’iu lërë pa frymë/ Fotot më "hot" të modeles së njohur

Kujtojmë se këngëtari latin së fundi është në një lidhje dashurie dhe ka prezantuar dhe të dashurën e tij të re Susana Gomez./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MALUMA (@maluma) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Emisione shterpë, ca shkarravina që bëjnë si moderatore”/ Ori Nebiaj “thumbon” keqazi Megi Pojanin

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme, moderatorja Ori Nebiaj ka thumbuar në rrjetet sociale një nga moderatoret më të reja të ekranit, Megi Pojanin.

Nëpërmjet një postimi në Instastory, që u mor si një deklaratë për Megin, Ori shkruante:

“Pu pu pu. E diela në shtëpi përfundimisht një torturë për sytë nëse bën ‘zapping’ në televizor. Ca emisione shterpë dhe tallava e ca shkarravina që bëjnë si moderatore, por që shkaktojnë dhimbje sysh dhe veshësh. Ndjesë për mllefin e sinqertë, por i ka jeta dhe këto”.

Por pas këtij statusi nga Ori nuk ka munguar as përgjigjja e Megi Pojanit në rrjetet sociale  e cila është marrë si një kundërpërgjige për moderatoren.

”Unë jam fëmijë I ’96-tës. Nuk jam e ’80-tës dhe s’më ka ngelur ora tek nostalgjia italiane, tek ‘eleganca’ e Mediaset dhe Mina e Celentano. Unë jam rritur me Disney Channel, me serialet amerikane dhe MTV. Unë e adhuroj magjinë, shumë s’është kurrë mjaftueshëm dhe e di shumë mirë si e bëj punën time. Unë dua të jem një magji spektaklesh. Unë nuk moderoj, UNË MEGIPOJANIZOJ!”– shkruante Megi, e cila momentalisht është moderatore e “Maskat” në “E diell”.

LEXO EDHE:  Kim nuk do ta marrë burrin e saj në Met Gala/ Zbuloni arsyen

LEXO EDHE:  I kërkon shoferit serb të vendosë këngë shqip/ Modelja shqiptare përballet me të papriturën

Por nuk mbeti vetëm me kaq. Ori reagoi sërish duke treguar se thumbi nuk ishte për Megin ashtu siç u mor por për moderatoren e famshme italiane Barbara D’Urso.

“Pu pu pu, ça paskeni qenë për içik thashethem! Me Barbara D’Urson e kisha dhe #barbaradursorizimin e mendjeve artistike. Si tha xhaxhi Jovan Bregu: Pse të djeg miza ty moj xhan pse?”- ka shkruar Ori./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Plas mes Dafinës dhe Taynës/ Këngëtaret i thonë “Bye Bye” njëra-tjetrës

Publikuar

-

Nga

Plas mes Dafinës dhe Taynës/ Këngëtaret i thonë “Bye Bye” njëra-tjetrës

Dy këngëtaret e njohura shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Tyna duket se e kanë prishur miqësinë me njëra-tjetrën. Teksa ka qenë e ftuar së fundi në meisionin e Meriton Mjekiqit , Tayna k abërë një freestyle dhe të gjithë fansat mendojnë se i dedikohet Dafina Zeqirit.

Ndër fjalët që dëgjohen tek bën freestyle, Tayna shprehet:

Po m’vje inati? Jo bre, ty t’vjen inati. Hajde po shtyhum, sy m’sy se dorën ta zgjati. Ato nuk din me fol shqip ëoë, le mo me repovat! Dhjetë vjet karrierë për dy vjet i kom bo”.

LEXO EDHE:  Modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj/ Fotot më të nxehta të Cristina Buccino

LEXO EDHE:  Parfumi i Kim shitet plotësisht brenda ditës

Ndërkohë, Dafina në “Zili zili” që është një diss i pastër thotë:

Inatin mrena n’shpirt e kini. S’mun dashni me dhon kur n’zemrën tane ki veq zili zili.

Por jo vetëm kaq, dy këngëtaret që nga mbrëmja e djeshme nuk e ndjekin më njëra-tjetrën në rrjetet sociale.

Nuk e dimë çfarë ka ndodhur mes dyshes, por dyshja duket se e kanë prishur miqësinë mes tyre. Kujtojme se Tayna dhe Dafina sollën një bashkëpunim super hit “Bye Bye”, që ka grumbulluar me miliona klikime në Youtube./ CNA.al

LEXO TE PLOTE