Connect with Us

FOTOT- Shtëpia e Bardhë e zbukuruar për Halloween/ Fëmijët që u maskuan si Donald dhe Melania Trump

Showbizz

FOTOT- Shtëpia e Bardhë e zbukuruar për Halloween/ Fëmijët që u maskuan si Donald dhe Melania Trump

Publikuar

-

FOTOT- Shtëpia e Bardhë e zbukuruar për Halloween/ Fëmijët që u maskuan si Donald dhe Melania Trump

Presidenti Donald Trump dhe Melania, ndryshe nga vitet e tjera këtë herë kishin menduar që ti prisnin ndryshe fëmijët në Shtëpinë e Bardhë për festën e Halloëeen.

Këtë vit në Shtëpinë e Bardhë u organizua një festë e vogël për shkak të pandemisë. Çifti presidencial u shfaq para fëmijëve me muzikën e Michael Jackson, “Thriller”.

Donald dhe Melania nuk mbanin maska, teksa me dorë përshëndesnin të pranishmit. Ishte një paradë e engjëjve, astronautëve, piratëve, personazheve vizatimorë, skeleteve, shtrigave, unicorns dhe tyrannosaurus rex.

LEXO EDHE:  Pesë gjëra që duhet të dini në lidhje me vendimin e Facebook për Trump

Muzikë drithëruese nga kënga me temë ‘Game of Thrones’ te ‘Phantom of the’ Opera ‘ e luajtur në sfond ndërsa parada e kostumeve marshonte nga çifti i parë.

Një vajzë dhe një djalë ishin maskuar si Donald dhe Melania dhe kjo ishte një nga fotot që bëri xhiron në rrjetet sociale.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Si të pëlqen seksi”/ Antonela ngacmon këngëtarin para të gjithë banorëve

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas spektaklit të mbrëmjes së kaluar, Antonela Berisha ka ngacmuar para të gjithë banorëve, këngëtarin Valon Shehu, i cili ka deklaruar më parë se do të jetë i pari që do të kryejë marrëdhënie seksuale brenda shtëpisë së Big Brother.

Antonela nuk nguron të pyesë këngëtarin se çfarë lloj seksi pëlqen, ndërkohë që Valoni është treguar paska i rezervuar në përgjigjet e tij.

LEXO EDHE:  “Lufta kundër terrorizmit s’bëhet me lule”/ Avokati i del në krah Trump-it

LEXO EDHE:  Presidenti Trump në udhëtimin e parë jashtë Shteteve të Bashkuara

Biseda mes banorëve:

Antonela: Çfarë kërkon te një gocë për shembull, çfarë lloj seksi?

Valoni: Ku di unë, varet çfarë gocash. Nuk i kam me plan unë gocat.Antonela: Çfarë lloj seksi pëlqen?

Valoni: Edhe ajo varet.

Antonela: Nga se?

Valoni: Po shumë po jap përgjigje, ma shumë se të gjithë.

Antonela: Në aspekt seksi ti ke dhënë përgjigje, kur?

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Gjendja ime u ngarkua nga energjia negative”/ Fifi tregon çfarë ndikoi në shpërthimet emocionale brenda shtëpisë së Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas daljes nga Big Brother Vip, Filloreta Raçi e njohur për publikun si Fifi, ka treguar se çfarë ka ndikuar në shpërthimet e saj emocionale brenda shtëpisë.

Ajo është shprehur se janë akumuluar shumë gjëra brenda vetes, duke nisur nga mendimet se çfarë po ndodhte jashtë, me familjen e saj, miqtë.Gjithashtu ka theksuar se në shpërthimet e saj emocionale brenda shtëpisë kanë reaguar shikimet dhe energjia negative që ka patur brenda shtëpisë.

LEXO EDHE:  “Lufta kundër terrorizmit s’bëhet me lule”/ Avokati i del në krah Trump-it

LEXO EDHE:  "Lufta kundër terrorizmit s'bëhet me lule"/ Avokati i del në krah Trump-it

Jam dhe do të jem konkurrentja më e fortë e Big Brother Vip. Realisht nuk më është krijuar ajo gjendje prej dëshirës sime, sa më është krijuar prej shikimeve dhe energjisë negative aty brenda”, ka thënë ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Humbja e ndjenjave aktrim?/ Fifi përballet me Ilirin, e thumbon në mes të emisionit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dy ditë më parë, Fifi u largua nga shtëpia e Big Brother Vip, pas incidentit ku humbi ndjenjat gjatë emisionit live.

Pas largimit të saj, të gjithë banorët u trishtuan. Disa prej tyre thanë se vendimi që mori Fifi ishte i drejtë për shëndetin e saj.

Ndërkaq pasi ka parë dhe dëgjuar mendimet e banorëve për të, Fifi gjatë spektaklit të djeshëm u shpreh se jo të gjithë kanë qenë të vërtetë.

Këngëtarja tha se Iliri ishte një prej tyre që kishte menduar se ajo ka aktruar me humbjen e ndjenjave.Fifi pasi dëgjoi këtë pyeti Balinën dhe Arbërin nëse mendojnë se ajo aktroi dhe ata thanë jo e Balina gjithashtu shtoi se askush nuk mund të spekulojë me këtë.

Ndërsa në përballje me Fifin, Iliri u shpreh:

Megjithëse jam përpjekur të krijoj një miqësi të sinqertë kam marr disa herë shuplaka përsa i përket Fifit dhe po flas vetëm për Fifin në raport me mua. Kam parë disa distanca që nuk kam arritur kurrë ti kuptoj, megjithëse jam përpjekur të jap më të mirën nga vetja. Prandaj jam shprehur me dyshime për këtë gjë. Kam të drejtën ta mendoj këtë gjë dhe madje e kur ke marrë ke bërë valixhet gati të kam ndenjur afër dhe kam bërë çfarë kam patur mundësi për ty. Unë atë që them e mbroj deri në fund të jetës sime. Sot diskutova me Valonin dhe ai më tha se të kishte parë në këtë gjendje dhe jashtë e në atë moment ndjeva një keqardhje për veten që e kam menduar atë gjë dhe të kërkoj sinqerisht falje”, tha ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE