Connect with Us

“Palaço njerëz”/ Rezart Veleshnja reagon për herë të parë pas largimit nga emisioni i Luana Vjollcës

Showbizz

“Palaço njerëz”/ Rezart Veleshnja reagon për herë të parë pas largimit nga emisioni i Luana Vjollcës

Publikuar

-

Prej ditësh, në mediat rozë po qarkullon lajmi se aktori i humorit Rezart Veleshnja dhe moderatoja Luana Vjollca kanë patur një sherr dhe kjo ka qenë arsyeja pse është larguar nga emisioni papritur.

Pas të gjitha reagimeve që ka patur në rrjet në lidhje me largimin e tij dhe “sherrin” me Luanën, Rezarti ka reaguar për herë të parë duke mohuar se ka patur sherr dhe krahas ka treguar dhe arsyen e vërtetë të largimit.

LEXO EDHE:  Sherr me leva në Elbasan/ Shoqërohen në polici disa të rinj

Aktori ka postuar lajmin e një portali dhe tregon se arsyeja që është larguar është koha, pasi ka qenë i zënë.

Pas sqarimit ai ka publikuar dhe një video të një personi që po pikturon portretin e moderatores duke hedhur poshtë të gjitha thashethemet./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Këtë nuk e prisnim/ Enca kërkon të dashur të ri në rrjetet sociale?

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Enca Haxhia, për një kohë të gjatë ka bërë një pauzë në muzikë për shkak të operacionit të ndërlikuar në këmbë, megjithëse ka treguar se ka disa projekte dhe surpriza që me siguri do t’i shohim në vazhdim.

Por gjatë kësaj koeh ajo ka zgjedhur të jetë shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundi ka ndarë me ndjekësit diçka që nuk e prisnim.

Në postimet e saj ajo tregon se është në kërkim të miqve të rinj dhe një mashkulli të ri në rrjetet sociale.

“Po kërkoj miq të rinj. Dërgoni aplikime dhe arsyen pse dëshironi të jeni miqtë e mi.

LEXO EDHE:  Itali / Sherr mes dy shqiptarëve, humb jetën 55 vjecari

LEXO EDHE:  Incident në Pediatrinë e QSUT/ Prindi nxjerr armën…

“Gjithashtu, po kërkoj për një të dashur të ri. Dërgoni aplikime dhe arsye në mesazh.”- shkruan Enca.

Nuk e dimë nëse kjo është një paraprijë e projekteve që ajo ka ndërmend të sjellë por mbetet për tu parë në vazhdim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja shokon me deklaratën/ “Kam përjetuar orgazmën që në moshën 11 vjeçare”

Publikuar

-

Nga

Aktorja shokon me deklaratën/ "Kam përjetuar orgazmën që në moshën 11 vjeçare"

Aktorja e njohur Halle Berry foli së fundmi për përvojën e saj të parë të eksplorimit të seksualitetit të saj.

“Më kujtohet orgazma ime e parë … e bëra me vete, isha 11 vjeç. Isha duke bërë punë… Isha duke kuptuar seksualitetin tim, si shumica e vajzave.”– ka treguar aktorja.

Një burim tha se Halle ka pasur përvoja negative me burra, por partneri i saj aktual, Van e mësoi atë të dojë përsëri dhe ta dojë veten. “Ai është një njeri i mrekullueshëm, i kujdesshëm.Kimia e tyre është e mirë”, shtoi ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Refuzoi skenat e seksit në film/ Aktori i famshëm shpjegon arsyet

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur Mahershala Ali, i njohur për rolet e tij në filmat “The Curious Case of Benjamin Button”, “House of Cards” dhe “Moonlight”, ka treguar detaje për jetën e tij personale dhe profesionale. Ai zbuloi pse nuk pranoi të filmonte një skenë erotike me aktoren.

Agjenti im i vjetër më telefonoi dhe më tha: Mahershala, ti e ke pjesën. Dhe unë thashë; Ka vetëm një gjë, ekziston ajo skena ku ata puthen, nëse ka një skenë seksi, nuk mund ta bëj. Unë nuk bëj seks të simuluar”- ka treguar aktori.

Regjisori David Fincher e mbështeti kërkesën e tij, duke i lënë atij dhe Henson vetëm një puthje në skenë.“Unë përpiqem të mbaj një hapësirë respekti për fenë time”, përfundoi Ali.

LEXO EDHE:  “Nuk qenka e lehtë!” Anila Çela i jep lamtumirën emisionit dhe ka 2 fjalë për Evi Reçin

LEXO EDHE:  Sherr në bilardo/ Plagoset me thikë i riu

Kujtojmë se Mahershala është aktori i parë mysliman që fitoi një çmim ‘Oscar’ për rolin e tij në “Moonlight” në vitin 2017./ CNA.al

LEXO TE PLOTE