Connect with Us

“Pse shpërfytyrohesh”/ Ndjekësja e akuzon se ka bërë buzët, Vesa i kthen përgjigjen epike

Showbizz

“Pse shpërfytyrohesh”/ Ndjekësja e akuzon se ka bërë buzët, Vesa i kthen përgjigjen epike

Publikuar

-

Këngëtarja Vesa Luma është një nga të paktat personazhe të famshme që ka vendosur të ruajë pamjen e saj natyrale.

Por si çdo personazh, nuk mund ti shmanget komenteve të ndjekësve që e akuzojnë për operacione plastike.

Në njërin prej komenteve në profilin e këngëtares në Facebook, një vajzë pretendon se Vesa ka bërë buzët, madje e quan atë të shpërfytyruar.

Cfarë i ke bërë buzëve moj aman? Pse shpërfytyroheni me zor?”- i shkruan ndjekësja të cilës këngëtarja nuk ia vonoi një përgjigje:

LEXO EDHE:  Greqi: Bujqësi apo high-tech?

S’i kam bërë asgjë. Mendova t’i bëj, pastaj m’u kujtua që duhet të vë maskë, më kishin shku lekët kot.”- ia kthen Vesa me humor./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  FOTOT-Me bikini pink dhe forma perfekte/ Zaimina Vasjari vjen me poza seksi nga jahti

LEXO EDHE:  “Dikur i përgjigjesha çdo ngacmimi”/ Bebe Rexha flet për herë të parë për bulizmin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo publikon foto provokuese me bikini, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj perfekte kanë bërë që rrjeti të çmendet.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

LEXO EDHE:  Dhimbje dhe vështirësi në frymëmarrje/ Bebe Rexha jep lajmin e papritur: “Do t’i nënshtrohem…”

LEXO EDHE:  FOTOT-Me bikini pink dhe forma perfekte/ Zaimina Vasjari vjen me poza seksi nga jahti

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE