Connect with Us

Khloe dhe Tristan surprizojnë fansat/ Konfirmojnë rikthimin e tyre

Showbizz

Khloe dhe Tristan surprizojnë fansat/ Konfirmojnë rikthimin e tyre

Publikuar

-

Khloe dhe Tristan surprizojnë fansat/ Konfirmojnë rikthimin e tyre

Ylli i Keeping up With Kardashians, Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson, kanë lënë pas të shkuarën dhe kanë vendosur t’i japin një mundësi të dytë lidhjes së tyre.

Prej kohësh ata po përfliten se janë rikthyer së bashku dhe së fundi kanë vendosur të konfirmojnë thashthemet.

Një burim tha për revistën “People” se Khloe ka qenë e impresionuar me vullnetin e Tristanit për të qenë një baba i shkëlqyer për vajzën e tyre True.

Dyshja thuhet se janë duke planifikuar të ardhmen e tyre së bashku tani që ata janë pajtuar pas akuzave për tradhti nga Tristan./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po “tërbon” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po “tërbon” meshkujt

Bukuroshja tepër seksi, Jessica Cribbon, nuk di të ndalet me fotot provokuese dhe të nxehta në rrjetet sociale.

Modelja australiane në një intervistë të gjatë ka zbuluar, se sporti i saj i preferuar është basketbolli.

Jessica është tepër aktive në Instagram ku numëron mijëra ndjekës dhe nuk mungojnë komentet pozitive për të.

LEXO EDHE:  “S’kthehem më në PD”/ Patozi: Basha po përpiqet ta bëjë “detin kos”

LEXO EDHE:  Riktheni vetbesimin

Më poshtë mund t’i shikoni disa foto ‘hot’ të modeles seksi me forma bombastike./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Boom Boom- Sommer Ray “djeg” Instagramin me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Boom Boom- Sommer Ray “djeg” Instagramin me fotot e fundit

Sommer Ray është një nga modelet më seksi të fitnessit. Ajo po i çmend të gjithë meshkujt me format e saj bombastike që poston vazhdimisht në rrjetet sociale.

Bukuroshja bjonde Sommer Ray numëron mbi 25 milionë ndjekës në Instagram ku i mahnit të gjithë  me fotot e saj provokuese.

Në këtë galeri fotosh, që po iu sjell CNA.al Sommer tregon pikën e saj më të fortë që janë të pasmet “bombë”.

LEXO EDHE:  Pas disa vitesh mungesë në kinematografi, rikthehet Julia Roberts

LEXO EDHE:  Ardit Gjebrea zbulon surprizën e madhe që do ta rikthejë fuqishëm

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çmend me fizikun e saj marramendës/ Njihuni me modelen më të nxehtë të rrjetit

Publikuar

-

Nga

Çmend me fizikun e saj marramendës/ Njihuni me modelen më të nxehtë të rrjetit

Ajo është një nga modelet më provokuese të Instagramit. Bëhet fjalë për Eriana Blanco, e cila tërheq gjithnjë vëmendjen me format  saj bombastike.

Eriana ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, rreth 3 milionë, me të cilët ndan fotot e saj më të nxehta.

Bukuroshja në fotot e saj ekspozon më së shumti gjoksin dhe të pasmet të cilat janë pika e saj më e fortë.

LEXO EDHE:  Pas Topallit, Basha merr edhe një tjetër “goditje” nga Patozi

LEXO EDHE:  Kërkoi favore seksuale/ Ish-kryegjyqtari kërkon rikthimin në detyrë

Për më tepër kemi përzgjedhur fotot më seksi të Eriana Blanco, të cilat mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE