Connect with Us

Jeton në një shtëpi me qera/ Rozana Radi zbulon arsyen pse e ka bërë këtë zgjedhje

Showbizz

Jeton në një shtëpi me qera/ Rozana Radi zbulon arsyen pse e ka bërë këtë zgjedhje

Publikuar

-

Jeton në një shtëpi me qera/ Rozana Radi zbulon arsyen pse e ka bërë këtë zgjedhje

Këngëtarja dhe moderatorja Rozana Radi është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto nga një kënd i shtëpisë së saj, të cilën e shoqëroi me një përshkrim, me të cilin ajo arriti të marrë vëmendjen e ndjekësve. Ndër të tjera Rozana zbulon arsyen pse ka vendosur të jetojë në një shtëpi me qera.

Unë e dua shumë shtëpine! ( më shume më pëlqen të qëndroj në shtëpi se sa të dal mbrëmjeve) Jetoj në një shtëpi të vogël ( me qira ) pranë motres time . Do thoni ju pse se ke blerë një shtëpi? Kam menduar të invesoj paratë që do blija shtëpinë në biznesin tim @rosebyrozanaradi_casual..por kjo nuk do të thotë që duke qenë se jam me qera mos të kem ambjentin tim që më qetëson.

Kur hapa biznesin dhe pasi e kuruam me detaje vendosëm të zgjidhnim abazhurët . Ju them me 100 % që ambjenti pervec dritës mori një sharm tjetër. Sot jam e bindur kur them: Sido që të jetë shtëpia juja po zgjodhet abazhurët e duhur e keni zgjidhur bukurinë e saj”, ka shkruar Rozana./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bekimi më i madh në tokë”/ Arilena Ara i bën dedikimin e veçantë nënës së saj

Publikuar

-

Nga

“Bekimi më i madh në tokë”/ Arilena Ara i bën dedikimin e veçantë nënës së saj

Për këngëtaren Arilena Ara sot është një ditë shumë e veçantë pasi nënë e saj feston ditëlindjen.

Këngëtarja e ka uruar publikisht me një mesazh shumë emocionues. Arilena i ka dërguar urimin e saj të ëmbël të ëmës fiks në momentin që akrepat e orës kanë shkuar 00:00.

Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Zoti të bekoftë me lumturi të pashtershme! Uroj që portreti dhe sytë e tu të jenë gjithmonë të qeshur dhe unë të jem aty t’i përqafoj përjetësisht…Të puth duart e tua të shenjta që më kanë përkëdhelur jetën. Gëzuar shpirt, sot festojmë për bekimin më të madh në tokë, NËNËN. Të dua”, i ka shkruar këngëtarja në mesazhin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Elvana Gjata rikthehet në rrjetet sociale/ Publikon foton me prindërit dhe jep mesazhin për fansat

Publikuar

-

Nga

Elvana Gjata rikthehet në rrjetet sociale/ Publikon foton me prindërit dhe jep mesazhin për fansat

Prej shumë kohësh këngëtarja Elvana Gjata duket se ka vendosur të mos jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Por së fundi e ka thyer paksa rregullin duke publikuar një foto ku shfaqet krah prindrve të saj.

Krahas fotos ajo ka përfituar edhe për të dhënë një mesazh mjfat motivues fansave të saj të cilëve iu drejtohet të qëndrojnë sa më pranë njerëzve të tyre të dashur.

Të shtrenjtët e mi, në këto kohë të vështira qëndroni sa më pranë familjes suaj dhe gëzohuni me ta. Jam çdo ditë falenderuse dhe mirënjohëse për ta.

Zoti është i mrekullueshëm”, ka shkruar këngëtarja ku shfaqet e veshur sportive së bashku me mamin dhe babin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Capital T “thyen” zemrat e vajzave/ Reperi zbulon se është në një lidhje dashurie

Publikuar

-

Nga

Capital T “thyen” zemrat e vajzave/ Reperi zbulon se është në një lidhje dashurie

Capital T ka qenë një nga personazhet publikë që jetën e tij private ka preferuar gjithnjë ta mbajë larg mediave rozë.

I ftuar së fundi në emisionin “Shiko kush Luan”, teksa është bërë pjesë e disa prej lojërave ai ka zbuluar më shumë detaje nga jeta e tij private duke treguar se është në një lidhje dashurie.

Një nga këngët e tij, e cila u bë edhe pyetje në këtë puntatë është “Mi amor”, e për këtë titull “detyra” e Capital T ishte: “Bëji një dedikim dashurie “Mi Amor-it tënd” sot nëpërmjet kameras”.

LEXO EDHE:  Ndodh live/ E ftuara tregon kodin e Instagramit në mes të emisionit

LEXO EDHE:  Me pizhama dhe pa grim/ Luana Vjollca feston 29-vjetorin

T’du mas shumti, je ma e mira n’botë”, ishte përgjigja e Capital, i cili nuk ka preferuar të zbulojë më shumë duke lënë enigmë emrin e vajzës dhe imazhin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE