Connect with Us

Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen me biznesmenin/ Reagon bashkëshortja e tij: Më shkatërroi familjen

Showbizz

Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen me biznesmenin/ Reagon bashkëshortja e tij: Më shkatërroi familjen

Publikuar

-

Rrëfehet Fjolla Morina: Fisnikun e kam të dashur, jemi gati për martesë

Vetëm një ditë më parë, Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla. Madje  publikoi një foto ku shfaqeshin të dy bashkë dhe krahas i bëri një dedikim shumë të fortë dashurie.

Thonë që ‘në dashuri fiton kush ikën’. Nuk është e vërtetë. Në dashuri fiton ai/ajo që rri. Dashuria nuk është e lehtë! Në dashuri duhet të dish të ndash dhimbjen, pasionin, vuajtjet. Ndonjëherë dashuria vë në dyshim gjithçka që ti ke besuar, por kur dashuria është e vërtetë atëherë ajo është në gjendje të superojë çdo vështirësi, çdo pengesë, sepse dashuria fiton mbi gjithçka. Ne në çdo pengesë fituam njëri-tjetrin. Të dua Fisnik Syla”, shkruan Fjolla bashkangjitur fotos.

LEXO EDHE:  Foto-“Tërbohen” të rinjtë/ Nxjerrin gjithçka në Snapchat

Ndërkohë  ’n’Zoom.biz’ ka siguruar disa foto të bashkëshortes dhe fëmijëve, duke shkruar se fotot janë realizuar në gusht, kur Fjolla dhe biznesmeni sapo kishin nisur lidhjen. Po e njëjta media shkruan se bashkëshortja e Fisnikut ka treguar se ka qenë e martuar me të prej 10 vitesh dhe tashmë kjo marrëdhënie mori fund prej Fjollës.

Atyre që deshten shkatërrimin e familjes marrshin nga jeta atë që e meritojnë”, mësohet të jetë shprehur ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Tërhiqja içik veshin”/ Ish banori i Big Brother kritikon Melisën: Sjellje e patolerueshme

Publikuar

-

Nga

Ish banori I Big Brother Damiano Agalliu ka dhënë mendimin e tij rreth sjelljes së konkurrentes së Përputhen Melisa Lleshi.

Ai ka kritikuar Melisën për sjelljen e patolerueshme ndaj konkurrenteve të tjera dhe I kërkon autores Olsa Muahmeti ti tërheqë veshin Melisës.

Sjellja e Melisës është e patolerueshme kur i kthehet me mimika në fytyrë të tjerëve, në mënyrë tallëse. Olsa Muhameti tërhiqja çik veshin sepse aty bërtet duke thënë ‘Pse më shajnë mua vajzat’, ndërkohë mimikat dhe duart dhe ironitë në të shprehurit e saj është ajo që thotë Arjan Konomi ‘të neveritshme’. Një shprehje e bukur thotë mënyra sesi sillesh me të tjerët tregon për ty, edukatën dhe kulturën tënde”, shkruan Damiano.

LEXO EDHE:  Ëngjëlli zbret në plazh/ Do tju cmendin këto foto

LEXO EDHE:  Tre marifetet që do t’ju ndihmojnë të shkrepni foton perfekte

Por pas kësaj kritike nuk ka vonuar as reagimi i Melisës në rrjetet sociale ku shkruan se ish banori i Big Brother po kërkon pak vëmendje./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U përfol për një romancë me gazetaren seksi italiane/ Can Yaman ngacmon sërish fansat

Publikuar

-

Nga

U përfol për një romancë me gazetaren seksi italiane/ Can Yaman ngacmon sërish fansat

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman dhe prezantuesja Diletta Leotta flitet se janë në një lidhje dashurie. Sipas mediave të huaja, Diletta dhe Can po takohen prej kohësh, madje thuhet se kanë kaluar 5 netë në një hotel në Romë.

Revista e njohur ‘Chi’ ka publikuar foto ku dyshja shfaqen në moment private duke u puthur dhe përqafuar.

Pas publikimit të fotove dhe lajmeve në media Can reagoi me një status ku shkruante: “Është punë për mua dhe pikë”.

LEXO EDHE:  FOTO/ Së shpejti mund të kemi një Lambroghini të ri

LEXO EDHE:  "Ata janë të dashuruar"/Aktorja e famshme martohet për herë të tretë

Pas ndeshjes Romë-Inter, aktori shpërndau një shprehje shumë ngacmuese: “Pavarësisht shiut qielli mbi Romë mban erë ëndrrash”, duke bërë fansat të mendojnë se është një dedikim për Dilettën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Modelja lë të gjithë pa fjalë/ Me barkun e rrumbullakosur pozon nudo para pasqyrës

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Modelja lë të gjithë pa fjalë/ Me barkun e rrumbullakosur pozon nudo para pasqyrës

Modelja Emily Ratajkowski ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj me pozat e saj me barkun e rrumbullakosur.

Në njërën prej fotove të publikuara në rrjetet sociale ajo shfaqet nudo duke trgeuar kështu edhe ndryshimet nga shtatzënia.

Modelja nuk nguron që shpesh herë të ndajë foto dhe video ku shfaqet me bikini, duke treguar kështu ecurinë e shtatzënisë.

LEXO EDHE:  Ja çfarë zbulon fotografia e profilit për ty

LEXO EDHE:  Tre marifetet që do t’ju ndihmojnë të shkrepni foton perfekte

Për më tepër shihni videon dhe fotot e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

LEXO TE PLOTE