Connect with Us

Horoskopi i ditës, 23 tetor 2020

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 23 tetor 2020

Publikuar

-

Horoskopi i ditës, 25 nëntor 2020

Dashi
Edhe pse Marsi sjell ritme marramendëse, tani që keni rikuperuar plotësisht e keni më të lehtë të kontrolloni veten dhe të tjerët. Eshtë momenti për t’u marrë me problemet personale.

Demi
Parashikohet përgjithësisht një ditë e qetë për ju që i përkisni kësaj shenje, ndonëse në momente të caktuara mund të keni ndonjë moment acarimi me dikë, por që do të përfundojë shpejt.

Binjakët
Kuadri yjor për ju sot është pozitiv, sidomos tani që Mërkuri është në një orbitë që favorizon si krijueshmërinë tuaj, ashtu edhe pasionet në planin sentimental. Intersante një njohje e re.

Gaforrja
Eshtë përsëri Afërdita, ylli i dashurisë ai që do të jetë dominues për pjesën më të madhe të të lindurve të kësaj shenje, duke favorizuar lidhjet e reja, por edhe ato ekzistuese.

Luani
Me pozicionin e Mërkurit nga njëra anë dhe Jupiterit shumë të favorshëm dita sot mund t’ju ofrojë momente shumë interesante në fushën e raporteve ndërpersonale. Mund të merrni një propozim të ri.

Virgjëresha
Me pozicionin e tij në shnje Marsi është në në harmoni me Afërditën dhe Mërkurin duke bërë që dita e sotme të jetë vërtet e vrullshme, por plot fantazi. Sa vështirë për të ruajtur një sekret!

Peshorja
Pozicioni aktual i Saturnit në shenjë ka ndikuar e do të ndikojë për disa ditë negativisht te ju, prandaj duhet të kini kujdes për t’i marrë gjërat më shtruar. Eshtë momenti të veproni pa u ngutur.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 1 shtator 2018

Akrepi
Edhe për ju janë Mërkuri edhe Afërdita yjet që do t’ju mbështesin, por sa të vështirë do ta keni për të frenuar veten. Nganjëherë është më mirë të degjoni zërin e arsyes, e jo atë të zemrës.

Shigjetari
Përsëri qielli juaj është i mbushur me yje të mirë, prandaj nëse sot nuk do të arrini të bëni asgjë pozitive, duhet ta kërkoni shkakun te vetja dhe jo në qiell. Nëse tregoheni të hapur do të keni më shumë harmoni me partnerin..

Bricjapi
Hëna sot është në një pozicion që, ndoshta nuk ju favorizon, por pasionin jua ndez me siguri. Duhet të bëni më shumë kujdes, sepse me nxitimin që e keni, shpesh i prishni punë vetes.

Ujori
Kuadri yjor për ju është shumë pozitiv dhe Hëna e mirë sot do të sjellë stimuj dhe pasione të reja në planin sentimental. Mezi prisni të takoni dikë, por atëherë kur duhet ju kyçet goja.

Peshqit
Pas një periudhe “jo” me shumë telashe e kokëçarje, tani situata po kthehet gradualisht në favorin tuaj, prandaj duhet të përfitoni pa humbur kohë për të rikuperuar. Erosi tani në rritje.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Dashurohen me shikim të parë/ 3 shenjat më të vendosura të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Dashurohen me shikim të parë/ 3 shenjat më të vendosura të horoskopit

Dashuria ekziston në forma të ndryshme. Ka persona që duan që nuk e njohin kurrë dashurinë, nga ata që mendojnë që i duan të tërë dhe ka të tjerë që dëshirojnë që të gjejnë dashurinë e jetës dhe nuk lodhen së prituri të duhurin.

Nëse doni të dini se cilat janë shenjat që dashurohen me shikim të parë lexoni më poshtë:

Gaforrja

Gaforret zakonisht tërhiqen nga njerëzit të cilët kanë nevojë për mbështetje, dhe nëse e njohin një person të tillë, ata mund të bien në dashuri.

Luani

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 30 prill 2018

LEXO EDHE:   Horoskopi i ditës, 9 tetor 2018

Luani konsiderohet si shenja më dominuese në horoskop. Edhe pse kanë dominancën, Luanët kanë pasion për gjithçka.

Akrepi

Nuk humbin kohë me veprime. Ideja për të rënë në dashuri me shikim të parë është e mjaftueshme për interesin e akrepit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i fundjavës sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për të gjitha shenjat

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i fundjavës sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për të gjitha shenjat

Dashi

Dhjetori do të jetë një muaj që gradualisht do të japë shumë më shumë forcë. Tani është e kotë të rebelohesh kundër fatit, nuk ke pse të kapërcesh pengesat nëse ato janë shumë të larta, astrologu kërkon vetëm që të rimarrësh një farë besimi te vetja, dhe kjo është gjithashtu e mundur sepse diçka më në fund po shkon në favorin tënd. Në këto 48 orë të Premten dhe të Shtunën, kushtojini vëmendje daljeve, shpenzimeve: ndoshta në shtëpi ka diskutime për këtë arsye!

Demi

Ju jeni në një gjendje disi të veçantë për sa i përket dashurisë : 24 orë më parë keni përjetuar një situatë të vështirë, por kjo e premte është shumë më mirë. Nëse keni të bëni me një person që është shumë larg, shumë i vështirë për t’u kuptuar, është normale për ju që të distancoheni këto ditë. Në përgjithësi, historitë e reja nuk janë bindëse! Dhe atëherë duhet të mendoni për punën: në këtë rast jo të gjithë kanë konfirmime të mëdha , madje nuk ka as probleme të pakapërcyeshme, por për shumë prej jush tani fillon një fazë e pasigurisë. Dhe nëse ka një gjë që ju e urreni, thjesht është të mos kesh siguri në jetë!

Binjakët

Ndoshta duhet të filloni nga e para, mbase edhe nëse keni projekte të mëdha pune është shumë e vështirë t’i realizoni, fakti është që ka ditë kur do të dëshironit të hiqnit dorë nga gjithçka. Dashuria mund të fillojë një fazë më të mirë, por në çiftet afatgjata ku ka një krizë që ka zgjatur shumë gjatë, ju duhet të bëni një zgjedhje!

Gaforrja

Kjo ditë e premte rezulton interesante dhe Paolo Fox është i bindur se shumë prej jush tani po jetojnë më mirë sepse kanë eksploruar, sepse e kanë kuptuar vetë! Për shembull, në dashuri tani keni më pak dyshime sesa muajin e kaluar. Sigurisht, shumë varet nga personi që keni si referencë, por në përgjithësi mund të themi se këto janë yje që ndihmojnë edhe ata që kanë përjetuar një krizë me veten e tyre!

Luani

Kjo e premte, në fakt, është një ditë e lodhshme jo vetëm për marrëdhëniet ndërpersonale, por edhe për çështje ekonomike. Isshtë e qartë se në këtë periudhë është pak më komplekse të shkosh përpara dhe ndoshta ka edhe tensione që lindin për shkak të disa marrëdhënieve të paqarta. Horoskopi Paolo Fox rekomandon të përpiqeni të bëni më të mirën e një situate të keqe.

Virgjëresha

Sipas astrologut ju jeni një nga shenjat e mbrojtura të momentit, edhe nëse nuk është e lehtë të mbash kursin! Të gjithë kemi jetuar një vit të vështirë, por ju keni kuptuar se si të organizoheni, ndoshta keni fituar edhe diçka më shumë. Kjo është një ditë e mirë pasi e shtuna do të jetë: 48 orë të rëndësishme për të përcaktuar më mirë një ndjenjë , deri në atë pikë sa astrologu fton beqarët të shohin përreth me një intensitet më të madh. Këto dy ditë mund të sjellin kontakte, telefonata, emocione!

Peshorja

Ju duhet të përpiqeni të harroni atë që ndodhi të Enjten sepse ishte një ditë mjaft e rëndë, ndërsa kjo e Premte është parathënia e një fundjave që, veçanërisht të Dielën, mund të japë mundësi për një ringjallje. Me Marsin përballë dhe Jupiterin dhe Saturnin përballë nuk është e mundur të shikosh të ardhmen me optimizëm, por nga këta yje astrologu mund të shohë ndryshimin e madh që do të ndodhë nga fundi i vitit! Sigurisht, për momentin ka të ngjarë të jeni nën një presion të madh, prandaj përpiquni t’i jepni hapësirë ​​edhe diçkaje të bukur: është koha e duhur për të bërë plane!

LEXO EDHE:   Horoskopi i ditës, 9 tetor 2018

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 7 dhjetor 2019

Akrepi

Këtë të Premte ju mendoni se diçka nuk është në rregull : veçanërisht nëse ka pasur ndryshime në kohët e fundit, ne duhet të përpiqemi ta sqarojmë. Ata që gjithashtu mund të kenë një referencë të qëndrueshme në një nivel dashurie, por janë të shpërqendruar ose ata që jetojnë një lidhje me Ujorin, Luanin, Demin janë pak më të trazuar, shenja që në këtë periudhë vuajnë nga disa shqetësime. Mundohuni të jeni më pozitivë .

Shigjetari

Ju po gjeni energjinë e duhur për të ecur përpara! Njerëzit që shoqërohen me ju, veçanërisht pas një zhgënjimi në dashuri, pas një ndarjeje, mund të mendojnë se jeni pak egoist ose i ftohtë, sepse pasi të keni bërë një zgjedhje, nuk ktheheni prapa. Në vend të kësaj ju jeni shumë altruist sepse keni guximin të thoni gjërat ashtu siç janë dhe të mos tërhiqeni pa nevojë situata që nuk kanë asnjë arsye për të ekzistuar. Është koha për përvoja të reja dhe të bukura!

Bricjapi

Këto janë ditë të rëndësishme edhe nëse ndjen shumë lodhje ! Për shembull, Marsi i kundërt tashmë ka paralajmeruar probleme fizike, inflamacion dhe probleme të kyçeve që nga muaji i kaluar. Tani është e vështirë për ju të kaloni një vit pa probleme sepse kjo është shenja e ‘sprovave’, por pikërisht për këtë arsye është gjithashtu shenja e mençurisë, e parashikimit; përvojat që keni jetuar dhe madje zhgënjimet pothuajse kurrë nuk ju rrëzojnë, përkundrazi, ato ju forcojnë! Dhe kjo është me të vërtetë e rëndësishme aq shumë sa që tani ju mund të thoni fjalën tuaj, madje edhe të refuzoni diçka sepse mendoni se jeni në kontroll të fatit tuaj.

Ujori

Ju do të bëni zgjedhje shumë të rëndësishme : sipas horoskopit Paolo Fox, njerëzit që janë rreth 20-30 vjeç gjithashtu mund të vendosin një të ardhme të re, një risi të shkëlqyeshme. Ky është një qiell i bukur që shikon drejt vitit 2021, edhe nëse duhet mbajtur nën kontroll sepse ne kujtojmë se e juaja është një shenjë që nuk njeh kufij, dhe për këtë arsye ka shumë të ngjarë që nëse bëni hapin më të gjatë, rrezikoni të bini. ! Kjo është një e Premte që sjell shumë përpjekje por rehabilitohet të Dielën! Pra, ajo që nuk funksionon në këto 24 orë do të funksionojë në fundjavë!

Peshqit

Historitë e dashurise te filluara së fundmi vazhdojnë në një mënyrë pozitive falë presionit dashamirës të Venusit si dhe Jupiterit. Këto dy planete përkatësisht përfaqësojnë dashurinë dhe dëshirën për të qenë së bashku. Ndoshta një person intrigues do t’ju ​​bëjë të humbni mendjen . Do të jetë shumë e rëndësishme që beqarët të zënë mes të Shtunës dhe të Dielës. Periudhë e dobishme që ushtron një veprim stimulues për shenjën tuaj edhe nga pikëpamja praktike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 27 nëntor 2020

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 25 nëntor 2020

Dashi

Javët e fundit nuk kanë qenë të shkëlqyera kur bëhet fjalë për sferën sentimentale dhe sot jeni shumë i mërzitur. Në punë, nëse doni të ndryshoni ose nëse jeni në ekuilibër, duhet të dini se 2021 do t’ju japë përgjigje thelbësore!

Demi

Periudhë e paqartë për ndjenjat: mund të kërkoni më shumë siguri dhe garanci. Në punë, shumë gjëra duhet të rishikohen. Mundohuni të jeni të kujdesshëm gjatë kësaj periudhe të veçantë!

Binjakët

Ditë e shkëlqyeshme për të bërë të gjitha gjërat që ju interesojnë më shumë. Në punë jeni të mërzitur sepse doni të rregulloni problemet menjëherë. Por të jeni të sigurt: 2021 do t’ju japë më shumë përfitime!

Gaforrja

Surpriza që mbërrijnë në dashuri, kush e di… Në punë, megjithatë përpiquni të shmangni problemet dhe ndërlikimet.

Luani

Në realitet për disa ditë dhe sidomos gjatë fundjavave ka pasur gjithmonë disa pengesa të vogla. Në punë, ju duhet të kërkoni dikë – keni nevojë për një përgjigje, mos lejoni të kalojë shumë kohë. Lajme të rëndësishme mund të vijnë.

Virgjëresha

Hëna është në anën tuaj: sot doni të dashuroheni, nuk ju mungon iniciativa. Në punë, koha e duhur për të adresuar çështje delikate me Jupiterin që është i favorshëm!

Peshorja

Një ditë që fillon e qetë në lidhje me ndjenjat. Në punë, nëse diçka nuk ka filluar, mos u shqetësoni: nuk duhet të mendoni se gjithçka ndalet

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 1 shtator 2018

LEXO EDHE:   Horoskopi i ditës, 9 tetor 2018

Akrepi

Me Hënën jo në anën tuaj, mund të ndodhë ndonjë keqkuptim i vogël në dashuri. Në punë, ju veproni pa shpenzuar shumë para, veçanërisht nëse keni një mosmarrëveshje për të zgjidhur

Shigjetari

Duhet të diskutoni me partnerin tuaj. Në punë, favorizoni projekte dhe programe që mendojnë për të ardhmen!

Bricjapi

Nëse diçka nuk është e qartë për ju në dashuri dhe doni të zgjidhni një problem, sot është dita e duhur. Në punë, ka lajme të mira pas sfidave që keni pasur gjatë këtyre javëve të nëntorit.

Ujori

Sa i përket sferës sentimentale, kushtojini vëmendje fjalëve që thoni: në këto tre ditë mund të detyroheni të grindeni. Në punë, është dikush ziliqar për atë që bëni. Probleme të vogla për tu zgjidhur!

Peshqit

Venusi dhe Hëna janë në anën tuaj. Nga ana tjetër, ju jeni shumë intriguese në këtë periudhë. Në punë, mos u ndalni tani nëse jeni duke kërkuar diçka të re!

LEXO TE PLOTE