Connect with Us

Vit i trishtë për Travoltën/ Pas bashkëshortes, humb një tjetër person të shtrenjtë

Showbizz

Vit i trishtë për Travoltën/ Pas bashkëshortes, humb një tjetër person të shtrenjtë

Publikuar

-

Vit i trishtë për Travoltën/ Pas bashkëshortes, humb një tjetër person të shtrenjtë

Aktori i famshëm John Travolta ka humbur një tjetër persona të shtrenjtë të familjes. Pas humbjes së bashkëshortes, bëhet e ditur se nipi i tij , Sam Travolta është ndarë nga jeta.

Sam Travolta, i cili ishte djali i vëllait të madh të John, ishte skenarist, ndërsa arsyeja e vdekjes së tij mbetet ende e panjohur.

Kanë kaluar vetëm tre muaj që kur bashkëshortja e tij humbi betejën me kancerin dhe u nda nga jeta, tashmë Travolta po përjeton një tjetër humbje të madhe./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Refuzoi skenat e seksit në film/ Aktori i famshëm shpjegon arsyet

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur Mahershala Ali, i njohur për rolet e tij në filmat “The Curious Case of Benjamin Button”, “House of Cards” dhe “Moonlight”, ka treguar detaje për jetën e tij personale dhe profesionale. Ai zbuloi pse nuk pranoi të filmonte një skenë erotike me aktoren.

Agjenti im i vjetër më telefonoi dhe më tha: Mahershala, ti e ke pjesën. Dhe unë thashë; Ka vetëm një gjë, ekziston ajo skena ku ata puthen, nëse ka një skenë seksi, nuk mund ta bëj. Unë nuk bëj seks të simuluar”- ka treguar aktori.

Regjisori David Fincher e mbështeti kërkesën e tij, duke i lënë atij dhe Henson vetëm një puthje në skenë.“Unë përpiqem të mbaj një hapësirë respekti për fenë time”, përfundoi Ali.

LEXO EDHE:  Koronavirusi!/ Ekonomia shqiptare pritet të humbë 1.1 miliardë euro në 2020-n

LEXO EDHE:  Ndarja nga jeta e Sabit Brokajt/ Meta: Humbje e pazëvendësueshme

Kujtojmë se Mahershala është aktori i parë mysliman që fitoi një çmim ‘Oscar’ për rolin e tij në “Moonlight” në vitin 2017./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Shoqja e tij” ka ditëlindjen/ Jul Deda i bën urimin e bukur

Publikuar

-

Nga

“Shoqja e tij” ka ditëlindjen/ Jul Deda i bën urimin e bukur

Për aktorin e humorit, Julian Deda sot ësht ënjë ditë shumë e veçantë, pasi një nga njerëzit e tij më të dashur ka ditëlindjen.

Mbesa e tij Ema, ka ditëllindjen dhe xhaxhi Juli i ka kushtuar disa fjalë shumë të përzemërta shoqes së tij.

“Ajo me therret Xhaxha Luli, une e therras Ema xhaxha. Ajo me do shume, une e dua edhe me shume. Ajo ka ditelindjen, une kam gezim. U befsh 100 vjeçe mbesa ime, shoqja ime, zemra ime. Zoti te bekofte moj Ema Deda! Te du fort”, shkruan Juli në postimin e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kiara Tito e thotë troç/ Programit të Ardit Gjebreas i ka ikur koha

Publikuar

-

Nga

Kiara Tito e thotë troç/ Programit të Ardit Gjebreas i ka ikur koha

Kiara Tito është një nga vajzat më të komentuara përsa i përket pamjes së jashtme dhe jetës private.

Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” ku është pyetur se cilin nga programet i pëlqenin më shumë dhe cilin nuk e duronte dot.

Ajo është shprehur se do të dëshironte shumë të moderonte “Shiko Kush Luan” ose “Big Brother” ndërsa për programin që mendon se i ka ikur koha është “E diela Shqiptare”./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

LEXO TE PLOTE