Connect with Us

Modelja e fitnesit që do t’iu lërë pa fjalë/ Fotot më “hot” të Nienna Jade

Showbizz

Modelja e fitnesit që do t’iu lërë pa fjalë/ Fotot më “hot” të Nienna Jade

Publikuar

-

Modelja e fitnesit që do t’iu lërë pa fjalë/ Fotot më “hot” të Nienna Jade

Modelja e fitnesit Nienna Jade numëron rreth 2.8 milionë ndjekës me të cilët ndan foto tejet seksi.

Në fotot e saj Nienna tregon të pasmet e saj dhe linjat perfekte falë palestrës. Shpesh herë provokon ndjekësit me poza tejet të nxehta në Instagram ku merr komente të shumta.

Modelja ekspoon pikën e saj më të forta në foto, të pasmet bombastike. Fotot mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Hyseni ka dhuruar makinën e Alvisës?/ Bëhet lëmsh rrjeti

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Historia e Nikut, djalit prej Mirdite ka prekur jo vetëm konkurentët brenda “Përputhen” por edhe të gjithë publikun. Ai rrëfeu se pas një aksidenti me makinë humni një këmbë dhe tani jeton me anën e një proteze.

Nisur nga kjo Hyseni vendosi ti dhuronte Nikut një makinë për të lehtësuar sado pak ditën e tij.

Ky veprim u duartrokit nga të gjithë në studio por në rrjetet sociale ndjekësit kanë zbuluar se Smart-in e kuq që tashmë i përket Nikut me te njejten targe e ka përdorur Alvisa më parë.

LEXO EDHE:  Tërheq vëmendjen me linjat e saj/ Njihuni me modelen seksi të Instagramit

LEXO EDHE:  Shfrenon fantazinë e tifozëve/ Njihuni me fansen më të zjarrtë të Messit dhe Ronaldos

Kjo është zbuluar sepse makina duket në video reklamash që ka bërë Alvisa. Si duket pasi janë ndarë makina i eshte kthyer serish Hysenit. Alvisa u perpoq te mos reagonte ne Prime e te shprehej se ju be qejfi.Këtë mund ta shohim edhe si një vërtetësi të lameve që kanë qarkulluar se ata janë ende bashkë dhe në këtë mënyrë janë dakortësuar që ti jepnin makinën Nikut./CAN.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-E kuqe flakë/ Antonela e “Përputhen” poston foton seksi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela Berisha është një nga ish konkurentet më të përfolura të “Përputhen”.

Edhe pas daljes nga emisioni ajo vazhdon të jemtë në qendër të vëmendjes.

Me anën e postimeve në Instagram ajo n aka treguar se ndodhet me pushime në Dubai. Pas shumë aludimesh se kush e shoqërontë Antonelën ajo zbuloi se ndodhet atje me nënën e saj.

LEXO EDHE:  Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja më përvëluese e momentit

LEXO EDHE:  Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja më përvëluese e momentitSë fundmi ajo ka postuar një foto ku duket e veshur me një fustan të kuq pas trupit që i ekspozon këmbën. Ajo duket shumë elegante dhe e kuruar deri në detaj.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Zbulohet plani/ Ishte parashikuar që Graniti të bëhej me dikë tjetër çift brenda “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

U përfol fakti se pjesë e listës së banorëvë të “Big Brother” do i shtohej edhe modelja Blerta Veseli, ish e dashura e këngëtarit të njohur Makj por nuk mundi për shkak të angazhimeve më punën e saj si modele në Amerikë.

Aktualisht, në 14-shen e banorëve vetëm dy janë nga Kosova, këngëtarja Fifi dhe ish-futbollisti Granit Cana, të cilët po përflitn për një marrëdhënie të mundëshmë mes tyre që mund të finalizohet në lidhje dashurie.

Zbulohet se në fakt produksioni kishte parashikuar që Graniti të bëhej çift pikërisht me modelen.

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, përmes një lidhjeje skype në me Bieta Sulon, moderatorja Genta Cana tregoi se si e sheh këtë marrëdhënie të vëllait të saj me këngëtaren.

LEXO EDHE:  Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja më përvëluese e momentit

LEXO EDHE:  Bjondina më seksi e momentit/ Fotot më “WOW” të modeles së Instagramit

Po më vjen keq që Graniti më duket pak i ngurtë aty, sepse në jetën reale bën shumë humor!”, u shpreh ajo.Më vonë Bieta e pyeti sesi e sheh marrëdhënien e tij me Fifin aty brenda.

E kemi parë që po i shpalos disa ndjenja. Unë si kunatë i them Fifit ‘Mirë se erdhe në shtëpinë tonë’”, tha ajo disi me humor.

Fakti se të dy janë nga Kosova dhe në fushën e modës, produksioni ka “qëlluar” në shënjë me përzgjedhjen e tyre si çift por që dështoi pikërisht për shkak të mungesës së modeles në shtëpinë më të famshme të momentit./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE