Connect with Us

“Qëndrova 14 ditë në izolim”/ Alketa Vejsiu rrëfen se e ka kaluar Covid-19 dhe jep mesazhin e fortë

Showbizz

“Qëndrova 14 ditë në izolim”/ Alketa Vejsiu rrëfen se e ka kaluar Covid-19 dhe jep mesazhin e fortë

Publikuar

-

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka rrëfyer se e kaluar pak kohë më parë Covid-19.

Nëpërmjet një statusi ajo rrëfen se pasi rezultoi pozitive ka qëndruar për 14 ditë në shtëpi në izolim.

Gjithashtu ajo ka dhënë edhe një mesazh shumë të fortë duke iu kërkuar njerëzve të kenë kujdes, se Covidi nuk është një shaka. Ajo bën thirrje që të gjithë të mbajnë maskën.

Coronën e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javësh! Qëndrova 14 ditë në izolim në shtëpi. Jam mirë për fat?

LEXO EDHE:  “Në këmbim…”/ Alketa Vejsiu iu mbyll gojën kritikëve

Kam dëgjuar raste vërtetë të rënda dhe lutem çdo ditë që Zoti të mbrojë njerëzit afër meje dhe të gjithë shqiptarët! Corona nuk është shaka. Kujdesuni për veten!

Falenderoni Zotin dhe Festoni çdo ditë që keni shëndet dhe jeni në jetë! ?”, shkruan Alketa krahas postimit të saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

WOW/ “Çmenduri”/ A e dini sa kushtuar bishti i flokëve të Kim Kardashian?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kombinimi i Kim Kardashian në Met Gala 2021, tërhoqi vëmendjen e të gjithë njerëzve nga mbarë bota.

Ajo u shfaq e veshur me një kostum të zi, Balenciaga, e mbuluar nga koka te këmbët.

Teksa e gjithë bota po fliste për pamjen e saj, një detaj tjetër që bëri xhiron në rrjet, ishin flokët e saj të zinj, të kapur bisht.Stilisti i flokëve, Chris Appleton, përmes një story në rrjetet sociale ka zbuluar dhe çmimin e kripur që ka shpenuzar Kardashian për një bisht të tillë flokësh.

LEXO EDHE:  Aktorja e serialit të famshëm infektohet nga Covid-19/ Testohet i gjithë stafi

LEXO EDHE:  Krenari surprizon Luanën për Shën Valentin/ Ja dhurata që mori moderatorja në ditën e të dashuruarve

Ai tregon se ka kushtuar plot 10 mijë dollarë. Ky çmim ka shkokuar të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, dhe thuajse të gjitha mediat e huaja kanë shkruar për këtë fakt.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mikela e prekur nga Argjendi/ “Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në puntatën e sotme të Përputhen është transmetuar takimi mes Mikelës dhe Argjendit.

Por para se të shfaqej takimi, Mikela ka treguar se është prekur nga ajo që ka ndodhur më para mes tij edhe Ritvanës, të cilës i ka kërkuar një takim në dy të natës.Mikela i është drejtuar Argjendit duke i thënë se ka bërë një gjest mjaft të ulët dhe sipas saj mendon se Argjendi në takim ka aktruar.

LEXO EDHE:  “Vaksinat kineze pa asnjë siguri të certifikuar”/ Vasili: Eksperiment shumë i rrezikshëm për shqiptarët

LEXO EDHE:  “Më vodhe punën”, shpërthen grimerja/ Sulmon publikisht Alketa Vejsiun

Është një nënvlerësim për mua. Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre. Pak orë para takimit me mua, kërkon takim me një tjetër në dy të natës”, ka thënë Mikela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk të toleroj më”/ Arjan Konomi paralajmëron Edin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Opinionisti Arjan Konomi ka këshilluar të gjithë konkurrentët e Përputhen të mos përdorin më ofendime në program. Ai ka kritikuar me tone të larta Edi, i cili ka paragjykuar dhe ofenduar njërën prej vajzave në emision, Adën.

Nga ana tjetër Edi nuk ka pranuar të kërkojë falje duke u shprehur se kështu është ai dhe nuk do të ndryshojë për askënd.

LEXO EDHE:  Krenari surprizon Luanën për Shën Valentin/ Ja dhurata që mori moderatorja në ditën e të dashuruarve

LEXO EDHE:  ‘Me nënën nuk ngopesh kurrë’, Eranda bën rrëfimin prekës për të ëmën“Kështu jam unë, ky jam unë njësoj siç jam jashtë. Kështu më ka shkuar jeta me ofendime.
Unë nuk e ndryshoj veten për askënd as për lojëra. Unë nuk ia kam frikën askujt veç Zotit”, ka thënë Edi.

Arjani është shprehur se nuk do të tolerojë aspak ofendime të tjera, madje duke ngritur dhe zërin ndaj Edit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE