Connect with Us

FOTO-Nuk iu del inati/ Dafina dhe Tayna vijojnë me thumbimet ndaj njëra-tjetrës

Showbizz

FOTO-Nuk iu del inati/ Dafina dhe Tayna vijojnë me thumbimet ndaj njëra-tjetrës

Publikuar

-

FOTO-Nuk iu del inati/ Dafina dhe Tayna vijojnë me thumbimet ndaj njëra-tjetrës

Dy këngëtaret e hitit, “Bye Bye”, Tayna dhe Dafina Zeqiri i kanë dhënë fund miqësisë së tyre dhe e gjitha kjo u kuptua nga disset dhe thumbed që këngëtaret bënë për njëra-tjetrën në rrjetet sociale.

Pasi reperja Tayna i drejtoi një “diss” gjatë emisionit të Meriton Mjekqit, Dafina ka reaguar në rrjetet sociale pas potimeve thumbuese të Taynës.

Njerëzit që të kanë bërë keq do të mendojnë gjithmonë se postimet tuaja janë për ta!”, shkruhet në postimin e saj.

LEXO EDHE:  Miq apo diçka më shumë?/ Komentet e Dj Geek dhe Dafina Zeqirit bëjnë konfuzë fansat

Vetëm pak minuta pas këtij statusi ka reaguar Dafina ku duket se i është kundërpërgjigjur reperes, ku ka publikuar foton e Stan, protagonist në videoklipin e Eminem.

Në këngë, Stan i shkruan reperit se e ka idhull, por pasi ky i fundit nuk i kthen përgjigje, ai humb jetën në aksident me makinë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Luftë” për një mashkull/ Ledjana në prehrin e Mevlanit, Antonela bën komentin e papritur

Publikuar

-

Nga

“Luftë” për një mashkull/ Ledjana në prehrin e Mevlanit, Antonela bën komentin e papritur

Trekëndëshi i dashurisë, Ledjana, Mevlani, Antonela janë kthyer në personazhet më të komentuar në rrjetet sociale.

Mevlani ka deklaruar se ndodhet mes pëlqimit për të dyja vajzat dhe e ka shumë të vështirë të zgjedhë njërën prej tyre.

Zgjedhja e Mevlanit për takimin e javës së ardhshme nervozoi Ledjanën , e cila pati një përballje mbrëmjen e kaluar duke i kërkuar arsyen pse kishte vendosur që të kishte një takim me Antonelën dhe jo me të.

Por pavarësisht të gjtihave nuk mungojnë fotot e tyre në rrjetet sociale ku shfaqen pranë njëri-tjetrit, madje këtë herë Ledjana ka pozuar duke u ulur në prehrin e tij.

LEXO EDHE:  I dashuri i Dafina Zeqirit surprizon/Ja çfarë dhurate i bën për ditëlindje

LEXO EDHE:  Dafina Zeqiri shumë seksi në klipin e ri

Komentet në këtë postim kanë qenë të shumta por ai që ka tërhequr më shumë vëmendjen ka qenë komenti i Antonelës.

“E mbyte djalin”, shkruan Antonela ndërsa nuk ka munguar dhe përgjigjja e Ledjanës ku shkruan: “Peshojnë içik, do të vish të na ndihmosh t’i  mbajmë?”/ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledjana Prenga (@ledjanaprengaa)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja turke tregon për dhunën në familje/ “Kishim frikë nga babai”

Publikuar

-

Nga

Aktorja turke tregon për dhunën në familje/ "Kishim frikë nga babai"

Demet Ozdemir, si asnjëherë më parë ka rrëfyer për jetën e saj familjare. Ajo është shprehur se ka përjetuar dhunën në familja duke treguar se i ati ishte shumë i rreptë dhe kishin frikë nga ai.

Ajo tregon se e motra, ajo dhe vëllai i saj e mbanin kokë ulur para tij derisa një ditë vendosën të largoheshin nga Izmiri për të jetuar në Stamboll.

Fëmijërinë time e kam kaluar në qytetin e vogël Izmit. Jetonim me mamanë, babain, motrën dhe vëllain në një shtëpi me oborr. Me pak fjalë ishim si një familje fshati. Babain e kemi patur shumë të rreptë. Motra ime e kishte shumë frikë. Mbaj mend që ulnim kokën kur ai ishte përpara nesh. Më pas vëllai ynë u shpërngul në Gjermani ndërsa unë erdha në Stamboll me motrën dhe mamanë time. Ishte një kohë e vështirë”,është rrëfyer Demet në intervistën e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në arrati prej javësh/ Gjykata e Kukësit dënon me burg Fjolla Morinën

Publikuar

-

Nga

Për këngëtaren Fjolla Morina është vendosur dënimi me burg nga Gjykata e Kukësit. Ndaj këngëtares është ndryshuar masa nga “arrest shtëpie” në “arrest me burg” për shkak se ajo ka shkelur masat e sigurisë të vendosura ndaj saj.

Ndryshimi i masës së sigurisë është bërë në mungesë të këngëtares, pasi ajo është arratisur prej javësh nga banesa ku ndodhej në arrest shtëpie.

Pas arratisjes Fjollës iu shtua edhe një tjetër akuzë për veprën penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

LEXO EDHE:  Miq apo diçka më shumë?/ Komentet e Dj Geek dhe Dafina Zeqirit bëjnë konfuzë fansat

LEXO EDHE:  I dashuri i Dafina Zeqirit surprizon/Ja çfarë dhurate i bën për ditëlindje

Kujtojmë se ajo u arrestua në 18 shtator në pikën kufitare të Morinës, pasi u kapë me dy armë me vete së bashku me Fisnikun./ CNA.al

LEXO TE PLOTE