Connect with Us

FOTOT-Aurela Hoxha më e nxehtë se kurrë/ Tregon format “bombë” me pozat seksi

Showbizz

FOTOT-Aurela Hoxha më e nxehtë se kurrë/ Tregon format “bombë” me pozat seksi

Publikuar

-

FOTOT-Aurela Hoxha më e nxehtë se kurrë/ Tregon format "bombë" me pozat seksi

Aurela Hoxha është një nga modelet më seksi shqiptare që po arrin shumë suksese në fushën e modelingut.

Bukuroshja shqiptare i ka vënë flakën rrjetit teksa ka publikuar disa foto shumë provokuese me rroba banjo.

Aurela ka treguar linjat e saj perfekte dhe menjëherë në llogarinë e saj në Instagram kanë vërshuar komentet komplimentuese.

LEXO EDHE:  Aktori bukurosh tregon dashurinë e tij më të madhe me anë të këtyre fotove

Bukuroshja duket se po ecën me hapa shumë të sigurt drej suksesit pasi krahas kësaj foto ka etiketuar markën e njohur Versace.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Përplasje e fortë mes Adës dhe Alvisës/ “Je e pafytyrë, gjynah që je femër”

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Përballja tjetër në ‘Përputhen Prime’, ka qenë ajo mes dy konkurrenteve Aldisës dhe Adës, e cila ka përfunduar në një debat të fortë.

Pasi Aldisa i ka thënë Adës se kjo e fundit i ka thënë me gojën e saj se është e lidhur jashtë dhe rri në emision, Ada nuk ka duruar dhe i ka thënë ta mbyllë gojën, pasi është e pafytyrë.

“Je e pafytyrë. Bora ma shpifi. Ua injorante, turp të të vijë, gjyhah që je femër”, ka thënë Ada.

LEXO EDHE:  Tipare qiellore dhe fytyrë kukulle/ Fotot më mahnitëse të modeles së fitnesit

LEXO EDHE:  Forma shpërthyese dhe poza tejet të nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa mendNdërkohë Alvisa ka vazhduar t’i përmendë edhe ndërhyrjet kirurgjikale, duke i thënë që nuk është si ajo.

“Unë kjo jam, nuk jam si ty që gjërat që s’të pëlqejnë te vetja i ke ndryshuar”, tha Alvisa.

“Ti zgjedh , unë jam një jam Ada, nuk bëhesh kurrë ti si mua”, iu kundërpërgjigj Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Studio pa ty nuk ndriçon njëlloj”/ Argjendi i kërkon Ritvanës të rikthehet

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Mbrëmja e sotme në ‘Përputhen Prime’, ka vijuar me një përballje emocionale mes Ritvanës dhe Argjendit, të kërkuar nga i fundit.

Ai i ka shprehur ndjenjat që ka për të dhe i ka kërkuar Ritvanës të rikthehet në Përputhen, pas daljes që ajo bëri.

“Mes nesh ka një pëlqim reciprok, nuk mund të lihen gjërat përgjysmë.Ti je femër shumë  e fortë, ti nuk ke bërë asnjë gabim. Ça mendon fshati nuk duhet të na interesojë, derisa njohim veten. Duhet të kthehesh se studio nuk ndriçon pa ty”, ka thënë Argjendi.

LEXO EDHE:  Çmendet publiku/ E ftuara del në TV me gjoksin jashtë (VIDEO)

LEXO EDHE:  Supermodelja më "bombë" e Instagramit/ Fotot më fantastike të Jenna JenovicNdërkohë Ritvana i është përgjigjur se do të mendohet, pasi njohjen mund ta vazhdojnë edhe jashtë të dy.

“Këtej më thua që duhet të kthehesh se kemi arsye të fortë, këtej më thua që po s’erdhe ti do vazhdoj në program. Do të mendohem”, tha Ritvana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mikela godet me shuplakë Jurgenin/ “Mos m’u afro se të vras”

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Debati i nisur mes dy konkurrentëve, Mikelës dhe Jurgenit, ka vazhduar edhe pas përfundimit të programit të ditës së premte.

Mbrëmjen e sotme në ‘Përputhen Prime’ janë transmetuar disa pajme që publiku nuk i kishte parë.

Mikela dhe Jurgeni kanë kaluar në ofendime dhe situata është tensionuar edhe më tej. Ajo e ka goditur me një shuplakë në fytyrë këtë të fundit dhe i ka thënë “mos u afro se të vras, shife si je bërë si je bërë , si vdeksirë”.LEXO EDHE:  Çmendet publiku/ E ftuara del në TV me gjoksin jashtë (VIDEO)

LEXO EDHE:  Modelja më seksi e momentit/ Margaret Shllaku, një “bombë” e vërtetë në fotot e fundit

Ndërkohë pas shuplakës, Jurgeni ka thënë “Edhe në të rrimë, që femrat të na shtypin”.

Kujtojmë se i fundit iu drejtua më një frazë shumë të rëndë Mikelës duke i thnë se “ajo e shet vetën për 5 mijë lekë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE