Connect with Us

Soni Malaj e pranon publikisht/ “Kjo këngëtare është konkurrentja ime më e madhe”

Showbizz

Soni Malaj e pranon publikisht/ “Kjo këngëtare është konkurrentja ime më e madhe”

Publikuar

-

Soni Malaj e pranon publikisht/ "Kjo këngëtare është konkurrentja ime më e madhe"

Soni Malaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera të showbizit shqiptar. E ftuar në një intervistë në emisionin “1 kafe me Labin”, Soni ka folur për marrëdhënien me koleget e saj dhe i numëron me gishta personat me të cilët ruan ende një miqësi të fortë.

Një ndër to është edhe këngëtarja Genta Ismajli me të cilën ajo vazhdon të ruajë një miqësi shumë të mirë.

Por përveç miqësisë ajo ka treguar se ekzistonce një konkurrencë shumë e madhe pasi na atë kohë të dyja ishin shumë energjike në skenë dhe publiku mezi i priste të performonin. Malaj shtoi se ishte një konkurencë e pastër, dhe përtej saj marrëdhëniet mes tyre ishin tejet të mira e madhe ato vazhdojnë edhe sot mes Gentës e Sonit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  “Adoleshente përjetë”/ Aurela Gaçe i bën vetes dedikimin special për ditëlindje

LEXO EDHE:  Fifi tregon të vërtetën/ Ia dedikoi këngën ish të dashurit?

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo publikon foto provokuese me bikini, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj perfekte kanë bërë që rrjeti të çmendet.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

LEXO EDHE:  Fifi tregon të vërtetën/ Ia dedikoi këngën ish të dashurit?

LEXO EDHE:  "Mbërthehu se na plase"/Këngëtarja shqiptare nuk ia lë "mangët" përgjigjen komentuesit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE