Connect with Us

Pas propozimit për martesë/ Fjolla Morina publikon foton me partnerin, i bën deklaratën e dashurisë

Showbizz

Pas propozimit për martesë/ Fjolla Morina publikon foton me partnerin, i bën deklaratën e dashurisë

Publikuar

-

VIDEO-Mbi supet e Fisnikut dhe duke shkëmbyer puthje pasionante/ Fjolla Morina publikon momentet intime me të fejuarin

Pak ditë më parë, Fjolla Morina ndau me ndjekësit e saj lajmin se kishte marrë propozimin për martesë nga partneri i saj, biznesmeni Fisnik Syla.

Pas kësaj ajo ka publikuar një foto ku shfaqet krah tij dhe i bën një deklaratë dashurie partnerit të saj.

“Thonë që “ Në dashuri fiton kush ikën”. Nuk është e vërtetë. Në dashuri fiton ai/ajo që rri. Dashuria nuk është e lehtë! Në dashuri duhet të dish të ndash dhimbjen, pasjonin, vuajtjet . Ndonjëherë dashuria vë në dyshim gjithçka që ti ke besuar por kur dashuria është e vërtet atëherë ajo është në gjendje të superoj çdo vështirësi çdo pengesë sepse dashuria fiton mbi gjithçka. Në çdo pengesë fituam njëri-tjetrin.Të dua🤍 @fisnik.sylaa💎”, shkruan ajo krahas fotos ku shfaqet me të fejuarin e saj.

Kujtojmë se Fjolla ndodhet në arrest shtëpie pasi në makinën e saj u gjetën armë dhe fishekë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Aktorja shokon me deklaratën/ “Kam përjetuar orgazmën që në moshën 11 vjeçare”

Publikuar

-

Nga

Aktorja shokon me deklaratën/ "Kam përjetuar orgazmën që në moshën 11 vjeçare"

Aktorja e njohur Halle Berry foli së fundmi për përvojën e saj të parë të eksplorimit të seksualitetit të saj.

“Më kujtohet orgazma ime e parë … e bëra me vete, isha 11 vjeç. Isha duke bërë punë… Isha duke kuptuar seksualitetin tim, si shumica e vajzave.”– ka treguar aktorja.

Një burim tha se Halle ka pasur përvoja negative me burra, por partneri i saj aktual, Van e mësoi atë të dojë përsëri dhe ta dojë veten. “Ai është një njeri i mrekullueshëm, i kujdesshëm.Kimia e tyre është e mirë”, shtoi ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Refuzoi skenat e seksit në film/ Aktori i famshëm shpjegon arsyet

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur Mahershala Ali, i njohur për rolet e tij në filmat “The Curious Case of Benjamin Button”, “House of Cards” dhe “Moonlight”, ka treguar detaje për jetën e tij personale dhe profesionale. Ai zbuloi pse nuk pranoi të filmonte një skenë erotike me aktoren.

Agjenti im i vjetër më telefonoi dhe më tha: Mahershala, ti e ke pjesën. Dhe unë thashë; Ka vetëm një gjë, ekziston ajo skena ku ata puthen, nëse ka një skenë seksi, nuk mund ta bëj. Unë nuk bëj seks të simuluar”- ka treguar aktori.

Regjisori David Fincher e mbështeti kërkesën e tij, duke i lënë atij dhe Henson vetëm një puthje në skenë.“Unë përpiqem të mbaj një hapësirë respekti për fenë time”, përfundoi Ali.

LEXO EDHE:  U arrestua me Fjolla Morinën/ Lirohet nga qelia biznesmeni

LEXO EDHE:  Është Fjolla Morina apo Kim Kardashian?/Këngëtarja shfaqet më seksi se kurrë

Kujtojmë se Mahershala është aktori i parë mysliman që fitoi një çmim ‘Oscar’ për rolin e tij në “Moonlight” në vitin 2017./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Shoqja e tij” ka ditëlindjen/ Jul Deda i bën urimin e bukur

Publikuar

-

Nga

“Shoqja e tij” ka ditëlindjen/ Jul Deda i bën urimin e bukur

Për aktorin e humorit, Julian Deda sot ësht ënjë ditë shumë e veçantë, pasi një nga njerëzit e tij më të dashur ka ditëlindjen.

Mbesa e tij Ema, ka ditëllindjen dhe xhaxhi Juli i ka kushtuar disa fjalë shumë të përzemërta shoqes së tij.

“Ajo me therret Xhaxha Luli, une e therras Ema xhaxha. Ajo me do shume, une e dua edhe me shume. Ajo ka ditelindjen, une kam gezim. U befsh 100 vjeçe mbesa ime, shoqja ime, zemra ime. Zoti te bekofte moj Ema Deda! Te du fort”, shkruan Juli në postimin e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE