Connect with Us

Ngjyra e zezë e preferuara e të gjithëve/ Shihni disa nga kombinimet më të bukura

Fashion

Ngjyra e zezë e preferuara e të gjithëve/ Shihni disa nga kombinimet më të bukura

Publikuar

-

Ngjyra e zezë e preferuara e të gjithëve/ Shihni disa nga kombinimet më të bukura

Ngjyra e zezë nuk del kurrë nga moda. Është një nga ngjyrat më të preferuara e cila qgjihnjë të tregon elegante, klas dhe seksi.

Megjithatë për t’i kombiuar ato në mënyrën e duhur duhet të dini disa sekrete. Kombinimi i tyre me veshje dhe aksesorë të veçantë është padyshim një ide e shkëlqyer.

Koleksionet  e sezoit vjeshtë dimë përmbajnë modele të ndryshme të pantallonave të zeza: nga ato prej lëkure deri tek modelet e rafinuaa të palazos. Thjesht duhet të gjeni frymëzimin e duhur për të qenë në gjendje t’i kombinoni ato në një mënyrë më creative.

LEXO EDHE:  Rozana më seksi se kurrë më parë (Foto)

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Stili i të “zhveshurit”/ Fustanet më të guximshme që prezantuan yjet në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Stili i të “zhveshurit”/ Fustanet më të guximshme që prezantuan yjet në tapetin e kuq

Personazhet e famshëm shpesh shtrijnë kufijtë e modës në tapetin e kuq , nga veshja e fustaneve të modeluar si trupi i një mjellme  tek veshjet e bëra tërësisht nga shishet e ricikluara.

Por një trend më i madh që ka marrë hov vitet e fundit është veshja “e zhveshur” , fustanet dhe veshjet e dizajnuara për të treguar lëkurën maksimalisht. Trendi është ende aktual në 2020.

Për më tepër në galerinë e mëposhtme shihni disa nga veshjet më të guximshme që kanë veshur yjet në tapetin e kuq./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

8 trendet më të veçanta nga “Sezoni i Pranverës” 2021

Publikuar

-

Nga

Ndryshimi më i madh nga veshjet që shkëlqenin në ekranet tona është se, për herë të parë pas një kohe të gjatë, këto dukeshin si veshje që mund të visheshin. Ironia dhe mosrespektimi i të gjitha atyre sezoneve që vallëzojnë në buzën e një vullkani me fustane i ka lënë vendin diçkaje më të menduar dhe realiste këtë sezon.

Ekziston një intimitet në veshjet e trikotazhit të lëkurës që shihen në Rick Oëens dhe Thebe Magugu dhe në materialet strukturore dhe të punuara me dorë të përdorura nga Kenneth Ize dhe Jonathan Anderson i Loewe.

Fustanet janë me mëngë të rregullta dhe në mënyrë të ndërlikuar të viteve ’40 në Rodarte, Coach dhe Chopova Loëena, një siluetë mjaft e rehatshme për tu veshur në shtëpi dhe mjaft e bukur për tu veshur për një darkë të distancuar nga shoqëria./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Në prag të Halloween-it/ Stilistët prezantojnë maskat që i përshtaten festës

Publikuar

-

Nga

Në prag të Halloween-it/ Stilistët prezantojnë maskat që i përshtaten festës

Halloween po afrohet shpejt, dhe market e famshme kanë gati maskat m motive feste që i kushtohen pikërisht Halloween.

Ndërsa Qendrat për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve rekomandojnë që njerëzit të mbajnë maska ​​për të parandaluar përhapjen e koronavirusit , Etsy dhe shop Disney ofrojnë shumë maska argëtuese për fytyrën të frymëzuara nga filma klasikë si “The Nightmare Before Christmas” dhe “Hocus Pocus” për t’ju tërhequr.

Këtu janë disa nga maskat më të mira për fytyrën për t’u mbajtur në Halloween./ CNA.al

LEXO TE PLOTE