Connect with Us

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po “tërbon” meshkujt

Showbizz

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po “tërbon” meshkujt

Publikuar

-

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po “tërbon” meshkujt

Bukuroshja tepër seksi, Jessica Cribbon, nuk di të ndalet me fotot provokuese dhe të nxehta në rrjetet sociale.

Modelja australiane në një intervistë të gjatë ka zbuluar, se sporti i saj i preferuar është basketbolli.

Jessica është tepër aktive në Instagram ku numëron mijëra ndjekës dhe nuk mungojnë komentet pozitive për të.

LEXO EDHE:  Instagram vjen me një të re

Më poshtë mund t’i shikoni disa foto ‘hot’ të modeles seksi me forma bombastike./CNA.al

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po pushton Instagramin
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Boom Boom- Sommer Ray “djeg” Instagramin me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Boom Boom- Sommer Ray “djeg” Instagramin me fotot e fundit

Sommer Ray është një nga modelet më seksi të fitnessit. Ajo po i çmend të gjithë meshkujt me format e saj bombastike që poston vazhdimisht në rrjetet sociale.

Bukuroshja bjonde Sommer Ray numëron mbi 25 milionë ndjekës në Instagram ku i mahnit të gjithë  me fotot e saj provokuese.

Në këtë galeri fotosh, që po iu sjell CNA.al Sommer tregon pikën e saj më të fortë që janë të pasmet “bombë”.

LEXO EDHE:  Si të merrni shumë like te fotot që postoni në Instagram?Zbulojeni tani!

LEXO EDHE:  FOTOT- Seksi nga karantina/ Modelja dhuron poza hot nga dhoma e gjumit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çmend me fizikun e saj marramendës/ Njihuni me modelen më të nxehtë të rrjetit

Publikuar

-

Nga

Çmend me fizikun e saj marramendës/ Njihuni me modelen më të nxehtë të rrjetit

Ajo është një nga modelet më provokuese të Instagramit. Bëhet fjalë për Eriana Blanco, e cila tërheq gjithnjë vëmendjen me format  saj bombastike.

Eriana ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, rreth 3 milionë, me të cilët ndan fotot e saj më të nxehta.

Bukuroshja në fotot e saj ekspozon më së shumti gjoksin dhe të pasmet të cilat janë pika e saj më e fortë.

LEXO EDHE:  FOTOT- Seksi nga karantina/ Modelja dhuron poza hot nga dhoma e gjumit

LEXO EDHE:  Rikthehet Tuna më fuqishëm se kurrë/Foto

Për më tepër kemi përzgjedhur fotot më seksi të Eriana Blanco, të cilat mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  Instagrami në zi! Ngordh qeni më i adhuruar në botë

LEXO EDHE:  Si të merrni shumë like te fotot që postoni në Instagram?Zbulojeni tani!

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE