Connect with Us

“Shpërthen” rrjetin me format e saj/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa mend

Showbizz

“Shpërthen” rrjetin me format e saj/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa mend

Publikuar

-

“Shpërthen” rrjetin me format e saj/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa mend

Ylli i televizionit Chloe Khan është një nga modelet më të komentuara të Instagramit. Ish banorja e Big Brother Chloe Khan është mjaft e komentuar edhe për jetën dhe udhëtimet luksoze.

Chloe ka ndezur Instagramin me fotot tejet seksi ku tregon format e saj shpërthyese. Modelja numëron rreth 2 milionë ndjekës në Instagram me të cilët nuk ngurron të ndajë momente nga jeta e saj e luksit.

LEXO EDHE:  Modelja me format më të bukura trupore/ Fotot më të nxehta të Kelly Kay

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Chloe Khan./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Zgjohesh me mendjen tek unë”/ Mevlani “thumbon” hapur Ledjanën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një prej cifteve më të përfolur të “Pëtputhen” kanë qenë padyshim Mevlani dhe Ledjana të cilët vazhdojnë të jenë herë pas here në qendër të vëmendjes.

Kujtojmë se pavarësisht se dolën bashkë nga emisioni, ata u duk se u ndanë përfundimisht pak javë më pas.

Ledjana Prenga ka dhënë së fundmi një intervistë për “60 sekonda” në Prive”, ku nuk kanë munguar pyetjet rreth Mevlanit.

E pyetur nëse do të përballet me Mevlanin në “Përputhen Prime”, ajo ka treguar se do të jetë në Stamboll dhe nuk mundet. Më tej ish-konkurrentja ka shtuar se nuk do t’ia heqë kurrë bllokun në rrjete sociale.

LEXO EDHE:  Bjondina që bën meshkujt të çmenden/ Fotot më magjepsëse të modeles s*ksi të Instagramit

LEXO EDHE:  Bjondina që bën meshkujt të çmenden/ Fotot më magjepsëse të modeles s*ksi të InstagramitKëto përgjigje nuk janë pritur mirë nga Mevlani, i cili i është përgjigjur me anë të një statusi.

“Edhe pse bon sikur s’më ke qejf, me mendjen te unë zgjohesh çdo mëngjes”, ka shkruar ai ne Instastory./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi nuk heq dorë nga Graniti/ “Jam xheloze për vëllain”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Marrëdhënia mes Fifi dhe Granitit vazhdon të jetë ndër më të komentuarat brenda shtëpisë së “Big Brother”.

Pasi dukej se ishin shumë afër deklarimit të pëlqimit mes tyre, Graniti i tha Fifit se e do, por si shoqe jo më shumë. Pas kësaj deklarate Fifi është ndjerë shumë keq dhe është shprehur se do të distancohej prej Granitit.

Megjithatë duket se e ka shumë të vështirë.

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me të pasmet e saj/ Njihuni me bukuroshen nga Brazili, që do t’iu lërë pa mend

LEXO EDHE:  Modelja me format më të bukura trupore/ Fotot më të nxehta të Kelly KaySë fundmi gjatë një bisede të bërë më Sabianin në prani të Granitit, Fifi është shprehur se vazhdon të ndihet xheloze për Granitin duke u shprehur disi me ironi, duke marrë parasysh faktin që Sheila dhe Paloma shprehen shpesh qe Graniti e sheh si motër.

Unë vazhdoj të jem xheloze për vëllain”,ka treguar Fifi, duke ju referuar Granitit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Zbulohen personazhet që pritet të hyjnë së shpejti në shtëpinë e “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ardit Çuni ishte personazhi i radhës që herën e fundit u eleminua nga shtëpia më e famshme e momentit “Big Brother”. Por duke qënë se banorëve ju është dhënë një mundësi e dytë për shkak të biletës, pra ata mund të kenë shansin të kthehen prapë nëse “bileta” e tyre është vajtje-ardhje. E duket se Arditi e ka pasur fatin në krahun e tij dhe ka shpëtuar duke u rikthyer kështu në shtëpi.

LEXO EDHE:  Modelja me format më të bukura trupore/ Fotot më të nxehta të Kelly Kay

LEXO EDHE:  Këta janë 10 personazhet më të ndjekur në Instagram

Gjithashtu pritet që me kalimin e kohës të kemi hyrje të reja në emision.

Këtë të martë në “Big Brother VIP” do futen dy vajza te reja, njëra prej tyre është prezantuese shumë e njohur në media, kurse tjetra është showgirl e famshme brenda dhe jashtë Shqiperisë.Emrat nuk preferohen të zbulohen në mënyrë që të mbetet surprizë gjatë spektaklit të “Big Brother”./CNA.al

LEXO TE PLOTE