Connect with Us

Moderatori i njohur infektohet me Covid-19/ Tregon për gjendjen e tij shëndetësore

Showbizz

Moderatori i njohur infektohet me Covid-19/ Tregon për gjendjen e tij shëndetësore

Publikuar

-

Moderatori i njohur infektohet me Covid-19/ Tregon për gjendjen e tij shëndetësore

Moderatori i njohur italian, Gerry Scotti, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Moderatori e ka bërë të ditur vetë lajmin në rrjetet sociale. Ai ka treguar se ndodhet i izoluar në shtëpi ku dhe po merr kujdesin e duhur.

Moderatori është shprehur se gjendja e tij është e mirë dhe i falenderon të gjithë për mbështetjen që i kanë dhënë në këtë periudhë të vështirë për të.

LEXO EDHE:  Renditet i dyti në botë për numrin e viktimave/ Brazili vendos të rihapet

“Doja të isha ai që do të ta tregoja. Jam infektuar me Covid-19. Jam në shtëpi, nën mbikëqyrje mjekësore. Faleminderit të gjithëve për afeksionin dhe interesin”- ka shkruar ai./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gerry Scotti (@gerryscotti) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U kap pa maskë në rrugë/ Gjobitet aktorja e njohur

Publikuar

-

Nga

U kap pa maskë në rrugë/ Gjobitet aktorja e njohur

Aktorja e njohur turke, Merve Bolugur pasi ka shkelur disa herë rregullat e mbrojtjes kundër Covid-19, duke mos mbajtur maskën dhe është gjobitur nga policia turke.

Sipas mediave turke, aktorja është gjobitur me nga 900 lira turke dy herë. Kur u pyet gjatë një intervistë pse nuk e vendos maskën, Merve u shpreh: “Jam një person që mbaj distancë. Nuk e vendos maskën sepse kam lindur për të mbajtur distancën sociale”.

Merve Bolugur është e njohur në Shqipëri nga roli i “Zejnepit” në serialin “Kuzey Guney”. Ajo ka luajtur gjithashtu edhe rolin e “Sulltaneshës Nurbanu” në serialin “Kosem”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Një ditëlindje rozë/ Klaudia Pepa merr surprizën romantike në ditën e veçantë

Publikuar

-

Nga

Balerina Klaudia Pepa ka marrë një surprizë tejet romantike për ditëlindjen e saj. Balerina ndau në rrjetet sociale një video ku tregonte surprizën që e priste në dhomë.

Një ambient i zbukuruar me tullumbace rozë dhe të bardhë. Gjithçka dukej mahnitëse, por Klaudia ende nuk ka zbuluar se kush është personi që fshihet pas kësaj surprize kaq të bukur.


LEXO EDHE:  Mjeku i njohur iu vjen në ndihmë qytetarëve/ Përgjigje pyetjeve më të shpeshta rreth Covid-19

LEXO EDHE:  Debati mbi testet për Covid-19/ Komiteti Teknik i Ekspertëve sqaron qytetarët

Ajo është treguar mjaft e rezervuar për jetën private që nga moneti që është ndarë nga ish bashkëshorti i saj, koreografi Albi Nako, me të cilin ruan një raport të mirë pavarësisht ndarjes./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk do të arrini t’i dalloni dot/ Moderatorja shqiptare një “sozi” e Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Nuk do të arrini t'i dalloni dot/ Moderatorja shqiptare një “sozi” e Kim Kardashian

Megi Poajni është një nga vajzat e showbizit që komentohet shumë në rrjetet sociale për pamjen e saj.

Ajo u bë e njohur fillimisht si aktore e në serialin shqip “Anabel hostel”, por tani ajo tërheq gjithnjë vëmendjen me daljet e saj në publik.

Së fundi ndjekësit po e krahasojnë me biznesmenen dhe yllin e famshëm të Keeping up With the Kardashians, Kim Kardashian.

E njëtja pamje, i njëjti look, Megi ka një ngjashmëri të madhe me Kim, e cila është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Renditet i dyti në botë për numrin e viktimave/ Brazili vendos të rihapet

LEXO EDHE:  Elbasani rikthehet në hartën e Covid/ Gruaja u infektua në një varrim në Tiranë

Ne kemi përzgjedhur disa nga fotot dhe e kishim shumë të vështirë t’i dallonim, po ju?

LEXO TE PLOTE