Ambasadorja Yuri Kim: SPAK të hetojë inceneratorët

Ambasadorja e SHBA në Tiranë Yuri kim, ka folur mbrëmjen e sotme për aferën korruptive të inceneratorëve, e cila është denoncuar nga CNA.al dhe nga opozita. Yuri Kim është pyetur nga gazetari Blendi Fevziu për aferën dhe ambasadorja deklaroi se kjo çështje tashmë është në dorën e SPAK. Ajo nuk preferoi ta komentojë gjatë, ndërsa … Continue reading Ambasadorja Yuri Kim: SPAK të hetojë inceneratorët